Diskuse na téma Soukromé Školky Brno

Jaký máte názor na soukromé školky? A můžete nějakou doporučit?

Radka 23.06.2016

Záleží na tom kde by jste chtěla školku doporučit?? Město, atd... já jsem z Brna a můžu doporučit soukromou školku Dráček. Názor mám na základě zkušeností s touhle školkou velmi dobrý

StankovaStana Radka 26.06.2016

Jsem z brna, můžete mi dát na tu školku kontakt?

Iva StankovaStana 07.07.2016

Ahoj dámy, i moje děti navštěvují mateřskou školku Dráček. Školka je na bayerove http://www.dracek-skolka.cz/kontakt/ školku velmi doporučuji

Martaa 27.06.2016

A v které MČ Brna bydlíte? Na Vinohradech je např. soukromá Montessori školka, chodilo tma hodně dětí od našich známých a všichni si ji celkem chválili...

Darka 14.07.2016

Zdravicko... divala jsem se na stranky skolky dracek a maji tam ze je skolne 30kc na hodinu to je opravdu tak nizka cena? Vim ze soukrome skolky jsou jinak mnohem drazsi..

Iva Darka 17.07.2016

Dobrý den, cena platí ,-)

Darka Iva 19.07.2016

No tak to je v tom případě úplně lahodná cena na soukromou školku, to je paráda:) Právě jsme se rozhodovali kam dát děti protože my do státní nechceme, tak už máme vítěze :D Pokud teda ještě budou brát mno :/

Iva Darka 21.07.2016

Berou děti v průběhu celého roku když jsou volná místa :)

Nikola 03.10.2022

Co říkáte na lesní školky? Nám se povedlo vybrat suprovou školku pro malou, kde je hrozně spokojená, akorát ji vyzvedávám každý den jak čunče, protože chodí ven i v dešti, což mě docela zarazilo, protože zas tak dobře jsem malou nevybavila, aby to oblečení vydrželo vodu a bláto.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat