Diskuse na téma Menopauza

Ahoj, snad se nebudu ptát hloupě, ale jsou nějaké doplňky, které se berou v období menopauzy nebo po ?

Dáša 15.11.2023

Někdo bere, aby si pomohl od potíží s návaly a změnami v náladách a jsou i takové ženy, které si projdou menopauzou bez potíží, ale to nebyl můj případ. Radila jsem se s ženskými v práci, které si tímto prošly nebo právě procházejí. Od jedné z nich jsem dostala tip na nehormonální doplněk stravy Wecare s pupalkou, červeným jetelem, kořenem z rebarbory a dalšími bylinkami, které pomáhají s návaly horka a mírněním nálad. Mě zabral během pár dní, beru druhý měsíc a funguje.

Denča97 28.11.2023

Dobrý den, doporučuju tento esenciální olej https://www.madokonalost.cz/patchouli-sillage-esencialni-olej-10-ml/. Je 100% přírodní a je skvělý během menopauzy, která je doprovázená pocením a návaly horka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat