Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

luko70 08.11.2011

TĚŠÍM SE!

Klára luko70 12.11.2011

Dobrý den,docela by mě to zajímalo..... Ale pracuji pouze v noci...Takže žádný režim,špatný spánek a pod.... A s mými kily to jde stále výš ;*( . Takže jestli vaše zdravá výživa funguje,moc by mě to pomohlo. Zatím děkuji za jakoukoli odpověď...i když NEŽRAT XD mi přišlo mnohokrát :-)

Andrea 24.11.2015

já jsem taky byla pořád unavené a bez energie, strašně jsem se musela přemáhat abych cokoli udělala. Na doporučení kamarádky jsem kontaktovala pana Dlapu, který dělá s biorezonancí a po nějakém čase jsem byla zase normální a usměvavá.

Monča 25.11.2015

A probíhá léčba biorezonancí?

Jana82 30.03.2016

Taky jsem měla menší nadváhu a trpěla jsem únavou,vyzkoušela jsem toho už hodně,ale co mi opravdu pomohlo,byl dietní plán Basic od KetoDiet:-)Pak jsou ještě dva plány-Medium a Intense,ale ty jsem nepotřebovala,jelikož jsem chtěla dostat dolů okolo 5 kg.Měla jsem to 3krát 2 týdny a překvapilo mě,jak to šlo dobře,ikdyž z počátku jsem k tomu důvěru neměla. Jídlo jsem si připravila snadno a hlavně rychle,což byl přínos,když je malé dítě a neměla jsem pocit hladu ani okolo toho nebyl žádný stres.Mohla jsem jíst i zeleninu a nemusela jsem počítat žádné kalorie,což jsem ocenila,protože mě to nebaví:-p Taky jsem zjistila,že vyvážený jídelníček není žádná věda a naučila jsem se diky tomu jíst 5krát denně a nedělat chyby ve stravování po kterých lezou kg nahoru. K dispozici mi byli stále poradci z KetoDiet,takže paráda:-) Jsem lehčí,mám menší velikost riflí a jsem nabitá energií,za což jsem ráda,že jsem toho docílila. Jo,a je to Česká značka,takže pro milovníky českých produktů velký +;-)

Lidka 23.06.2016

Mě na takovou únavu a špatný pocit pomohlo www.odvodneni-organismu.cz. Začala jsem po něm mít víc energie a celkově jsem se cítila lehčí.

Manka Lidka 27.06.2016

Protože z tebe sletěla voda, která ti zatěžovala organismus. A díky tomu je ti líp, já to znám, taky jsem H2out jedla a pomohlo mi to.

Lidka Manka 28.06.2016

Tak to určitě, bude ono. Pomohlo mi to se cítit perfektně a mít lepší náladu a energii.

Terka 19.08.2016

Zkus upravit jídelníček- omez pečivo, více ovoce a zeleniny a lehci jidla. A me pomohlo sportovat...koupila jsem si k omu spalovac tuku, který sice nespálí tuky sám, ale pomuze.

Amálka.0987 Terka 21.08.2016

Jo, chce to hlavně zdravou živtosprávu. Sama jsem dokonce omezila kávu a místo toho začala užívat Guaranu.

Dominika Terka 22.08.2016

Spalovac tuku beru taky-konkretne tento https://www.czlekarna.cz/2481035-medpharma-acai-berrygarcinia-spalovac-tuku-cps-37

ilonka Amálka.0987 22.08.2016

A od jaké značky je Guarana opravdu dobré kvality?

Hana 21.08.2016

Mně na zhubnutí pomohla injekční lipolýza.

Tamara Hana 22.08.2016

O co tam jde a na kolik to vyjde?

Hana Tamara 23.08.2016

Mrkni na medikhaus.cz, já tam na tom byla.

Tamara Hana 25.08.2016

Aha, tak to zírám, díky za doporučení, pročtu si to!

Lipton 22.08.2016

Čauky, doporučuji spalovač tuků http://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/3132-grenade-thermo-detonator-100-kapsli-5060221200004.html, ale je potřeba při tom i cvičit. Tuky pak půjdou dolů jako po másle a díky cvičení nebude únava...

Oli Lipton 23.08.2016

Nad tím jsem přemýšlela taky, ale není to moc agresivní pro tělo? Nemá to nějaké vedlejší účinky?

Lipton Oli 25.08.2016

Vůbec ne, přečti si složení, jsou to samé přirozené přírodní věci :) Není se čeho bát.

Vilda 23.08.2016

zkusila bych detoxikaci. čistící čaj, zeleninové šťávy, žádné živočišné produkty a lipovitan s.

Sasa Vilda 25.08.2016

Lipovitan S jsem si právě koupila na doporučení sestry na gastru, tak jsem zvědavá :))

Ráda bych se zeptala, v rámci řekněme právě zdravého životního stylu, jestli konzumujete tmavé pečivo, případně zda má smysl si nakoupit suroviny a péci si jej doma? Třeba s ohledem na plnidla a jiné náhražky v kupovaných potravinách, ze kterých se mj. také tloustne.

Barbara 18.12.2017

Ahoj jsem trošku více oplácaná a ráda bych s tím už něco udělala.Začala jsem se trošku více hejbat,ale kila ne a ne jít dolů.Nevím co s tím.

Miluška Barbara 21.12.2017

Musíš začít pořádně makat, pořádně upravit jídelák a ještě si k tomu mužeš koupit slim koktejly chiashake.Mě to celkem hodně pomohlo.Takový dobrý doplněk stravy.

Barbara Miluška 22.12.2017

Tak jsem si ty koktejly pořídila.Hned po Vánocích začnu na sobě pořádně makat.

Anežka 15.02.2018

Ahoj jsem hodně silná nebo spíše obézní a ráda bych ty kila shodila.Nevypadá to hezky.oblečení se nedá vůbec sehnat,ale hlavně začínám mít zdravotní problémy.Myslím, že když budu hubená tak problémy nebudou.Ráda bych nějakého odborníka co mi s tím pomůže.

Lada Anežka 16.02.2018

Vyzkoušej svet-zdravi.cz také jsems nimi hubla :-)

Yvette Lada 24.02.2018

Já jsem tomu nikdy nevěřila, že mi v tom jejich centru pomohou a já budu zase krásně štíhlá.Po roce docházení mám zase krásnou postavu.

Belinda 24.02.2018

Také bojuji s nadváhou, výživová poradkyně mě poradila očistit si střeva, zbavit se zácpy a nadýmání. Pomůže to k nastartování hubnoucího procesu.

Lucina 25.02.2018

Můžu vám poradit zcela přírodní přípravek s vysokým obsahem vlákniny. Mrkněte na www.colonfit.cz.

Radka 08.03.2018

Ahoj jsem tlustá a hodně unavená.Ráda bych s tím něco udělala,ale sama to nedokážu.

Gréta Radka 09.03.2018

Já jsem byla hodně silná a unavená a už jsem si nevěděla rady až mi kamarádka dala dobrý tip abych zašla do www.svet-zdravi.cz a život se mi rázem změnil.Krásně jsem pod jejich dohledem shodila za rok 40kg.

Nathanela Gréta 10.03.2018

když jsem byla ve stádiu hubnutí, chodíla jsem hodně na bodywraps. Ruzne druhy, bud na celulitidu, nebo na detox. Pomohlo to. Jestli to chceš taky zkusit, podivej se na bodywraps.cz,sekce mapa partneru

Verina 12.03.2018

Svět zdraví znám, hubnu s nimi 5 měsíců. Můžu doporučit, jejich výživoví poradci jsou skvělí.

Gizela Verina 14.03.2018

Prošla jsem si www.svet-zdravi.cz. Zaujala mě diagnostika hubnutí, podle které vám pak nastaví hubnoucí plán.

Rosalina Gizela 19.03.2018

Ta diagnostika organismu než začnete hubnout zní rozumně. Taky se může objevit zdravotní problém a je potřeba na něho brát ohled.

Klaudia Verina 20.03.2018

jde pouze o upravu jídla, nebo i o sport a nějakou proceduru?

Zita 19.03.2018

Také jsem hubla se svetem zdraví a byla jsem velmi překvapená z příjemného prostředí a hlavně výborných poradců,moc mi zde pomohly. Dlouho jsem se k tomuto kroku odhodlávala a teď jsem konečně šťastná a spokojená se svým tělem.

Klaudia Zita 20.03.2018

chodila jsi i na nějakou proceduru? Mně se totiž hodně osvědčil bodywraps na detox těla a proti celulitidě. Podoruči opravdu všem. Zks mrknou na bodywraps.cz, sekce mapa partneru a vyber si svoje město

Petra Zita 20.03.2018

sportovala jsi, nebo i nějaká dopomocná procedura?

Radka Zita 20.03.2018

Tak už jsem byla na vstupní prohlídce a zkouším hubnout pod dohledem odborníka.Věřím,že budu mít pevnou vůli a zadaří se abych byla zase hubená.

Světluška 23.03.2018

Já výrazně hubnout nepotřebuji, ale upravit si životosprávu a naučit se jíst zdravěji, to zní dobře. Do světa zdraví si zajdu určitě na konzultaci.

Filina 25.03.2018

Na stránkách www.svet-zdravi.cz píší, že můžou docházet i děti. Objednala jsem se se svou 14tiletou dcerou na konzultaci.

Kamila 30.06.2018

holky, zkoušela některé z vás brát tyhle doplnky stravy na odvodnění https://www.odvodneni-organismu.cz/ za jak dlouho vám zabraly a jak rychle šla váha dolu?

Erika Kamila 02.07.2018

taky doporučiku zbavit tělo nadbytečné vody a budete se cítít o hodně líp.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat