Diskuse na téma Kuchyně

Ahoj,prosím nevíte někdo která dobrá firma dělá rustikální kuchyně,aby to bylo cenově dostupné,ale i kvalitní? Díky za info

Dan 28.06.2015

Ahoj chystáme se na rekonstrukci kuchyně. Původně jsem se rozmyšlel pro dlažbu ale nedávno jsem koukal asi na reprizu jak se stavi se a tam mluvil chlápek tzv. mramorovým koberci. Vypadalo to fakt dobře, ale zajimalo by mě jestli s tim mate někdo zkušenost z praxe.

Boři 22.05.2015

Zapijení nehrozi kór když si pořídíš tu hladkou verzi. Pokud ji chtete dovnitř tak za mě spiš tu hladkou lépe se to vytírá. My ted přemyšlíme, že tím necháme pokrýt i terasu. Od koho máte já jsem mám povrch z piedra.cz

Pavel 21.05.2015

Zdravím ano máte pravdu je to perfektní, kuchyni to dodalo uplně jiný šmrnc a vskutku je to hladké.

Joso 29.04.2015

Toho se vůbec nemusite bát. Ten koberec je sice strukturovaný tak je hladky tím že je zality tady o tom pán mluví https://www.youtube.com/watch?v=idThExlYcX4

Pavel 27.04.2015

Dobrý den rekonstruujeme kuchyn a jídelnu. Na internetu jsem objevil podlahovou krytinu s nazvem mramorový koberec. Opravdu velmi se mi tento povrch líbí. Jen si nejsem jisty zda by nevadilo když se něco vylije aby se to do toho nezapijelo?

Sandriskaa 30.03.2015

Děkuji moc za typ,mrknu na to.Přeji krásné velikonoce.

Elis Sandriskaa 21.04.2015

Zdravím, už jste se dívala? Mohu doporučit, taky máme kuchyň od Gorenje a jsme spokojeni.

Tichavka 27.03.2015

ahoj,zkus se podívat sem http://www.gorenje.cz/kuchyne/o-spolecnosti/jak-vybrat-kuchyn,určitě najdeš inspiraci

Lidka Tichavka 06.05.2015

nevěděla jsem , že Gorenje dělá i kuchyně. A moc stylové

Karolína Lidka 15.05.2015

Mě to teda taky překvapilo,ale musím uznat,že mají opravdu pěkný výběr,kdybych měla řešit novou kuchyň tak neváhám.

Mája Lidka 27.05.2015

klobouk dolů,opravdu pěkný výběr:-)

Monča Lidka 29.05.2015

Dobré je,že u Gorenje dělají 3D návrh a navíc zdarma což je úžasné,hodně to pomůže při realizaci:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat