Diskuse na téma citlivá pleť

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakziva, ale az ted se mi to hodne zhorsilo. dokonce s emi zacal delat i mensi ekzem, myslela jsem ze je to z vitru a ze zimy ale i kdyz je venku slunicko a zacina byt hezky tak se to nemeni. mam z toho stres a vadi mi to. nevite jaka kosmetika by mi na to nejlepe pomohla? dekuji

Viktorie 17.01.2017

Čau Mrto,ja mam taky hodně citlivou pleť a zkoušela jsem různé krémy a nic až teď používám 3 měsíce značku pevonia a jsem mile překvapena,nedělají se mi ekzémy a pleť mam pěkně vyživenou a nevysušenou.

klára 21.10.2016

Me zatím nejvíce sedí ryor, který si objednávám z parfums.cz, ted z notino.cz, prejmenovali se

Thea 20.10.2016

určitě nebrat tu nejlevnější v obchodě.. šla bych buď do přírodní kosmetiky a nebo ke kosmetičce která ti pleť bude sledovat, zkoušet a určitě ti to poladí :-)

linda 02.10.2016

nemáte za co, ráda doporučím, něco o čem vím, je to dobré :-)

radka 02.10.2016

všem děkuji moc za tipy a rady, učitě něco z toho všeho vyzkouším :-)

Petra Černocká radka 24.01.2017

Já používám na citlivou pleť zásadně kvalitní značkovou kosmetiku. Zrovna nyní se mi osvědčil Anti-Aging krém pro normální a smíšenou pleť, který objednávám na www.luvica.cz.

pojka 02.10.2016

Můžu doporučit kosmetiku www.priody.cz je nejlepší hlavně přírodní.

linda 02.10.2016

ano, objednávám přes internet z nuspring.cz, nabízejí více značek, teď mají i akci, když koupíte za nějaký větší peníz, tak dostanete dárek :)

Míša 02.10.2016

taky mám doma nějkteré výrobky od pevie a jsem s njimi spokojená ;-);-)

Lída 02.10.2016

ahojky, mě se osvědčila pevonia botanica (pevoniaeshop.cz), určitě mrkněte ;-)

Zuzana 27.09.2016

No taky mi nejakou dobu trvalo nez jsem nasla vhodny krem co mi plet snese, ted mam doma krem vermione a zatim dobry, tak snad to vydrzi a plet si nebude zas vymyslet :-D

Renča 21.09.2016

ahoj, mně se osvědčilo pravidelné používání přírodní kosmetiky z www.havlikovaapoteka.cz, hlavně přírodní zázrak a ty oleje jsou parádní! :-)

Jana Renča 04.10.2016

Renco, nepouzívás náhodou od nich i mýdla?

Ila 15.09.2016

No natu moji plet nemuzu dat vse, hned mi zrudne a hruza, neco pritodniho co by mi pomohlo?

Zuzka 30.08.2016

Já myslím, že tak tři týdny - měsíc než si zvykneš na novou kosmetiku. Ale potom to půjde poznat hodně.

Ivana Zuzka 21.09.2016

A která kosmetika je nejlepší? Mám citlivou pleť a chci opravdu kvalitu, která nebude klidně nejlevnější.

Ivanka Ivana 21.09.2016

Za mě ted asi Paulas Choice - americkakosmetika .. Produkty jsou i bez parfemace (nevím, jestli úplně všechny) a hezky hydratují :) nejlepší je balzám na rty a tělo :)

Martinka Ivanka 22.09.2016

Jo souhlas, mám balzám, krém, čištění a samoopalovací pěnu. Všechno je super a přijde mi, že bezedné :)

Ivana 24.08.2016

Jak dlouho podle vás trvá, než si pleť zvykne na novou kosmetiku. Aby se zregenerovala, chtěla bych totiž přírodní po tom co používám takové ty klasické. Pleť mi to už špatně snáší.

Corinnee Ivana 30.08.2016

Obnova pleti trvá. Mylsím si, že to je něco kolem dvou měsíců. Vsude říkají, že se ze začátku nemás bát negativní reakce, pak se to změní, plet se musí vyčistit nejdřív a obnovit pomalu :)

Corinnee Ivana 30.08.2016

Obnova pleti trvá. Mylsím si, že to je něco kolem dvou měsíců. Vsude říkají, že se ze začátku nemás bát negativní reakce, pak se to změní, plet se musí vyčistit nejdřív a obnovit pomalu :)

Lenka Corinnee 30.08.2016

A co ty používáš za kosmetiku?

TaLenka 03.08.2016

pokud si nechceš nechat poradit od kosmetičky (ale tam to chvilku trvá, než tu pleť "poladí"), tak bych šla určitě do přírodní kosmetiky... na bylinky ale trošku pozor, já jsem třeba po vodičce, co mi měla vyrovnávat pH pleti opuchla, protože jsem měla alergii na nějakou bylinku :-D

Žaneta 01.08.2016

Potřebuji nějakou hodně kvalitní kosmetiku. Moje pleť je dost citlivá a chemické přípravky nesnese. Myslíte, že přírodní je pro mě dobrá volba?

Gina 26.04.2016

já používám Neutrogenu a pak Spotique, nic jiného mi nedělá vůbec dobře, mám ekzémy komlplet po všech kremech v drogerkách. Hlavně jsou přírodní a od sportique používám balzámy na rty, protože po čemkoliv jiném se mi dělají opary.

Monika 16.03.2016

Ahoj, já mám dobré zkušenosti se značkou Sportique..používám Body milk jasmín. Mám suchou a citlivou pokožku a tohle mi naprosto vyhovuje. Mrkni na stránku www.sportique.cz

Benca 27.01.2016

No prirodni uplne ne, neco by jsi mi doporucila, budu rada za jakoukoliv radu

Nelka 16.01.2016

A prirodni kosmetiku jsi nato zkousela, to by mohlo zabrat


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat