Diskuse na téma Kde jsme byli o víkendu

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, jak strávíte, nebo jste strávili víkend! Fotky jsou vítány :)

Kamila 02.05.2015

ahoj, my jsem minulý týden byli v ZOO a stavili jsme se ve výborné restauračce- jmenuje se Blues Rock Cafe v Olomouci na Bořivojově ulici, a jídlo nám moc chutnalo, kdo se tam chystáte, určite tam zajděte

sorbo 25.11.2014

Vlaky děti milují....My se zase přemisťovali autem. A dost dlouho:-D. Našli jsme si ubytování přes vasikamaradi.cz na Lipně a jak tam se vyřádili děti?! Kdybych si trochu věřila, zkusila bych to lanové centrum, ale přeci jen už mi není sedmnáct *1*! Co jsem ale nevynechala, byla bobovka.......sice jsem měla vytřeštěné oči a nohu neustále na brzdě, ale byl to zážitek :-D

Karla 10.09.2014

Ahojte, my jsme si o víkendech během prázdnin dělali výlety po hradech, zámcích, muzeích, zoo a podobně. Na cestování jsme především využívali vlaky, nejčastěji Leo express. Mají moderní vlaky, skvělý personál, výhodné balíčky, u kterých je sleva na vstupné do zoo či muzea i 50%. Za nás super :)

Jak píše marybla, tak ten minigolf v Praze je opravdu super…Byli jsme tam o víkendu a užili jsme si to…

marybla 29.04.2014

...reagovala jsem na Karlův komentář :-)

marybla 29.04.2014

Pro těch 11 a13 je myslím dobrý i ten minigolf, jak jsem zmiňovala výše. Myslím, že se tam můžete celá rodina dobře pobavit, kdybyste nenašel můj předchozí příspěvek, tak je to tu: http://www.a-minigolf.cz/. Podle mě je super, že se tam dá, i když je škaredě a nemusíte třeba rušit program kvůli škaredému počasí.

marybla 27.04.2014

Já kudy chodím, tudy pěju chválu na krytý minigolf v O2 aréně v Praze. Byla jsem tam jednak s rodinou, všichni od nejmladšího po nejstaršího byli spokojení... Pak jsem minigolf navštívila, když tam kamarádka slavila narozeniny a taky to bylo super. Opravdu můžu všem doporučit, určitě se nebudete nudit. *1*

kačenka 25.03.2014

se spolužáky z univerzity se o víkendu chystáme na turnaj vysokých škol v laser game :) těším se na tu skvělou zábavu, účastníme se na každém turnaji, milujeme to tam: D

oliva4 24.03.2014

chodíme všude možně, poslední víkend, resp. v sobotu jsme byli také vyzkoušet laser game, vytáhli nás kamarádi, měli koupený nějaký poukaz. Nečekala jsem ža se tak pobavíme, bylo moc fajn. Dnes se chystáme na relax do wellnes :)

darina 16.12.2013

My chodíme do rodinného centra Honzík na Praze 4 nebo jsme doma a nebo se navštěvujeme s kamoškou, co má stejně staré dítě. Na procházky ted moc nechodíme

Janča darina 10.03.2014

my s děcka docela často chodíme na laser game. dobře se tam vyběhnou, zabaví a pak dobře spí :) preferujeme to hlavně v zimním období, kdy se nedá jít venku, občas zajdeme i během roku. Setkáváme se několik rodin od nás z bytovky, takže i utužujeme vztahy :)

Karel Janča 19.03.2014

snažím se přesvědčit manželku abychom tam vzali děti, mají 11 a 13, myslím si že jsou na to dost velké. Pokud máte zkušenosti tak se s námi prosím podělte, ať ví manželka že to je běžné. Janča kam chodíte vy a kolik vás to přibližně stojí?

Janča Karel 23.03.2014

naše mají 8 a 10 a hrají bez problémů :) takže ve věku u vás problém není .. Chodíme do www.lazerfunpraha.cz, mají na výběr až 12 typů her, ceny přijatelné. Na fb můžete najít aktuální infor o všemožných slevách, naposledy jsme využili akci a měli jsme 50% slevu.

bela 12.12.2013

Maminky kam chodíte s dětmi ven ted v tomto ročním období? Venku je už o půl 5 tma a zima, tak to je max. na hodinovou procházku. Chodíte do heren nebo jste povětšinou doma?

Lady Michelle 08.08.2011

S dětmi jsme byli celá rodina na výletě a bylo to super.

Olga 08.08.2011

Víkend jsem strávila pracovně, sekala jsem trávu, plevelila, sadila stromky, zalévala zahradu. Včera odpoledne bylo dost parno, i když večer nás pak zastihl ¨déšť, což nebylo moc milé.

Anna 08.08.2011

Byli jsme na výletě na Vranovské přehradě, moc se nám tam líbilo.

MAREK 07.08.2011

JA SOM TENTO VIKEND STRAVIL PRI VODE-NA RYBACKE :-)

mária 07.08.2011

využili sme pekného počasia a boli sme sa pozriet na Spiošský hrad

draha 07.08.2011

Včera jsem vzal rodinu do Aquaparku do Vyškova.Počasí nám nepřálo,proto jsme museli volit tuto variantu místo koupaliště venku.Ale i tak to bylo super a malé se tam moc líbilo. Zato dneska jsem musel po týdenní dovolené do práce a to rovnou na 12. Takže o víkendu jsem si užil jak zábavu,tak i povinnosti.

Mary Anne 07.08.2011

Včera jsme s přítelem pracovali na zahradě a večer jsme grilovali.

Mylady 05.08.2011

O víkendu budu lenošit, jsem za celý týden utahaná jako kotě. Navíc toho teď bylo hodně, zalehnu a prosím celý víkend.

Zuzana Hanuliaková 05.08.2011

Tenko víkend budem doma, bude zapnutá telka a oslava veľká. Pretože zajtra mám svoj veľký deň, dúfam, že sa mi splní aj môj sen. Otvoríme fľašu veľkú a koláčov bude veľa,svoje narodeniny by som krásne prežiť chcela. Aj počasie by malo byť pekné, vonku slniečko svieti a deň za dňom letí. Ja nechcem nič, len nech už je sobota, teším sa na tento môj veľký deň a dúfam, že sa mi splní môj veľký sen :-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

118 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat