S čím se jako maminky musíme rozloučit

S příchodem dítka toho spoustu získáte. A na některé věci budete muset zapomenout. I když jsou to maličkosti, stejně vám občas budou chybět.

Takže s čím se kvůli děťátku (alespoň na nějaký čas) rozloučíte?

1. Se sprostými slovy

Zapomeňte na to, že byste si před robátkem od plic zanadávala. A když už vám ve slabé chvilce nějaké to neslušné slovo „ujede“, můžete si být jistá, že se to dozví celá školka...

2. S oblíbenou hudbou v autě

Protože na cestách se budou poslouchat písničky pro děti (bez ohledu na objektivně naprosto stupidní texty některých z nich) nebo pohádky. A klidně i několikrát za sebou.

3. S posezením delším než 5 minut

A je jedno, jestli třeba zrovna jíte nebo jste si ukopla palec – prostě si nesednete na dýl než na pár minutek. Pak se neomylně ozve: „Mamí!“

4. S včasnými odchody z domu

Znáte to – když se má něco pokazit, pokazí se to. A pokazí se to nejlíp v okamžiku, když ráno spěcháte. A neuděláte nic. Včas se z bytu prostě nedostanete.

5. Se svými oblíbenými seriály

Krátce po narození robátka na ně nebudete mít čas. Až vyroste, vyhrají jeho seriály. A že jste přesvědčená, že se na ně kouknete večer, až robátko usne? Nekouknete – únavou usnete taky.

6. S klidnou hlavou u zpráv

Dříve jste se na zprávy podívala, aniž by to na vás zanechalo nějaký větší efekt. Teď otevřete noviny nebo televizi (když máte vážně štěstí a chvilku času) a dostanete panický záchvat. Jako máma si totiž mnohem více uvědomíte, co všechno se může vašim dětem stát.

7. S ponocováním

Tedy ponocovat budete, ale ne úplně dobrovolně. A když vás popadne touha ponocovat (a budete mít k tomu příležitost), nevydržíte déle než do desíti, při hodně odvážných tazích do jedenácti.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek 5.3.
54 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.
31 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat