Diskuse na téma Nemá na to chuť

28. 11. 2020 | Prostě sex

Prosím poraďte, manželovi už nestojí tak pevně jako dřív a celkově mi přijde, že už o sex nejeví takový zájem. Vím, že to není tím, že bych ho nepřitahovala, mám pocit, že to asi bude už věkem. Pomůžou nějaké tabletky?

Laura 13.02.2024

Nám se třeba doma hodně osvědčily doplňky stravy z Kratomworldu. Mají tam přírodní doplňky, takže nejde o nic chemického a něco co by naopak mohlo uškodit. :) Manžel si koupit BrichtaGra což je spojení tři rostlin na podporu potence a ..wau!

Hvězda Laura 20.02.2024

Můžu vědět co to obsahuje a jak se to užívá? Jak dlouho a za jak dlouho je vidět nějaký účinek?

Laura Laura 29.02.2024

Podívej se na stránky https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/brichtagra. Mají tam celý popis a z čeho je to složené. :) Manžel bral 6 denně a účinek byl vidět vcelku rychle. Ani jeden jsme tomu teda nevěřily ze začátku, ale neskutečný účinek. Zlepšila se mu sexuální výdrž, má větší libido a je mnohem aktivnější. :)

lentilka 06.04.2023

Já bych chtěla pro partnera raději něco s přirodním složením, máte někdo zkušenost s takovým přípravkem? Myslím, si že má ty problémy kvůli stresu tak něco co by mu třeba i pomohlo dlouhodobě..

Krista lentilka 07.04.2023

Stresem to určitě může být, ve většině případů to tak prý je. Často si ani člověk nemusí uvědomovat že v tom stresu je. Já proto taky hledám něco co to pomůže řešit a ne jenom něco jednorázovýho.

Mnada 03.03.2022

Nám se osvědčily afrodiziaka z https://e-kondomy.cz/ zkuste mrknout

Gabriela 01.02.2021

Jak dlouho se tady ty přípravky musí užívat ? Je to dlouhodobého charakteru ?

Kristýna Gabriela 02.05.2021

Nevím který ten doplněk přesně myslíš, ale ty co mají na supererekci jsou určené vždy před sexem :)

Kiska 20.12.2020

Můj partner užívá amarex.cz a má na to od té doby mnohem větší chuť, víc si sex užívá a hodně mu to pomohlo s erekcí.

Kristýna 16.12.2020

Užíval ze supererekce red power, s tím měl nejlepší zkušenost, protože toho vyzkoušel víc

Renata Kristýna 22.01.2021

Musí se to užívání přípravků řešit s lékařem ? Já nevím .. možná bych měla obavy jestli bude všechno účinkovat jak má

Tana 14.12.2020

A co užíval?

Kristýna 03.12.2020

To víš, že na to pomůžou jisté tabletky, proto se taky dělají. Ex s tím měl taky problémy a fungoval prostě jenom na tady těch podpůrných doplňcích na erekci.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat