Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Zuzi

28. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 26. 6. 2018
Jasně tak budu ráda když se podělíte jak jste byla spokojená:)

Jasně dám určitě vědět :)

Neregistrovaná/ý - Elena

26. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzi | 24. 6. 2018
Děkuji za odpověď, na konzultaci jsem se objednala tak uvidím co mi řekne plastik

Neregistrovaná/ý - Elena

26. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzi | 24. 6. 2018
Děkuji za odpověď, na konzultaci jsem se objednala tak uvidím co mi řekne plastik

Neregistrovaná/ý - Zuzi

24. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 11. 6. 2018
Zdravíčko, byla jsem na liposukci a opakovala ji po půl roce, ale jestli to jde dřív jsem se nepídila... objednala bych se na konzultaci a zeptala se tam

Neregistrovaná/ý - Rebeka

20. 6. 2018

holky, za jakou dobu po operaci nosu mužete používat nosní spreje?

Neregistrovaná/ý - Zuzi

18. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 11. 6. 2018
Zdravíčko, byla jsem na liposukci a opakovala ji po půl roce, ale jestli to jde dřív jsem se nepídila... objednala bych se na konzultaci a zeptala se tam

Děkuji, asi to tak udělám... dobrou kliniku znáte?

Neregistrovaná/ý - Elena

11. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzi | 7. 6. 2018
Chci se zeptat... nevíte jak to je když bych šla na liposukci... a pak znovu přiberu... po jaké době se to dá znova opakovat?

Neregistrovaná/ý - Zuzi

7. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Blanka | 28. 5. 2018
Tak to je ideální, moc hezky to je znázorněné... to jsem ani nečekala že je to potom takový posun, sem si myslela že ta změna je ale třeba fakt jen malinká a že se musí jít na víckrát aby to šlo poznat, tohle je úplně super

Chci se zeptat... nevíte jak to je když bych šla na liposukci... a pak znovu přiberu... po jaké době se to dá znova opakovat?

Neregistrovaná/ý - Blanka

28. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Romanka | 24. 5. 2018
Pro představu se můžete podívat sem https://www.aesthevita.cz/galerie

Tak to je ideální, moc hezky to je znázorněné... to jsem ani nečekala že je to potom takový posun, sem si myslela že ta změna je ale třeba fakt jen malinká a že se musí jít na víckrát aby to šlo poznat, tohle je úplně super

Neregistrovaná/ý - Romanka

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Blanka | 21. 5. 2018
Já bych chtěla vědět, o jaký kus nebo... jak moc to pomůže ta liposukce, jak moc se vám to břicho pak zúžilo??? Nemám moc představu

Pro představu se můžete podívat sem https://www.aesthevita.cz/galerie

Neregistrovaná/ý - Blanka

21. 5. 2018

Já bych chtěla vědět, o jaký kus nebo... jak moc to pomůže ta liposukce, jak moc se vám to břicho pak zúžilo??? Nemám moc představu

17. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zámecká | 15. 5. 2018
A jak tedy ten zákrok celý probíhal?

Když pominu předoperační vyšetření, tak sem si to nechala dělat v celkové anestezii takže jsem o ničem nevěděla, no a musela jsem týden dodržovat klidový režim :)

Neregistrovaná/ý - Zámecká

15. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Romanka | 9. 5. 2018
Ano mě to pomohlo hodně, a jsem ráda že jsem se rozhoupala a šla do toho

A jak tedy ten zákrok celý probíhal?

9. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zámecká | 6. 5. 2018
Aha, a pomohlo vám to??? Zbavila jste se toho nehezkého na břiše?

Ano mě to pomohlo hodně, a jsem ráda že jsem se rozhoupala a šla do toho

6. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Romanka | 2. 5. 2018
Podstoupila jsem konkrétně tenhle zákrok https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2149-ultrazvukova-liposukce-bricha-vaser-lipo

Aha, a pomohlo vám to??? Zbavila jste se toho nehezkého na břiše?

2. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zámecká | 30. 4. 2018
A co vám konkrétně dělali za zákrok?? To odstraňovali nějak laserem nebo co jste si stím břichem nechala dělat?

Podstoupila jsem konkrétně tenhle zákrok https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2149-ultrazvukova-liposukce-bricha-vaser-lipo

30. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Romanka | 1. 4. 2018
No... trochu ty krémy pomáhají.. ale co mám já zkušenost tak opravdu jenom trochu :D ... jinak teda nějaký větší efekt jsem nikdy nezaznamenala... Co mi pomohlo byla až plastika, tam ten efekt konečně vidět je. Můžu doporučit i kliniku na které jsem byla https://www.aesthevita.cz/

A co vám konkrétně dělali za zákrok?? To odstraňovali nějak laserem nebo co jste si stím břichem nechala dělat?

1. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Zámecká | 28. 3. 2018
Co strie na břiše, nechávali ste si holky některá odstranit nebo natíráte krémy?? Pomáhá to aspoň trochu???

No... trochu ty krémy pomáhají.. ale co mám já zkušenost tak opravdu jenom trochu :D ... jinak teda nějaký větší efekt jsem nikdy nezaznamenala... Co mi pomohlo byla až plastika, tam ten efekt konečně vidět je. Můžu doporučit i kliniku na které jsem byla https://www.aesthevita.cz/

28. 3. 2018

Co strie na břiše, nechávali ste si holky některá odstranit nebo natíráte krémy?? Pomáhá to aspoň trochu???

Neregistrovaná/ý - Ilona

24. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Huňová | 21. 3. 2018
To zní skvěle, už jsem se objednala na konzultaci, jsem moc zvědavá

Dejte vědět jak jste byla spokojená, na mě udělal už na konzultaci pan plastik velký dojem

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Zimní rizoto

Zimní rizoto

10 hlasů
40min 594 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos v petrželce

6 hlasů
45min 419kJ 235 Kč

Pečený losos s rajčaty a žampióny.

Karbanátky s uzeným masem

2 hlasy
60min 1145kJ 140 Kč

Uzené maso, sýr a bylinky.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více