Diskuse na téma citlivá pleť

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakziva, ale az ted se mi to hodne zhorsilo. dokonce s emi zacal delat i mensi ekzem, myslela jsem ze je to z vitru a ze zimy ale i kdyz je venku slunicko a zacina byt hezky tak se to nemeni. mam z toho stres a vadi mi to. nevite jaka kosmetika by mi na to nejlepe pomohla? dekuji

Rebeka 12.02.2020

Ono to právě může být i ze stresu, já vždycky když jsem v nějaký takový situaci tak se mi obličej osype, nevím, je to asi nějaká blbá reakce těla, každopádně mi na to celkem pomáhá kosmetika od happymary, pleť mám pak vždycky zase jemnou a tolik mě ten obličej nesvědí.

Andrejka 09.12.2020

Tak to moje pleť naštěstí nereaguje tady na ty vlivy jako je stres, ale co se na ní nehezky podepisuje, tak je nošení roušky. Dostala jsem tip od kamarádky, která kosmetice rozumí a hodně se v tom pohybuje na iuvenio, tak jsem zvědavá jestli mi to pomůže.

Elena Andrejka 31.08.2021

Hele ano Andrejko, máš pravdu. Jednak smog, vítr, déšť. Pak taky stres, únava... to jsou všechno faktory, který fakt té pleti dávají zabrat. Ale ty roušky. To je teda síla. Ty mě odrovnaly. Od iuvenio používáš co přesně?

Jana 09.12.2020

Jak třeba na pleť účinkují séra co obsahují kyselinu hyaluronovou ?

Andrejka Jana 26.12.2020

Velmi dobře. Takové sérum na pleť má iuvenio, s tím, že teda obsahuje ještě spoustu dalších složek, které jsou pro pleť prospěšné.

Jana Jana 16.01.2021

Máš od nich něco vyzkoušeného ? Líbí se mi to sérum, to vypadá hodně dobře.

Evča 27.12.2020

Hodně známá je i značka bodybe, ti mají také sérum pleť co obsahuje kyselinu hyaluronovou, sama ho mám vyzkoušené takže vím, že funguje :) a pleť je po něm opravdu krásná.

Sindy Evča 17.01.2021

To se taky chystám vyzkoušet. Od bodybe mám zatím jenom vítamíny na vlasy a ty jsou super.

Andrejka 25.02.2021

Mám od nich Jani mycí emulzi, crosslinked, nano sérum a kolagen booster :) to sérum je na pleti hrozně příjemné. Jediné na co si ještě zvykám je to, že nejsou ty přípravky nijak parfemované :)

Valinka 28.04.2021

Jakej je ten kolagen booster?

Laura Valinka 26.09.2021

Ahoj Valinko, pokud myslíš tento https://www.iuvenio.com/vital/, tak ten je naprosto boží. Miluju ho. Na vrásky parádní :) Fakt vidím rozdíl.

Kajka Valinka 17.10.2021

Valinko, podívej se sem https://www.iuvenio.com/vzorky-6-produktu/. Kup si od nich ty vzorečky. Mají i ten booster :) A je senzační. Aspoň tu kosmetiku poznáš :)

Paris Valinka 18.11.2021

Holky, dá se u iuvenio koupit nějaký ten vánoční dáreček? Jako myslím nějaká vánoční sada? :)

Karla Valinka 19.12.2021

Ahoj, dá :) Oni mají moc hezké balíčky. Já jsem mamce vybrala tento https://www.iuvenio.com/velka-darkova-sada/. Ona tu kosmetiku používá, takže myslím, že bude mít fakt radost :)

Petulinka Valinka 01.02.2022

Holky, docela ráda bych tu kosmetiku vyzkoušela. Co myslíte, co koupit na začátek? Co by v péči o pleť nemělo chybět?

Beata 26.05.2021

Já od iuvenio zbožňuju anti age krém. Je to senzační, konečně je to to, co jsem fakt dlouho hledala :)

Saša Beata 27.02.2022

Jaký to je ten krém? Já jsem se koukala na jejich nabídku a jako mají tam toho fakt hodně, tak abych věděla :)

Sandra 31.05.2021

To by se mi taky hodilo. Mně se zase po krémech dělají černé tečky...

Vanda Sandra 03.09.2021

Já jsem si moc oblíbila kolagen. Vyhovuje mi v této formě :) https://www.beautybio.cz/prirodni-stavy/ekomedica-kolagen-100-stava/ a doporučuju :) Jeho užívání je opravdu na pleti znát.

Janča1 12.06.2021

Taky mi krém co jsem si koupila na vrásky ucpává póry...ty přípravky od Iuvenio vám tohle nedělají?

Bety-tyna Janča1 17.06.2021

Já od nich používám kosmetiku a rozhodně póry neucpává, opravdu zatím jediná kosmetika která krásně vyživuje a přitom mi neucpává póry, dokonce se mi přestaly pupínky dělat co jí používám. Doporučuju krém Retouch.

Janča1 Janča1 26.06.2021

Tak to zní super, určitě vyzkouším, díky moc

Laura Janča1 28.06.2021

Co od Iuvenio přesně máš? Budu ráda za info... nevím, co koupit, co je fakt dobrá volba :) Díky moc.

Kiska 30.06.2021

Podívejte se na nabídku Nobilis tilia, je to přírodní kosmetika, já od nich používám přímo hypoalergenní krém ale vyhovují mi od nich i ostatní produkty, protože je všechno bez umělé parfemace, čistě přírodní.

Věrka Kiska 12.07.2021

To se mi líbí, protože často u kosmetiky píšou že je přírodní ale když si to pročteš zjístíš že to má jenom nějaký přírodní složky a tím to končí, takže se mi líbí že tahle je čistě přírodní, díky za tip

Kiska Kiska 18.07.2021

Není vůbec za co, jojo to se mi taky líbí právě, a navíc je to česká kosmetika z bylin z Českého Švýcarska.

Dáša 15.07.2021

Rádi celá rodina vyrážíme na výlety na kole. S tím je spojen problém s citlivou pokožkou, která se otírá o oděv vznikají opruzeniny a drobné oděrky. Potřebuji poradit jak takovému problému předejít.

Milena 18.07.2021

Zkuste Krémpastu Zitenax . Nanáším si ji preventivně před sportovní aktivitou, abych pokožku ochránila. Jsem s ní moc spokojená, problémy s opruzeninami nemám.

Dáša 20.07.2021

Kupujete ho prosím kde? Je k sehnání běžně v lékárně?

Milena 22.07.2021

Nakupuji často na netu, takže jsem si ho objednala přímo na https://www.drmax.cz/zitenax-active-krempasta-50ml

Dáša 25.07.2021

Určitě si ho u dr. Maxe objednám. Jedeme za týden na dovolenou a máme v plánu hodně jezdit na kole.

Elenka 25.07.2021

Holky, měla bych dotaz... Jak se staráte o svou pleť? Co všechno používáte? Co byste určitě doporučily?

Emma Elenka 02.09.2021

Ahoj, já používám opravdu hodně kvalitní kosmetiku. To je prostě základ. No a pak pravidelně docházím na odborná vyšetření. Nejlíp se cítím na klinice tady u nás Praze. Na Aether Clinic. A doporučuju.

anastaziaa 26.07.2021

Mně perfektně sedl tenhle krém https://eshop.nobilis.cz/produkt/hypoalergenni-krem jen tak něco nesnesu a tenhle je perfektní

Junka anastaziaa 29.07.2021

Díky za tip, líbí se mi že je čistě přírodní takže to by mohlo být dobrý i na moji fakt citlivou pleť, zkusím.

anastaziaa anastaziaa 31.07.2021

Za málo, myslím že budeš spokojená

Dita 01.08.2021

Skvělá je kosmetika Ihttps://www.iuvenio.com/ je to česká veganská kosmetika, netestují na zvířatech, má kvalitní složení a šetrné složení.

Denisa 01.08.2021

A co něco na vrásky?

Leona Denisa 22.08.2021

Mně s vráskama hodně pomohlo hyaluronové sérum, má ho třeba Nobilis tilia. Mám po něm pleť takovou vypnutou a vyhlazenou.

Denisa Denisa 27.08.2021

Aha to vypadá dobře, díky za tip, zkusím to :)

Leona Denisa 28.08.2021

Za málo, zkus mně to moc vyhovuje.

Klára 04.09.2021

Výborný je BetaDerm, zeptejte se na něj v lékárně

Anetta Klára 23.09.2021

Aha děkuju za tip, zkusím ho.

Klára Klára 23.09.2021

Není za co, mně fakt moc vyhovuje


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat