Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Čagy 21.04.2011

Ahoj Klárko, napslaa bys mi prosím něco více na můj mail cagaka@seznam.cz Díky :)

Bobbie Čagy 27.04.2011

I'm out of leuage here. Too much brain power on display!

Prudy Čagy 02.05.2011

Got it! Thanks a lot again for hpeling me out!

Chubby Čagy 02.05.2011

It's spooky how clever some ppl are. Tnahks!

pavla 24.04.2011

tez poprosim o podrobnejsi info..prosim a dekuji moc..Pavla ... swek1@seznam.cz

pavla 26.04.2011

Ahojky,taky by jsem ráda poprosila o prodrobnější info, bylo by to super. bude moct rada kdyz pisnes na greihou@centrum.cz

Anna 27.04.2011

Ahoj Klárko,velmi mě zaujal tvůj článek o domácí práci-mohla bys mi prosím poslat více informací na email Miklasova.Anni@seznam.cz ?? Předem děkuji.

zaneta Anna 23.06.2018

dobry vecer mela bzch take zajem o blizsi informace smutna zaneta

Tomáš Pačes 27.04.2011

Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště;-)

Tomáš Pačes 27.04.2011

Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště;-)

Tomáš Pačes 27.04.2011

Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště;-)

Tomáš Pačes Tomáš Pačes 27.04.2011

možnost i při zaměstnání nebo mateřské nebo i brigádně

Tomáš Pačes 27.04.2011

možnost i při zaměstnání nebo mateřské nebo i brigádně

Soňa Machová 29.04.2011

Jsem maminka na MD a mám skvělou práci,která mě baví.Mám spoustu času na rodinu,pracuji s českou firmou v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí.Vše si řídím sama, pracuji,kdy mám zrovna čas,vydělám si dost penízků a tak přispívám příjemnou částkou do rodinného rozpočtu.Vhodné pro maminky na MD,ale i zaměstnané jako přivýdělek.Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pište prosím na e-mail pracemnebavi@seznam.cz

renata Soňa Machová 05.05.2011

Dobrý den, napište mi prosím více info o práci doma na MD.Díky.Renata Trtíková

M renata 08.05.2011

Dobry den, prosim o vice info na arenn@seznam.cz. Dekuujuuuu

Janča 29.04.2011

ahoj Kláro,také se připojuji a prosím si o více infa na tuto práci,předem děkuji.Januule@seznam.cz

Dana 30.04.2011

ahoj Klárko, tak já takhle loni odpověděla na inzerát, byly to též klikačky od buxu, s výplatou od 5000 USd, klikala jsem dost měsíců a co myslíš že mi poslali...? Na maily nereagují, jen vím že má kvůli tomu inzeráty na domácí práci hodně lidí, kteří stále věří, že něco bude...*4*

Soňa Machová 01.05.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám.Dlouho jsem hledala přivýdělek z domova,co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet.NAŠLA JSEM!Pracuji v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí,pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to,co udělám.Ráda napíšu víc,nebudete litovat!

miluška 01.05.2011

Dobrý den můžete mi zaslat více info o práci na mejl? děkuji e-mail:Kiss.Mi@email.cz

Miluška 01.05.2011

Můžu také poprosit o info k práci? Děkuji e-mail:Kiss.Mi@email.cz

Soňa Machová 02.05.2011

Také hledáte přivýdělek,kterým byste přilepšili rodině?Neházejte flintu do žita!Nezoufejte,že vše jsou jen podvody.Také jsem dlouho procházela různé nabídky a bylo jich opravdu hodně.A vyplatilo se to!Našla jsem si bezvadnou práci,kterou mohu v klidu vykonávat z domu přes PC a ještě se stihnu věnovat rodině!Pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám.Pusťte se do toho a kontaktujte mě!Velmi ráda Vám pomohu k práci, která skutečně funguje.Stojí to za to!

monika Soňa Machová 04.05.2011

dobrý den jsem také na MD a měla bych zájem o práci kterou nabízíte můj email je :murni@seznam,cz děkuji

Líba monika 04.05.2011

Dobrý den, chtěla bych tímto požádat i více informací o možné práci, děkuji Liba.1@seznam.cz

Sedláková Klára 03.05.2011

Nabízím nenáročnou práci z domu,pro všechny,co si chtějí přivydělat.Vše si řídíte sami,můžete pracovat kdy chcete a jak dlouho chcete.S naší firmou si vyděláte penízků,kolik budete chtít.Bez práce to určitě nejde,ale stačí 1-2hodinky denně času a úspěch máte zaručený.Neváhejte a zkuste to,nemáte co ztratit,pouze získat.Já jsem moc spokojená a můžu tuto práci všem vřele doporučit! email: pracezabavou@seznam.cz

Zdenka Adamcová 04.05.2011

Ahoj Kláro prosím více info o práci na meil zdenkaadams@email.cz,díky Zdenka

zuzkakottova@seznam.cz 04.05.2011

PODNIKÁNÍ Z DOMOVA SE SMLOUVOU<3 Nabízím podnikání z domova, všem podnikavým, aktivním a flexibilním lidem, jednoduchá činnost,částka kterou si můžete vydělat je neomezená,záleží pouze na Vaší šikovnosti a jak se práci budete věnovat.V podnikání máte absolutně volnou ruku.Možnost školení, seminářů(obojí nepovinné),podpora firmy, dovolená, společenské akce, bonusy, výhodou jsou kontakty, pc a internet.

Markétka 05.05.2011

Ahoj Klárko, můžeš mi prosím napsat více info o práci? mail - Market010@centrum.cz Děkuju.

Soňa Machová 05.05.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám.Dlouho jsem hledala přivýdělek z domova,co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet.NAŠLA JSEM!Pracuji v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí,pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám.Ráda napíšu víc,opravdu to stojí za to!!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat