Diskuse na téma Soukromé Školky Brno

Jaký máte názor na soukromé školky? A můžete nějakou doporučit?

Nikola 03.10.2022

Co říkáte na lesní školky? Nám se povedlo vybrat suprovou školku pro malou, kde je hrozně spokojená, akorát ji vyzvedávám každý den jak čunče, protože chodí ven i v dešti, což mě docela zarazilo, protože zas tak dobře jsem malou nevybavila, aby to oblečení vydrželo vodu a bláto.

Darka 14.07.2016

Zdravicko... divala jsem se na stranky skolky dracek a maji tam ze je skolne 30kc na hodinu to je opravdu tak nizka cena? Vim ze soukrome skolky jsou jinak mnohem drazsi..

Iva Darka 17.07.2016

Dobrý den, cena platí ,-)

Darka Iva 19.07.2016

No tak to je v tom případě úplně lahodná cena na soukromou školku, to je paráda:) Právě jsme se rozhodovali kam dát děti protože my do státní nechceme, tak už máme vítěze :D Pokud teda ještě budou brát mno :/

Iva Darka 21.07.2016

Berou děti v průběhu celého roku když jsou volná místa :)

Martaa 27.06.2016

A v které MČ Brna bydlíte? Na Vinohradech je např. soukromá Montessori školka, chodilo tma hodně dětí od našich známých a všichni si ji celkem chválili...

Radka 23.06.2016

Záleží na tom kde by jste chtěla školku doporučit?? Město, atd... já jsem z Brna a můžu doporučit soukromou školku Dráček. Názor mám na základě zkušeností s touhle školkou velmi dobrý

StankovaStana Radka 26.06.2016

Jsem z brna, můžete mi dát na tu školku kontakt?

Iva StankovaStana 07.07.2016

Ahoj dámy, i moje děti navštěvují mateřskou školku Dráček. Školka je na bayerove http://www.dracek-skolka.cz/kontakt/ školku velmi doporučuji


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat