Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Lucka

01.07.2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25.02.2017
Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Poradíte šikovného plast.chirurga v Ostravě nebo Zlíně? Díky Lucka

Neregistrovaná/ý - Otýlie

27.06.2017

Neregistrovaná/ý - Marie | 23.06.2017
Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

Neregistrovaná/ý - Marie

23.06.2017

Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

Neregistrovaná/ý - Vendy

21.06.2017

Já bych ti doporučila se nejprve poradit s odborníky :) Oni nejlíp budou vědět, jaký zákrok by byl vhodný podstoupit :)

Neregistrovaná/ý - Eliška

14.06.2017

ty jo, já nad nějakým zákorkem uvažuju...myslím, že bych snesla pozvednutí víček...ale bojím se, nevím, co to obnaší, ani kam zajít...V Praze doporučíte odborníky?

Neregistrovaná/ý - Johana

25.05.2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 23.05.2017
Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Tak to je skvělý, já bych šla právě ráda výrhadně k němu. Něco jsem si o něm zjistila a ženský co u něj byly si ho fakt chválí a jsou sním moc spokojený

Neregistrovaná/ý - Hildy

23.05.2017

Neregistrovaná/ý - Johana | 20.05.2017
Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Neregistrovaná/ý - Johana

20.05.2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27.04.2017
Taky jsem u něj byla na doporučení kamarádky,je to výborný plastický chrirurg

Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Neregistrovaná/ý - Gabča

15.05.2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 12.05.2017
Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Ahoj Nino a s jakým zákrokem máš zkušenosti ? Chtěla bych podstoupit browlift, tak budu ráda, když mi napíšeš víc, jak jsi byla spokojená.

Neregistrovaná/ý - Nina

12.05.2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27.04.2017

Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Neregistrovaná/ý - Hildy

27.04.2017

Neregistrovaná/ý - Ludmile | 27.02.2017
Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Neregistrovaná/ý - Candy

08.04.2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 08.04.2017
Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

a máte s touto klinikou osobní zkušenost ?

Neregistrovaná/ý - Jana

08.04.2017

Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28.03.2017

Se na tu kliniku zkusim podivat a zvazim to.

Neregistrovaná/ý - Martina

28.03.2017

Neregistrovaná/ý - Yoko | 28.03.2017
A kolik te to stalo?

Tak to si už nepamatuji byla jsem na tom před rokem a platil mi to tehdejší přítel,ale už s ním nejsu,takže se ho ani nemůžu zeptat. Byla jsem v Amarylliscentrum v Praze.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28.03.2017

A kolik te to stalo?

Neregistrovaná/ý - Martina

28.03.2017

Neregistrovaná/ý - Yoko | 28.03.2017
Ahoj mam hrozne vrasky a premyslim nad aplikaci mezonití,mate s tim nekdo zkusenost?

Ahoj Yoko já jsem byla na mezonitích a jsem maximálně spokojená. Všichni mi říkají,že jsem omládla aspoň o 7 let. Cítím se dobře a rozhodně bych do toho šla znovu.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28.03.2017

Ahoj mam hrozne vrasky a premyslim nad aplikaci mezonití,mate s tim nekdo zkusenost?

Neregistrovaná/ý - Radana Brno

22.03.2017

než se podrobíte plastickému zákroku vyzkoušejte ještě vysokodávkované hyaluronové koncentráty, a to maximálně koncentrovaná aktivní séra od Synouvelle Cosmetics. Dají se objednat na www.luvica.cz. Sérum podporuje efektivně vlhkost a při pravidelném používání se pleť stává viditelně pružná a vypnutá, má svěží a mladistvý vzhled. Mně to velmi pomáhá.

NinaC

21.03.2017

Ahoj, zkus browlift. Mamka si nechávala upravit tuto část obličeje a vypadá velice dobře, neskutečně omládla :).

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Žebírka na pivu

Žebírka na pivu

16 hlasů
1h a 10min 588 kJ 106 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos s citrónovou marinádou

9 hlasů
45min 721kJ 120 Kč

Losos marinovaný s citrónem, česnekem a tymiánem.

Asijská pikantní nudlová polévka s houbami

13 hlasů
1h a 5min 172kJ 90 Kč

Sytý vývar s rýžovými nudlemi a houbami.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více