Diskuse na téma Aprílové žertíky

01. 04. 2011 | Zábava

Chystáte na rodinu a přátele aprílové žertíky? A jaké? Stala jste se vy cílem aprílového vtípku? Napište nám! Jedné z vás za příspěvek pošleme dárkový balíček vlasové kosmetiky Redken!

Lord Veselý 01.04.2020

Letos na Apríla - jen takové obyčejné. Vymenit pytlíčky čaje s Meltou, prohodit letošní kalendar se tremi roky starým, namatlat kliky mýdlem... Byl zde i jistý pokus o zafóliování záchoda, ale porád to tam bylo videt.... Nejvíc mne ale pobavila sestra, kdyz jsem jí zavolala z pevné linky z práce a nakukala jí, ze jsem ze slavného filmového studia a scháním herečku - ta byla nadšená!!! Doma jsem se jí ale radši vyhýbala - opravdu jsem nemela za potrebí snášet nasoptené pohledy malého Draculy:-O. Heslo: APRÍL NÁS NIKDY NEOMRZÍ!!!!!!!!!!!!!XDXDXD

:D 31.03.2015

No ja taky nevim co mam zitra udelat na apríla :D:-P:-pXD

VVV 31.03.2015

Muj nejpovedejsi vtip byl asi takovy ze sem se domluvila s kamaradkou ze trochu povystrasime rodice.Udelali jsme to tak ze sem zavolala kamaradcinym rodicum domu a rekla sem ze se svlykala na zasavce do naha :-D .Pak sem pres photoshop udelala fotky. Pak sem asi po patnacti minutach hovoru zarvala s ni spolecne APRÍL. Byla to sranda :-p

VVV 31.03.2015

Muj nejpovedejsi vtip byl asi takovy ze sem se domluvila s kamaradkou ze trochu povystrasime rodice.Udelali jsme to tak ze sem zavolala kamaradcinym rodicum domu a rekla sem ze se svlykala na zasavce do naha :-D .Pak sem pres photoshop udelala fotky. Pak sem asi po patnacti minutach hovoru zarvala s ni spolecne APRÍL. Byla to sranda :-p

VVV 31.03.2015

Muj nejpovedejsi vtip byl asi takovy ze sem se domluvila s kamaradkou ze trochu povystrasime rodice.Udelali jsme to tak ze sem zavolala kamaradcinym rodicum domu a rekla sem ze se svlykala na zasavce do naha :-D .Pak sem pres photoshop udelala fotky. Pak sem asi po patnacti minutach hovoru zarvala s ni spolecne APRÍL. Byla to sranda :-p

???? :) 31.03.2015

My jsme s kámoškou dali mýdlo na kliku a zkoušeli jsme to na všechny učitelé a také jsme jim vlezli do kabinetu a tam jsme jim přesipali cukr se solí (vyměnily jsme to) :-D po té byli malinko uražení ale pak už v poho *4* Teď přemýšlím co udělám letos :-D *4* poraďte :-P :-)

Péťule ˇ-ˇ ???? :) 31.03.2015

jop to známe :-):-P ????:) od kud si ? :-P

Sabina Langerová 01.04.2014

Apríl se dneska „slaví”, tak ať se každý dobře baví, ať už byl třeba napálen, ať rozhodně nezkazí mu to den, a pokud se vám nějaký ten fór povede, tak ať ho dotyčný patřičně ocenit dovede.:-p:-p:-p

strojaři 01.04.2014

Také jsme si udělali jednu velkou srandu z našeho maturitního videa, ostatně můžete se podívat :D https://www.youtube.com/watch?v=N4LunfuklPo

Eva Krylová 01.04.2012

Veselou aprílovou neděli všem vtipálkům a hlavně jejich obětem. Já jsem posunula minulý rok na všech hodinách ručičky o pár hodin zpět. Taťka pak z toho usoudil, že došly baterky a všem ty drahý věcičky vyměnil. No talíře nelítaly, ale nasmály jsme se dost. Tak se mějte a užívejte si ten nejlepší den v roce hned po Vánocích. Já si ho užiju dvojnásob, až na moji famylii něco vymyslím a hlavně, protože slavím v tento úžasný den svých 26 let.;-)

gogo Eva Krylová 01.04.2014

:-P

Barunka 01.04.2011

Jejdááááááááá, to není apríl? Děkuji mocinky moc!!! <3<3<3<3<3 Krasny víkned cele redakci!

yana 01.04.2011

Když sjem chodila ještě na gympl, tak jsme si jednoho apríla vyměnili třídy komplet všichni po celé škole, třeba my jsme měli být ve 4.B a byli jsme v 1.A a takhle podobně komplet celá škola. učitelům trvalo i 20 minut než našli tu správnou třídu. My jsme bohužel měli mít zrovna matiku s učitelem, který neměl moc smysl pro humor, když nás konečně našel, celý rudý od běhání po škole se postavil za stůl a řekl:" srandičky, srandičky? tak si vytáhněte papíry! no dostala jsem za 4.. :D a rok po tom se to už neopakovalo..ale byla to super akce, na které se domluvilo několik stovek studentů takže to fakt stálo za to :-)

slunéčko 01.04.2011

>:(Tak ještě jednou přeji hezký aprílový den. Mé nervy jsou k prasknutí,dcera hraje extraligu florbal a zítra začíná 1.finálové utkání.Od oběda jsem nervní jako pes,protože,,..nevím jestli to byl žert.TIGERS Herbadent oznámil na stránkách,že došlo k nemilé události,že z garáže byly ukradeny dresy děvčat,obě sady.Do tété hodiny nikdo nepotvrdil,zda to byla pravda,nebo apríl.Jestli je to apríl,tak se nachytalo spousta lidí,jestli né...tak je to pech.Chci věřit,že to byl ten nejzdařilejší apríl.

slunéčko slunéčko 01.04.2011

<3<3<3 úleva,byl to zdařilý apríl,tak plavky se nekonají.*1*

Bohunče 01.04.2011

Já byla nachytána.Mám přítele který po dlouhé době má přijet.Ráno mi volal a úplně s ledovým klidem mi řekl,že bohužel nepřijede a taky neví kdy vůbec mu to vyjde.Zprvu jsem byla naštvaná a pak mě to moc mrzelo.Až když slyšel v telefonu jak jsem smutná,tak zakřičel.,,bobí apríl ":-)

prochajda 01.04.2011

mám ráda apríla, a proto doufám, že vyhraju v téhle diskuzi a že to nebude apríl.........:-)

Alexandra 01.04.2011

Dnes ma ráno telefonom nachytal ocino,lepšie povedané chcel,ale ja som sa nenechala,aj ked som sa nalakala :D...Ked som išla dcerku zaniest do skolky,vedel,ze okolo 8 doma nebudem,tak mi volal,že kde som,že či som nezabudla zavriet dvere,lebo mu sused volal,že dvere do bytu máme otvorené ,že či sa k nám niekto nevlámal,tak aby som rýchlo utekala domov. takým vážnym hlasom to hovoril...že som na pár sekund pridala do kroku,ale potom hovorím,že HA HAHA 1.apríl...a zacal sa smiat :) no al poviem vám,že na tých pár sekund mi nebolo všetko jedno :D

Barunka 01.04.2011

Já dneska nachytala manžela, ještě v pyžamu jsem ho telefonicky vylákala dolu ke vchodu, že tam čeká messenger s balíčkem <3<3 Móooooooc mu to seklo *4**4**4* Za ten vtípek aspoň dostal sladkou pusu a ke snídani koblihy :-D

Redaktorka.Petra Barunka 01.04.2011

Dnešní kosmetický balíček Redken posíláme Barunce - nejenže svého partnera pořádně vypekla, ale ještě mu jako bolestné donesla snídani :-D Barčo jste hvězda!!! Pošlete nám prosím svůj konktakt na redakce@bety.cz, ať víme, kam Vám výhru poslat! Ostatní se již v pondělí těšte na další soutěžní pokec! Krásný slunečný víkend všem *4* Šéfredaktorka Petra

Anna K. 01.04.2011

Já nachytala loni manžela . Po dlouhé době se mu zachtělo doma něco udělat a šel se pohrabat v zásuvkách. Já k němu nenápadně přišla s foťákem a za pomocí blesku ho vyfotila. :-D Když odskakoval do dálky volal něco jako : " Ty vo..., vždyť jsem to z tý sítě odpojil, tak jakto, že to jiskří ??? " *2*

Jarmila 01.04.2011

Od jisté doby nemám ráda tenhle druh žertíků. Kamarád přišel před třemi lety (samozřejmě 1.dubna) a podával mi krabičku s tím, že mi jeho žena posílá na ochutnání moučník. Nic netušící jsem krabičku otevřela a místo moučníku viděla obrovského pavouka. Někdo by zaječel a vzal to jako dobrý vtip, ale já jsem arachnofobik nejvyššího stupně a to co následovalo, mělo do vtipu hodně daleko. Stažený krk tak, že jsem se začala dusit, křeč do rukou, sevřený hrudník, pot po celém těle ...... a týden v nemocnici. Já byla vyděšená k smrti, kamarád v šoku ze mě - tohle opravdu člověka vyléčí z hloupých vtipů.

Ludmilka 01.04.2011

No dnes je teda deň! Ešte si zo mňa vystrelí aj gynekológ >:( Ste tehotná! :-O a ja som sa ho spýtala- A s kým? :-D Ja snáď tento deň nenávidím ;*(

Pačandová 01.04.2011

ahoj me staci ze si dela srandu poasi a mam nudlu u nosu a kasel je to otravny:)) jen doufam ze me nikdo nenapali :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat