Diskuse na téma Vtipy o nevěře

26. 07. 2011 | Zábava

Znáte vtipy o nevěře? Podělte se o ně s námi!

Lady Michelle 26.07.2011

Manžel říká ženě: "Dnes jsem tě zahlédl na obědě s cizím mužem. Chci vysvětlení a chci slyšet pravdu!" "Tak si to ujasni, co chceš. Vysvětlení, nebo pravdu?"

Lady Michelle 26.07.2011

Manžel říká ženě: "Dnes jsem tě zahlédl na obědě s cizím mužem. Chci vysvětlení a chci slyšet pravdu!" "Tak si to ujasni, co chceš. Vysvětlení, nebo pravdu?"

Lady Michelle 26.07.2011

Co jsi takový ustaraný?" ptá se kamarád svého přítele. "Ale... zítra máme výročí svatby a žena má ještě k tomu narozeniny a já nevím, jak bych ji překvapil," říká na to druhý. "Víš co, běž domů, je u ní Karel.

Lady Michelle 26.07.2011

Tři známí - právník, programátor a umělec - probírají problematiku milenek. Umělec povídá: "Pánové, ta vášeň je ohromně inspirativní a zrovna tak riziko, že na to manželka přijde." Právník to rozebírá odborně: "No, podle mého z toho koukají jen problémy. Skončí to rozvodem, alimenty a nakonec možná i vyhazovem z práce." A programátor se usměje a říká: "Je to ta nejlepší vec na světě, zvlášť když o tom manželka ví. To si totiž potom myslí, že jsem s milenkou, milenka si myslí, že jsem s manželkou a já mužu v klidu celou noc dělat!"

Lady Michelle 26.07.2011

Víš, co je vrchol nevěry? Když tě manželka podvede s tvojí milenkou.

jesssica 27.07.2011

Myslím, že k tomuto obrázku netreba žiadne slová. Vystihuje podstatu nevery aj bez slov :-D

Lady Michelle 27.07.2011

Není tohle tvoje peněženka?" - "No jo, to je ona! Já už ji hledám takovou dobu! Tak tys ji našel?" - "Našel. Dáš mi nálezné a já ti dám pár přes hubu!" - "Jak to?" - "Já jsem ji našel u mně doma v ložnici!"

Lady Michelle 27.07.2011

Říká Michal kamarádovi: "Musím se ti přiznat, spal jsem s tvojí ženou." "Ty se máš, já jsem s tou tvojí celou noc ani oko nezahmouřil!"

Lady Michelle 27.07.2011

"Franto!" volá sousedka "Zajdi večer na návštěvu, starej bude na schůzi!" - "Rád bych, ale už jsem slíbil Daně, její starej jde na tu schůzi také!"

Lady Michelle 27.07.2011

Měla si na dovolené nějakého milence?" - "Jo, ale nic moc, zájezd byl na týden a noci moc krátké!"

Lady Michelle 27.07.2011

Okořenil si manželský život nevěrou, ale manželka mu to osladila!

Lady Michelle 27.07.2011

Odkdy věříš, že kominík přináší štěstí?" - "Od té doby, co mi s ním utekla manželka!"

Lady Michelle 27.07.2011

"Vždycky jsem toužila se zamilovat, vdát a mít dítě!" - "A splnilo se vám to?" - "Ano, ale v opačném pořadí!"

Lady Michelle 27.07.2011

Zklamaný muž k ženě: "Odpustil jsem ti, že jsi ode mne utekla, ale to, že ses vrátila, to se odpustit nedá!"

Lady Michelle 27.07.2011

Novopečený otec přisel s pugétem do porodnice: "Jeee, miláčku, tak my máme chlapečka. A komu je podobnej?" "Aaale, toho stejně neznáš..."

Lady Michelle 27.07.2011

Moje manželka raději miluje než vaří!" - "A z čeho jste tak ztloustl?" - "Našel jsem si milenku opačných zálib!"

Lady Michelle 27.07.2011

Chlápek se znechuceným výrazem vypráví barmanovi: "Moje přtelkyně mne podvedla. Už rok s ní chodím a vůbec jsem netušil, že je vdaná, dokud se o tom tuhle nezmínila moje žena."

Lady Michelle 27.07.2011

Mladý muž a krásná blondýna večeří v luxusní restauraci. Servírka, která u vedlejšího stolu přijímá objednávku si všimne, že muž najednou sklouzl pod stůl, ale žena se tváří jako by o tom nic nevěděla. Servírce to nedá, přistoupí ke stolu a upozorní ji: Promiňte paní, ale myslím, že váš muž právě spadl pod stůl... Mladá žena si uskne vína a odpoví: Ba ne můj muž právě teď vešel do dveří...

Lady Michelle 27.07.2011

Při milování se mnou moje žena chce vždycky mluvit. Zrovna posledně mi volala z hotelu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat