Diskuse na téma Jak zdravě zhubnout

24. 06. 2021 | Hubnutí

Jak se vám podařilo zdravě zhubnout bez jojo efektu?

anastaziaa 31.03.2024

Za sebe můžu doporučit Ketodiet.cz protože mají chutná jídla, mají to vyvážené a opravdu to funguje ;)

Tana anastaziaa 15.04.2024

A nevrátily se ti potom kila zpátky? Mám z toho strach, protože už se mi to stalo a nechci zase přijít o veškerou snahu a výsledky.

AndreaD 23.03.2024

Já můžu za sebe doporučit Ketofit. Celkem jsem dokázala zhubnout víc jak 13 kg. Nejvíc jsem si dávala https://www.ketofit.cz/bananovy-proteinovy-koktejl, to je moje srdcovka do teď, mívám ho v kabelce, když nestíhám, abych nevynechala jídlo.

Alena 22.01.2024

No zkuste zdravě jíst a cvičit :) Asi to zní jako klišé, ale je to fakt. Pokud si nejste jistá v posilovně, zkuste cvičit doma. Mrkněte na cvičky https://cvickyonlajn.cz/prodejni-stranka/. Cvičím podle nich, nemám moc času někam jezdit. A na internetu najdete spoustu jídelníčků zdravých, jen to dodržet.

lenuleprusova Alena 25.01.2024

To vypadá dobře. Můžu se zeptat, jak často cvičíte? Mám 2 děti a zdá se mi to nereálné. Ale je zase pravda, že aspon 20 minut bych dát mohla a i to se počítá, žejo..

miška4 16.12.2023

Já můžu doporučit Ketodiet, mají chutná jídla, která navíc člověk doplňuje o ovoce a zeleninu a já se díky nim naučila spoustu super receptů a hlavně jsem zhubla jenom to co jsem chtěla a váhu si pořád držím. Koukněte na jejich stránky, mají teď super slevy ;)

Terez12 14.11.2023

Ahoj, pokud je to ještě aktuální. Nedoporučuji drastickou dietu v podobě jednoho jablka denně. Chce to se hýbat, rozproudit lymfu. Ve většině případech jde o usazenou vodu, ta jde dolů rychle. Proti nechtěnému Jo jo efektu doporučuji hodně bílkovin, zeleniny, ale přidat i ovoce, pravidelně jist nejlépe ve stejném časovém úseku. A hlavně ten pohyb. Běhání, plavání, tanec, cvičení. Nevím odkud jste, já z Brna a chodím do zone4you, kdyby se někdo chtěl připojit.

Lucifer Terez12 25.11.2023

Na co přesně chodíš? Jenom na stroje nebo i na nějaké lekce? Já jsem tam chodila na bosu, teď už moc nemám čas, ale klidně bych obnovila.

Lenana 24.05.2023

A nějakou dietu jste zkoušeli? Potřebuju rychle zhubnout před létem, ale nechci začít s ničím drastickým, ráda bych našla nějaký účinný a zdravý způsob. Předem moc díky za rady :-)

Alizee Lenana 26.05.2023

Skvělá je dieta https://www.ketofit.cz po měsíci jsem zhubla 5 kilo a navíc jsem mohla celou dobu jíst dobrá a zdravá jídla a nemusela jsem už nic dalšího dokupovat :)

Lenana Lenana 29.05.2023

No podle toho co o ní čtu to vypadá opravdu moc dobře, hlavně se mi líbí to složení, že je to zdravá a vyvážená strava, hned objednávám ten balíček na 4 týdny, už se těším až začnu, děkuju moc :-)

Alizee Lenana 30.05.2023

Ráda jsem poradila, snad z toho budeš tak nadšená jako já, nikdy jsem si nedokázala představit že se mi jednou podaří zhubnout takhle snadno a pohodlně :)

zuzinka Lenana 01.07.2023

Zní to báječně když to takhle píšete, já mám ale vždycky problém že se mi kila co zhubnu vrátí, nestalo se vám to?

Hanule Lenana 10.07.2023

Hubnutí mi jde dobře s krabičkovou dietou, kterou jsem objednala u Zdravého stravování. Vozí mi pět jídel denně a kila jdou hezky dolů. Mám jídelníček Pro zdraví, ale dá se vybrat i jiná varianta podle toho co má kdo rád. Je to podle mě zdravá forma hubnutí. Není extrémní, takže to pro tělo není takový záhul.

Naďa 23.09.2021

Hodně mi pomohlo když jsem si domů pořídila cyklotrenažer. Chodívala jsem hodně na spinnig, ale pak jsem to přestala stíhat kvůli práci, tak jsem neváhala a pořídila si ho domů.

Dianadia 30.06.2021

Zkuste https://www.theoherbs.cz/stillslim/ jsou to přírodní tabletky, které podporují hubnutí. Nemám po nich takovou chuť k jídlu a při pohybu se rychleji spalují kalorie.

Monika Dianadia 02.07.2021

Aha a to je fakt čistě přírodní? To zní fakt dobře :)

Dianadia Dianadia 04.07.2021

Jojo jsou, proto jsem si je vybrala, nic jinýho bych nebrala.

Monika 26.06.2021

Taky bych byla ráda za tipy...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:19
21 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:17
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat