Diskuse na téma Klinika IVF ZLÍN

Dobrý den, našla bych tu prosím někoho, kdo má zkušenost s s klinikou IVF ve Zlíně ? Sestra by ráda darovala vajíčka, tak zkouším touto cestou zjistit víc informací.

Sandra 25.04.2020

Co by tě Týno zajímalo ? Nejlépe sestra udělá, když se sestra podívá přímo na jejich stránky, kde to mají poměrně rozsáhle napsané co všechno je potřeba o tom vědět ;) www.ivf-zlin.cz

NinaC 13.05.2020

Mám dvě kamarádky, které byly na této klinice darovat vajíčka a co vím, tak všechno proběhlo v pořádku a s přístupem byly spokojené.

Jana 25.05.2020

S dovolením se připojím do diskuze a chtěla bych se zeptat jestli nevíte zda se dá jít vajíčko darovat pouze jednou nebo to není nějak omezené ?

Denisa Jana 22.09.2020

Počet, kolikrát můžeš jít vajíčka darovat omezený není, ale musí tam být jistý odstup a pak také hraje roli věk, protože je daná věková hranice, do kdy můžeš darovat vajíčka a pak taky zdravotní stav.

Mirka 18.11.2020

Jak píše Sandra, hodně se dozví na těch stránkách a kdyby jí něco nebylo jasné nebo chtěla vědět něco víc, tak klidně napiš :) darování vajíček za sebou mám a to přímo na této klinice, takže vlastní zkušenost mám

Renata 26.01.2021

Jsou tam nějaká rizika ? Hrozně ráda bych do toho šla, ale bojím se ...

Alena Renata 04.02.2021

Rizika jsou bohužel všude, i když jde ku příkladu o banální trhání zubu. Proto není od věci shánět informace a dát si práci s hledáním hodnocení dané kliniky, pro kterou si se rozhodla.

Májka 18.04.2021

Před pár lety jsem podstupovala také darování vajíček na této klinice vše proběhlo hladce, můžu jen doporučit. Více informací najdeš na jejich oficiálních stránkách :-) https://www.ivf-zlin.cz/

Nelly19 19.04.2021

Nejlepší bude když se sestra podívá na jejich oficiální stránky, informací je tam dost :-) Ale jako chápu to, já taky byla nervozní když jsem tam šla poprvé.. ale není se čeho bát :-)

Renata Nelly19 22.04.2021

Celé jsem si to prošla a i tak do toho chci jít. Klinika na mě udělala dojem, hodnocení mají super, takže netrpelivě odpočítávám dny do prvního ošetření :)

Nelly19 Nelly19 28.04.2021

Je vidět, že tam pracují profesionálové a jak tam přijdeš, tak to z tebe opadne. Jsou příjemní a na cokoliv se zeptáš, tak ti všechno zodpoví.

Natka 06.05.2021

S IVF Zlín mám jen ty nejlepší zkušenosti :-) určitě doporučuji!! je jejich stránkách je dost informací, ale když jim sestra zavolá jsou ochotní zodpovědět každý dotaz :-) Jsou tam velice ochotní a příjemní:-)

Marie 19.05.2021

Mám s ní jenom ty nejlepší zkušenosti :-) Určitě jestli darovat vajíčka, tak jedině tato klinika :-) Trochu jsem se bála když jsem do toho šla, ale dopadlo všechno dobře, tak klidně bych na to šla znova :-)

Romana 20.06.2021

Jak to vůbec funguje ? Je možné se třeba objednat jenom na nějakou konzultaci, kde bych se nejprve dozvěděla víc informací ?

lendaben Romana 01.07.2021

Mám zkušenost s brněnskou repromedou. Nejdřív jsem se domluvila u gynekologa a ten vypsal žádanku pro manžela - prvně se vždycky řeší chlap, potom se domluvíš na konzultaci v klinice aby tě doktoři pochopili a poznali co ti vlastně chybí a pak příjde na řadu testování a případná léčba. Myslím že i na jejich webu to mají pěkně popsané jak to funguje případně můžeš zkusit zavolat určitě tě navedou a poradí :)

Iva Romana 01.07.2021

Mám stejnou zkušenost akorát s klinikou ve Zlíně. Nejprve absolvuješ takové informační sezení, kde se dozvíš všechno podstatné, dostaneš podklady pro vyšetření apod :) takže cokoliv tě zajímá, tak by ses měla ptát právě tady.

Nikola 24.07.2021

Ano, já jsem byla darovat dvakrát.. Copak tě zajímá? :-)

Jana 25.07.2021

Zajímalo by mě, jak následně prožíváte skutečnost, že někde nějak běhají vaše děti, nebo obavu ze zneužití na pokusy. Děkuji.

Nikola Jana 25.09.2021

Ta první varianta, tak nad tou jsem přemýšlela, ale nad tou druhou vůbec jelikož mi to přijde jako nesmysl. Co se týče první varianty, tak své děti mám a to že daruji vajíčka, tak ač to možná vyzní blbě, tak neberu jako své děti. Odnosí je jiná matka, oplodní jiné spermie, takže mě to nijak netrápí.

Andy 25.01.2022

Tahle klinika je super, podstoupila jsem tam darování vajíček ..

Simča 24.03.2022

Tahle klinika je super, jestli zvažuješ dárcovství tak jdi určitě do kliniky IVF zlín :-)

Alča 26.04.2022

Tahle klinika je dost dobrá, sama jsem na ní byla a můžu ji vřele doporučit :-)

Soňa 27.05.2022

Ahojky, já osobní zkušenost nemám ale také se chystám tam jít :-) Kámoška tam byla a doporučila mi ji taky :-) Tak to zkusím..

Sabina 27.07.2022

Co by tě zajímalo? :-) Já jsem na této klinice IVF Zlín byla a byla jsem moc moc spokojená :-)

Iveta 25.08.2022

Já tady byla darovat :-) A mám jenom pozitivní zkušenosti :-) Určitě jestli zvažuješ tuto kliniku IVF zlín tak jdi do toho. mužu ji vřele doporučit :-)

Andrea 27.09.2022

ahojky, já jsem na této klinice před pár lety darovala vajíčka.. a ráda na to vzpomínám. je to opravdu dost dobrá klinika.. :-) A hlavně jsem byla ráda že jsem mohla někomu pomoci :)

Tereza 28.11.2022

Já jsem dlouho zvažovala kam půjdu, ale podle recenzí jsem se rozhodla pro tuto kliniku, a mohu ji také dále doporučit, je skvělá :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat