Diskuse na téma pomůcky

12. 12. 2013 | Prostě sex

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naznačil, že by se mu nějaké takové oživení líbilo, tak jsem si říkala, jestli ho mám překvapit na Ježíška.. Kde kdyžtak takové věci kupujete? Děkuju

Erikoska 01.04.2021

Jojo, tento shop je senzační. Zkoušeli jste taky ty ejich ultra tenké kondomy? :-P

Denisa Erikoska 02.09.2021

Jojo, chlapovi kupuju tyto https://e-kondomy.cz/kondomy/ultra-tenke-kondomy/kondomy-skyn-elite-20ks a je to senzační. Vůbec nic není cítit. Ani chlap je necítí, takže paráda.

Vanda Erikoska 02.10.2021

Ty ultra tenké kondomy jsou super. Manžel si na ně taky potrpí :)

Dáša 30.03.2021

Já si vždy vyberu na e-kondomy.

Patty Dáša 25.08.2021

Jojo, to je pravda. E-kondomy jsou super. Taky tam s maželem moc rádi nakupujeme :)

Karina Dáša 03.09.2021

Holky, zkoušeli od e-kondomy i lubrikanty? Chtěla bych zkusit ten na zúžení vaginy. Máte s ním zkušenost?

katy 24.03.2021

Ahojky, určitě je dobré si něco takového pořídit, koukněte na internet spolu oba dva a vyberte si co se bude líbit vám oběma :-) já třeba objednávala na e-kondomy.cz mají velký výběr zboží, myslím že si vyberete :-)

Viki 22.03.2021

zkus koupit tohle, https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibracni-a-erekcni-krouzky/vibracni-krouzky/satisfyer-ring-plus-vibration-2 nám se to s manželem jako první pomůcka líbilo, nic divokého ale účel splní

Kamča Viki 02.08.2021

Ty kroužky jsou docela dobrý, ale myslím, že existují mnohem lepčí hračičky :) Třeba vibrátor je super... Jako předehra ve dvou je to senzace. Mě teda aspoň nabudí :)

Judita 27.02.2021

Nejlepší je obchod e-kondomy

Hedvika 26.02.2021

Zkus mi dát nějaký přesný popis

Emanuela 22.02.2021

Takové věci nakupuji už jenom e-shopech.

Hedvika 20.02.2021

Ahoj kde nakupujete erotické pomůcky

Annie0 18.02.2021

e-kondomy jsou ráj na hračky, my od tam máme moc věcí a pokud o to partner stojí a tobě to nevadí, tak do toho běžte

Anna 01.02.2021

No minimálně v sexuálním ano. Osvědčilo se mi to u hodně vztahů ;) mrkni pro inspiraci na e-kondomy, tam těch hraček mají fakt spoustu

Anna 29.11.2020

my si na ekondomy pravidelně nakupujeme různé hračky a intímní pomlcky k lepšímu vztahu

Karol Anna 29.01.2021

Ony se erotické hračky nějakým způsobem podepíší na vztahu ??

Xena 25.10.2020

na tohle je moc dobrý sprej, nebo i intimní gel pro lepší erekci. Je to mnohem lepší než nějaké potravinové doplnky

Lenka 17.10.2019

Když se tu řeší pomůcky ... tak by mě zajímalo jestli taky některá z vás s partnerem řešila problém se ztvrdnutím penisu ? Jsem s přítelem chvíli a tady s tím má teda ohromný problém. Hrozně ráda bych mu pomohla, ale nechce o tom moc mluvit :(

Věra 07.07.2019

Děkuji za doporučení na e-kondomy .. dneska sme s manželem ten obchod procházeli a hned nám padlo do oka několik věcí

Kristýna Věra 02.03.2020

Taky si tu objednávám erotické pomůcky

Terka Kristýna 22.06.2020

jj a navíc je dobrý, že posílají diskrétně

Kamila Kristýna 03.08.2020

Super obchod.Nakupuji jenom tam.

Natalie Kamila 18.09.2020

umíš poradit nějakou dobrou, šikovnou hračku po ženu? To je takový top? Protože vibrator mam, ale je to takové nemastne, neslane. Učel to splní, ale niv víc. Z čeho jste doslova nadšene?

Lenka Natalie 26.09.2020

pokud chceš šikovnou hračku, doporučuji vibrator , ktery ma vibrační část na klitoris. Uvidiš, jak moc budeš spokojena a uspokojena

Sona Lenka 28.09.2020

takový podobný jsem si koupila z ekondomy i ja. Ma vibrační část na klitorise a taky je malinko zahnuty, je to s ním rychlejší a intenzivnější

Mia 23.01.2019

Holky jak tady ty věci chodí zabalené ? Nechtěla bych aby o tom chlap věděl a když by to náhodou přebíral, tak aby se to nepropálilo.

Elen Mia 17.03.2019

Já mám zkušenost akorát eshopem ekondomy a ti to posílají zabalené diskrétně, takže na balíčku není žádné označení, že jde o erotický eshop ;)

Veronika 04.01.2019

nejlepší jsou venušine kuličky, dualni vibratory a stimulatory oralního sexu. Taky jsem si je hodně zamilovala. Občas si objednám i nějaké pěkné prádlo, body, nebo korzetik. e-kondomy.cz jsme si s manželem hodně zamilovali.

Marika 21.12.2018

Čau kde bych si koupila nějaké sexuální pomůcky do mého pelíšku?Jsem už delší dobu sama

Stefany Marika 23.12.2018

Já velice ráda na kupuji na e-kondomy Je tam hodně dobrý výběr co se týče sexu.

Marika Stefany 26.12.2018

Mám už vybráno.

Renatka 13.12.2018

Tak se dívám že letos všechny objednáváme na e-kondomy :D Taky mám odtud nějakého ježíška:D

Edita Renatka 18.12.2018

Dívala jsem se na ten eshop, zkoušeli ste nějaké feromony nebo afrodisiaka?

Klarika Edita 19.12.2018

tenhle eshop znám hlavně v souvislosti s erotickám oblečením. Koupila jsem si tam dvoje body a jsem nadšená. Nosím je i do práce pod sako :)

Renatka Edita 22.12.2018

Dobrý den feromony jsem nezkoušela ale z afrodisiak se mi osvědčila Camagra Woman https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Edita Renatka 29.12.2018

Děkuji za doporučení, objednala jsem toho v eshopu nakonec víc. Nešlo odolat:D

Romča Edita 31.12.2018

Za jak dlouho z toho E-kondomy vám přišly věci?

Vrbica Romča 03.01.2019

kupovala sjem je před Vánocemi a trvalo to 3 pracovný dny. Jinak by to bylo hned druhy den.

Nela 30.11.2018

Ano ano, od tamtud jsem ted udelala dost velky vanocni nakup, to bude pritel koukat! Myslím, ze to budou jeho nejlepsi Vanoce :D

Dana 23.11.2018

Nooo,myslim ze se tam na e-kondomy inspiruji i nejakym darkem na vanoce pro pritele :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat