Diskuse na téma Zvýšení libida

13. 04. 2021 | Prostě sex

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt účinkuje ?

miška4 03.03.2022

Jsem ráda, že jsem na to tady narazila. Už jsme to zkusili a je to úúúžasný :))

Erika 04.07.2021

Prosím vás a s něčím takovým na zvýšení libida, ale pro muže zkušenost nemáte ?

Mirka Erika 05.07.2021

Podívej se na e-kondomy, tam je z čeho vybírat. Mají tam těch afrodisiak fakt hodně a v různých formách.

Erika Erika 02.08.2021

Nejvíc mě tam zaujal tady ten přírodní doplněk a musím říct, že jsem ráda, že jsem se odhodlala ho objednat protože účinkuje neuvěřitelně ! https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Adéla 03.06.2021

Nedalo mi to a objednala jsem si ho a musím uznat, že účinky jsou fakt dobré, nečekala jsem to, protože už nějaká afrodisiaka vyzkoušená mám a tam se nic nekonalo, proto jsem tady u toho docela koukala, že jsem náhle tak při chuti.

Jana 01.05.2021

Vyzkoušela jsem celkem tři doplňky a největší efekt měl prášek fly, co jsem si objednala z eshopu supererekce.com

Tyna31 Jana 04.05.2021

Můžu se tě zeptat jak často ho užíváš vzhledem k množství v balení ? www.supererekce.com/fly-pro-zeny/22-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html

Jana Jana 21.05.2021

Hele tak já problém s chutí na sex nemám pořád, takže opravdu jenom když je to potřeba ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat