Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Ludmile

27. 2. 2017

Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Neregistrovaná/ý - Sara

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Klára | 25. 2. 2017
A jak jsi byla spokojená?

Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Neregistrovaná/ý - Klára

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25. 2. 2017
Ahoj ja byla na browliftu na klinice Aesthevita v Praze.

A jak jsi byla spokojená?

Neregistrovaná/ý - Sara

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Klára | 25. 2. 2017
Ahoj taky chci jít na lifting mám hrozné vrásky na čele a u kořene nosu,tak s tím potřebuji něco udělat. Jen se pořád nemůžu rozhodnout kam jít,protože klinik je spousty a já nevím kam,takže stále zvažuji.

Ahoj ja byla na browliftu na klinice Aesthevita v Praze.

Neregistrovaná/ý - Klára

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Madlovka | 2. 11. 2015
Na liftingových nitích byla moje mamka, složili jsem se ji na to na narozeniny. Omládla markantně. Byla v perfect clinic, protože na to našla nejlepší recenze a je v brne, kde bydlí.Kdyby jsi chtěla něco vědět, napiš, zeptám se jí

Ahoj taky chci jít na lifting mám hrozné vrásky na čele a u kořene nosu,tak s tím potřebuji něco udělat. Jen se pořád nemůžu rozhodnout kam jít,protože klinik je spousty a já nevím kam,takže stále zvažuji.

Neregistrovaná/ý - Helena

26. 1. 2017

Ano,ty ceny v ceníku jsou za zákroky už konečné. Na té konzultaci kdyby jste si to chtěla ověřit se ho na to i můžete zeptat

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM

20. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Helena | 13. 1. 2017
Já sním mám zkušenost výbornou a troufám si říct i za svoji sestru že sním byla spokojená. Já bych ho na základě svojí zkušenosti jistě doporučila

Jak je to s cenami u něj, konečná cena je ta co je za zákrok v ceníku na stránkách ano? Chci vědět s čím počítat

13. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM | 7. 1. 2017
A dobré,byly jste spokojené?

Já sním mám zkušenost výbornou a troufám si říct i za svoji sestru že sním byla spokojená. Já bych ho na základě svojí zkušenosti jistě doporučila

7. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Helena | 21. 12. 2016
Dobrý den, byla jsem u něj se sestrou na operaci horních víček:)

A dobré,byly jste spokojené?

Laugher

5. 1. 2017

Klinika YES VISAGE je prý dobrá a Medicom Clinic

Neregistrovaná/ý - KamilaM.

29. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Madlovka | 2. 11. 2015
Na liftingových nitích byla moje mamka, složili jsem se ji na to na narozeniny. Omládla markantně. Byla v perfect clinic, protože na to našla nejlepší recenze a je v brne, kde bydlí.Kdyby jsi chtěla něco vědět, napiš, zeptám se jí

No me by zajímalo, jak dlouho byla mimo práci, jsou po tom modriny nebo velké otoky?

21. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM | 19. 12. 2016
Co říkáte na Mudr.I.Justana, byl u něj někdo?

Dobrý den, byla jsem u něj se sestrou na operaci horních víček:)

19. 12. 2016

Co říkáte na Mudr.I.Justana, byl u něj někdo?

Neregistrovaná/ý - Simona

13. 12. 2016

to já trpím jen na hnusné kruhy pod ocima :-( ale s tím se nic moc asi udelat nedá.

Neregistrovaná/ý - Madlovka

2. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nika

29. 10. 2015

Tyyy jo, perfektní videa, už vím, jak se dělají třeba i prsa

Neregistrovaná/ý - Eva

27. 10. 2015

www.youtube.com/watch?v=CFmZMrY5pf8 jak operace probíhá :)

Neregistrovaná/ý - Veronika

30. 9. 2015

A co botox, kys.hyaluronová, leiftingové nitě? nebo se mrkni na stránky perfect clinic, mají i videa a vše okolo toho vysvětlené.

Neregistrovaná/ý - Alča

22. 9. 2015

a už ses po nějakém ptala nebo zjištovala? byla na zákroku moje mamka, tak bych ti dala doporučení

Neregistrovaná/ý - Nika

17. 9. 2015

Zkusenost nemám, dnes je tolik možností jak se zbavit vrásek, člověk neví, na co jít. Tak víčka jsou jasná, zvolit nejakého plastika a ten ti rovnou poradí, ,co s vráskama

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

19 hlasů
45min 1144 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kokosového mléka

21 hlasů
45min 417kJ 120 Kč

Trošku netradiční polévka z kokos...

Kuřecí plátky v alobalu

13 hlasů
60min 548kJ 150 Kč

Kuřecí prsa s cukrovým hráškem a barbecue omáčkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více