Když je nejvyšší čas na modernizaci kuchyně

Třeba teď nemáte peníze navíc. Nebo čas a energii. Proto úpravy a rekonstrukce svého domu či bytu zase odložíte na neurčito. Je to ale v případě nefunkční kuchyně rozumné? Podle těchto signálů poznáte, že je ta nejlepší doba pro její modernizaci!

Kuchyň se považuje za srdce domova a obvykle bývá nejvytíženější místností, která přirozeně trpí všeobecným opotřebením. Nějak jste si nevšimli, že už vám moc neslouží? Nějaký z těchto varovných znaků vám otevře oči.

Kuchyň jeví známky poškození a opotřebení

Rozhlédněte se. Máte popraskané dlaždice, dvířka úložných prostor nedoléhají, skvrny na pracovní desce nejdou vyčistit a pokaždé vás rozčílí. I když byste se mohli zbavit jednoho konkrétního problému, tyto potíže se dají spojit a vyřešit – naráz, souběžně a při jednom nepořádku.

Přijdete si jako sardinka

Při vaření si nemáte kam odložit hotové jídlo, protože nemáte místo. Dřez je umístěn na nevhodné pozici, jeho posunem k levému rohu linky by se dalo získat víc prostoru. Taky pořád o něco zakopáváte. Ani tohle pro vás není signálem, že vaše kuchyň potřebuje zmodernizovat? Upgrade se jeví jako ideální investice.

Za srdce domova se stydíte

Pokud se stydíte pozvat přátele a rodinu, nebo jen nesnášíte trávit čas ve vaší kuchyni, pak je čas na změnu. To samé platí i v případě, že je kuchyň plná zastaralých a nefunkčních spotřebičů. Však to znáte. Jídlo musíte v troubě neustále obracet, protože bojujete s nerovnoměrným pečením. A nefunkční plotýnka radost taky nedělá. Výměna spotřebičů může výrazně zlepšit váš vlastní požitek v kuchyni, ale také vám ušetří provozní náklady. Nejnovější aktualizace a pokroky v technologii zlepšují účty za domácnost.

Pořád jenom uklízíte

Koupili jste dům a v něm je kuchyň, nad kterou předchozí majitelé vůbec nepřemýšleli. Špatně se udržuje, je na ní vidět každý otisk a smítko, stávající materiály vyžadují nonstop péči a údržbu a vás už tahle uklízecí otročina vůbec nebaví. Nyní máte možnost, jak to všechno zarazit.

Váš životní styl se změnil

Lékař vám pohrozil, že jestli nezačnete jíst častěji, vyváženěji a zdravěji, můžete očekávat zlé časy. Proto si pěstujete vlastní zeleninu, děláte smoothie a vůbec potravinám a přípravě pokrmů věnujete víc svého času. Aby vám nadšení vydrželo, upravte si kuchyň tak, aby lépe vyhovovala vašemu životnímu stylu a tempu.

Zdroje: názory autora - celý článekSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Vaječná omeleta s lososem

(35 hlasů)

Omeleta se sýrem

(8 hlasů)

Míchaná vejce s ricottou

(24 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

326 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:10
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat