Diskuse na téma Odpustit nevěru, nebo ne?

04. 04. 2011 | Nevěra

Rozhodnutí, před kterým stojí mnoho žen - odpustit nevěru svého partnera, nebo ne? Jak byste se rozhodla vy? Nebo už jste mezi těmito možnostmi musela volit - kterou jste vybrala a proč?

katty 05.09.2011

Presne, aj mne sa to stalo, mam sa rozviest? nie, nasla som si priatela a toho co so mnou byva uz XD ta jeho opustila, aj tak sa da zit, kazdy ma, co mu patri

Klára 03.09.2011

Já měla milujícího muže a krásnou dceru.Milovali jsme se a byli ukázkové manželství.Po letech kdy jsme spolu žili přišla rána muž se zamiloval do kolegyně z práce no i to se stává.Paradox byl, že já štíhlá, udržovaná , milující manželka a matka a onaobézní, starší paní.Vzala jsem ho zpět asi pětkrát no na konec odešel k ní a vzdal se i naší dcery.Dnes bych už jednoznačně nikdy více nevěru neodpustila

Muz Klára 09.09.2011

Ja si myslim, ze hlavne u muze, kde nevera neprameni (vetsinou) z lasky, jen z fyzicke potreby a nespravne komunikace, tak by mu mohla byt odpustena. Muz si to urcite uvedomi co spachal pokud se ti dva milujou. Jestli je laska uz davno pryc a je jen zaletnik at se ho zena zbavi cim drive, protoze to neni partner na zivot. Na druhou stranu Klara ocividne nechape, ze vnejsi krasa neni vsechno. Spickove telo je vetsinou stejne jen na jedno pouziti, vnitrni krasa u muzu rozhoduje a pokud je nekdo jen fyzicky pritazlivy, tak to skonci vzdy jen u sexu. Proc nastal ale ten zlom v jeho zivote, to asi nikdo v diskuzi nemuze posoudit a ani nebude hodnotit. Ale vseobecne, pokud je ukazkove manzelstvi, dite a pak se to zvrtne, je to chyba obou, kdyby to byla jen jednoho, ten druhy by to poznal jiz davno predtim a mel ho opustit v zacatku. Jen bcyh radi: jestli to muz udela jednou, tak jeste ma sanci na napravu, ale podruhe je definitivni konec, at si to zeny uvedomi. Chapu, ze kvuli rodine a dcere clovek udela vsechno, ale 5x to uz je moc. Nezaslouzi si tu zenu ani dite.

jana 01.09.2011

Mně pan Sidonius taky moc pomohl a to na dálku, přes mail. Až jsem se divila jak do mě vidí. Můžu ho vřele doporučit

Kalupinka88 29.08.2011

Také jsem měla problém s nevěrným partnerem. Nevěděla jsem, jak situaci řešit. Nechtěla jsem ho ztratit. Kamarádka mně doporučila šikovného rádce, kterého si již vícekrát vyzkoušela. Sidonius H. (sidonius-h@volny.cz) se na mne podíval a hned vysypal mé vlastnosti. Dala jsem mu datum narození svůj a přítele a Sidonius určil příčiny našich rozporů. Ani nevím jak to dělá. Nic k tomu totiž nepotřebuje. Poradil, v čem se mám zlepšit, jak jednat, aby se přítel vrátil. Moc se mně nezdálo, že se to podaří. Ale Sidonius H. měl pravdu. Už nám to s přítelem zase klape.

Eva 27.08.2011

Pokud bych u chlapa viděla nějakou lítost a dalo by se mu věřit,že se zklidní, odpustila bych, jinak je to zbytečné

lady 27.08.2011

konečně správná reakce, kdyby jste nebyly neupravené,nudné a ufňukané manželky, tak by Vaši muži neutíkali k nám, moudrým milenkám. Za sebe mohu říct, vztah se ženatým mužem je to pravé ořechové.Vidíme se jen, když oba chceme, máme na sebe vždy čas, dobrou náladu............

Tavika lady 27.08.2011

Ked sa raz vydas,zelala by som Ti,aby aj Tvoj manzel mal milenku....nic v zlom,len aby si vedela aj Ty,aky je to pocit,byt oklamana...;*(

Petra lady 08.09.2011

Až dospěješ tak pak teprve mluv, styď se za to, co jsi vypustila vůbec z úst. To co tu někdo prohodil, až se vdáš, aby tvůj manžel měl milenku, to ti též přeji. Vůbec není příjemná nevěra přítele či manžela.

suri 24.08.2011

No, klobouk dolů, já při mé intoleranci bych nesnesla ani setinu z toho co Vy.Gratuluji.*1*

Alen suri 26.08.2011

Ale holka zlatá tohle neříkej.Ja jsem vdaná už 34 let je mi 58 let a manžel mě podvádí už asi 5 let.A to se mám rozvést a na stará kolena zůstat sama?V mém věku už chlapi většinou potřebují hospodyni která mu uvaří, vypere,uklidí a podá mu léky.A na to si mám hledat jiného.Vyřešila jsem to po svém i když třeba blbě. Mám taky přítele.A svědomí mě vůbec nehryže.

suri 24.08.2011

Myslím, že si tím zvyšují sebevědomí.<3

kvetina 23.08.2011

uple to iste som si presla

Petra 22.08.2011

Když mi manžel řekl že mi byl nevěrný a zeptal se jestli to má cenu našem manželství po13 letech tak jsem řekla ano rozvod ,ale postupem času asi 4 dny jsem z jistila že jsem mu odpustila a chtěla jsem ho zpět moc strašně aby mě začal milovat tak jak já tak jsem udělala hodně špatného vzala jsem si prášky .Moc mi ubližoval že si sní psal a vůbec mu to nevadilo já jsem dělala že mně to nevadí a přitom jsem trpěla z jistila jsem si hodně informací jak vypadá a kdo to je dokonce mám ji v telefonu . dali jsme se znovu do hromady ale teď mě zase zkouší jestli mu věřím ale furt schovává telefon nikdy nebyl na ženský ale jenom chci toleranci a upřímnost a vůbec si neuvědomuje jak mě to strašně trápí ale přes všechno chci sním zůstat

luciana 21.07.2011

Když už nevíte kudy kam,tak malá nevěra nemusí být nevěrou,ale jen něčím co vám doma chybí.Po 30 letech manželství,kdy se stává život stereotypem,je to chvilkový únik k něčemu krásnému.Dokázala bych dnes i manželovi odpustit menší nevěru.Za kažkou nevěrou nemusí být sex,ale třeba jen porozumnění s tím druhým.

Anabell 19.07.2011

Spaval s inou za mojim chrbtom a poriadne dlho, zistila som to...ale vedela som ze s nim chcem ostat a ze ho milujem. dodnes sme spolu a som stastna ze som pri nom ostala, on sa ani nedozvedel ze to viem, postupne zmizla z jeho zivota...ani ja som nemala prave ciste svedomie, ale vzdy som ho milovala natolko ze som vedela ze chcem ist vpred, s nim...podla mna je nevera precenovana...isteze som bola nahnevana, smutna, ale netrvalo to dlho a namiesto aby som zacala robit sceny, tak som onho zacala bojovat a ako sa zda, vyhrala som<3

Sheila 19.07.2011

Můžu Vám říct z vlastní zkušenosti, že je to u mnoha mužů tak, že prostě zahýbat buou, protože to berou jako sport

zdeněk Sheila 09.09.2011

není to sport, je to, když to doma chybí. Proč musíme si doma škemrat o sex, nebo porozumění? Muži nemají migrény nebo svoje dny. *4*

Katka zdeněk 10.09.2011

Ještě se je potřeba někdy zeptat,proč se na tyto věci ta žena vymlouvá....že by jste jí nepřitahovali?:-O

Beruška zdeněk 01.10.2011

Přikláním se k názoru,že jde o sport,nebo spíše o chlapskou přirozenost,vždyť muži jsou odpradávna lovci...a co se týče migrén,nejlepším lékem na migrénu je právě sex-moje osvědčená metoda místo prášků...a když mám své dny...existují i níhradní praktiky...*1*

Sheila 19.07.2011

Můžu Vám říct z vlastní zkušenosti, že je to u mnoha mužů tak, že prostě zahýbat buou, protože to berou jako sport

mix 05.04.2011

No a co říkáte na nevěru.Za moc let jste si už na sebe dokonale zvykli,debata vázne na bodu mrazu,manželka nesnaší sex,ale muž ho zatím potřebuje.Při vaší chytrosti, ženy, jak by jste se chovali.Je jedno řešení.Chlap si najde nějakou ženu se kterou je mu dobře,rodina tím netrpí a všichni jsou spokojeni.Když tady hážeta špínu na chlapy tak někdy přemýšlejte o tom že i chlap cosi potřebuje

Leontýna 04.04.2011

Super přístup :) A máš to i vyzkoušené? Já bych asi utekla už při té líbačce s jiným mužem! Nesnesla bych to;*(

Janana 04.04.2011

Hráli jsme s partnerem hru na pravdu a zeptala jsem se ho, jak by zareagoval na nevěru. Cuklo to s ním, zamyslel se, podíval se mi do očí a řekl: "Bolelo by mě to a doufal bych, že Tebe to bolí taky. Pak bych si toho chlapa našel a i když vím, jak je to primitivní, dobil bych se s ním. I kdyby to měla být namakaná korba a zlomil by mi obě nohy i ruce a zohavil obličej. A kdybys mě i přesto potom chtěla, odpustil bych Ti." Já ho prostě miluju*1*

Jarka 04.04.2011

Vím 100% že při zjištění partnerovy nevěry bych vztah okamžitě ukončila. Vztah, který nemá pevnou základnu v důvěře, nemá cenu dál rozvíjet. Co bych ale naopak pochopila, by bylo, kdyby partner přišel a na férovku řekl "Zaláskoval jsem se do jiné, odcházím" City si poroučet nedají a jsme jen lidé, tak proč spolu dál nevycházet jako přátelé. I když by to bolelo, dokázala bych ocenit upřímnost. Klasické nevěra však s férovostí nemá pranic společného.

Danka Jarka 04.04.2011

Naprosto souhlasím.. Všichni vždycky tvrdí, že zůstávají s manželkou kvůli dětem, ale co je to za život - pro oba (a vlastně i ty děti...). Živo je příliš krátký na to být s někým, kdo o to nestojí! *3**3*

Tee 04.04.2011

Budu psát upřímně s nádechem novodobé emancipace *1* V oblasti nevěry, rozlišuji pouhé tři stupně.První: Líbání se s cizí ženou. Má reakce: uražení se, chvilková hysterie,jedna noc na gauči. Odprosení, květina, podpis neformální smlouvy na kusu ušmudlaného papíru, že se nikdy nic podobného nestane - odpuštění ( i když budu nejméně týden chladnou ženou.. XD) Druhý: sex s cizí ženou, údajně pod vlivem nadmíry alkoholu - Velká dávka hysterie, smutek, slzy, pláč, týden spaní na gauči, několikatýdenní ochalazení mého těla, urážlivost, naštvanost, pohrdavost, květina obden, odprošení na koulenou, podepsání neformální smlouvy, že za předpokladu opakování se je rozchod nevyhnutelný. Třetí - několikrát uskutečněný sex s cizí ženou ( pozdní zjištění, nemožná výmluva na alkohol) - rozchod, zabavení poloviny majetku, zvířata ( psi, had) připadnou mě. Zostuzení, právoplatné pomlouvání mezi mými přítelkyněmi, právoplatné chvilkové přejídání se čokoládou a chvilkové zintenzivnění otevřených flašek vína. Toť mé reakce na nevěru...:-P

Leontýna Tee 04.04.2011

Super přístup :) A máš to i vyzkoušené? Já bych asi utekla už při té líbačce s jiným mužem! Nesnesla bych to

slunéčko 04.04.2011

Ahoj holky,vždy záleží na tom,co očekáváte od tohoto rozhodnutí.Vždy je nějaké pro a nějaké proti.Já byla mladá a měla jsem už 2 malé kluky.Odpustila jsem,chtěla jsem aby kluci vyrůstali v úplné rodině,navíc můj "milovaný" byl můj první.<3Vydrželo nám to do mých 40.narozenin, to jsem měla ještě dcerku asi z toho usmiřování,chvíli to vypadalo nadějně,ale stejně nikdy to nebylo už jako dříve.Před Vánocemi můj bývalý zemřel a nejhorším poznáním bylo,že mě vlastně podváděl celý život.;*(Nikdy jsem svého rozhodnutí nelitovala,protože od dcery mám vymodlenou vnučku a ta mi vrací všechno,o co jsem přišla.Jen malou útěchou mi bylo,že vlastně podváděl i tu,kvůli které nás opustil..:-p

Redaktorka.Petra slunéčko 05.04.2011

Dárkový balíček Rossmann za příspěvěk posíláme Slunéčku. A ostatním držíme palce, aby se v podobné situaci nikdy nemusely rozhodovat. :) Krásný den všem!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat