Diskuse na téma Zdravý životní styl

chtěli byste vypadat dobře,jste unavení a bez energie?Rada poradím.Kontak:martina.buckova@centrum.cz

příroda 12.10.2012

Zdraví je to nejcenější co máme a proto si ho musíme vážit. ZHARMONIZUJTE SI TĚLO A DOPŘEJTE MU VŠE CO POTŘEBUJE. Jde o české přírodní produkty. Poradenství zdarma č. tel .:-)732 974 268:-)

Naďa 16.09.2013

Důležité je v dnešní uspěchané době mít hlavně dobrou imunitu a být odolná jednak proti stresu,jednak proti nemocem. Na zvýšení imunity mi hodně pomohla Hlíva 800mg z lékárny, netrápí mě nemoci, nejsem tak unavená, jako dřív a pomáhá i na různé kožní problémy, chce to jen vyzkoušet, i když v tobolkách, je to návrat k přírodě, protože obsahuje jen sušenou rozemletou hlívu

NINA 17.03.2015

Já jsem asi před rokem začala zdravě jíst a od té doby jsem nebyla nemocná. A to jsem bývala dost často. Kdyby někdo chtěl inspiraci na ,,zdravý,, obchůdek zajděte do Slunečnice v Brně na Lidické

Merlinka NINA 26.03.2015

dá se u té Slunečnice v pohodě zaparkovat? na stránkách píšou, že ano, ale znám tu ulici, tak se ptám radši někoho, kdo ví. Díky

Niccol Merlinka 15.05.2015

Ahoj, dá se tam parkovat Slunečnici navštěvuji a neměla jsem zatím problém.

Kikča Merlinka 26.05.2015

Holky a mají tam i RAW produkty

Alena Kikča 29.05.2015

jj mají,koukni na stránky www.bioslunecnice.cz a vyber si podle svého gusta:-)

MichalkaZ Kikča 13.10.2015

ahoj holky :-) pokud máte rádi RAW food, tak doporučuju http://www.biovara.cz/ziva-strava-raw-food/ mají tam hodně RAW potravin a za super ceny *1* už jsem několikrát objednávala avždy spokojenost :-P

Nela 23.09.2015

Mela jsem problemy se zacpou a taky s vysokym krevnim tlakem, pote co mi kamarad co hodne cestuje doporucil extrakt z sibiřske čagy se vse srovnalo a uz me nic netrapi

Denda 04.10.2015

Pani, a co to bylo zač? Nejake tabletky a nebo caj?

Maruna10 19.10.2015

Já se rozhodla změnit své stravovací návyky, tak jsem zašla za nutriční terapeutkou, aby mi poradila s jídelníčkem a zhároveň jsem se tam objednala na odstranění celulitidy, ještě se začnu hejbat a budu fit.

Sandriskaa Maruna10 19.10.2015

Maruš, kde jsi byla, že je oboje na jednom místě, to se moc nevidí.

Maruna10 19.10.2015

Sanro byla jsem na poliklinice Viniční v Brně. Posílám odkaz, paní je moc fajn.http://www.krasneazdrave.cz/o-nas/

Nela 23.10.2015

Denda: Je to caj, objednavam ho z inernetu

Barbura 04.11.2015

Taky ho mame doma a z netu ho kupujeme ze stranky chaganela.cz

Nela 23.11.2015

Je i za dobrou cenu ze?

Zuzana 26.11.2015

Ráda bych se podělila o výborné jídlo z obchudku Bio-pro.cz , kupovala jsem prvně jen bezlepkové potraviny a ted už tam beru věcí více. Hlavně nemám čas chodit po obchodech kvůli práci, tka si to necháváme poslat.

Andrea 29.02.2016

Ahoj ráda bych se zeptala, zda používáte čistě přírodní kosmetiku, nebo biokosmetiku? Ráda bych věděla jaký je v tom rozdíl, nebo jestli to má jiné účinky. Znáte třeba hloubkova-hygiena.cz ?? to mě dost zaujalo. děkuji za názory =)

pechova 01.03.2016

Já používám na tělo, na obličej, na vlasy a bělení zubů bio kokosový olej z DM. Výbornej.:-)

Elen 14.03.2016

Ahojky, můžete mi prosím doporučit nějakou dobrý obchod s bio potravinama? Chtěla bych něco vyzkoušet, ale je toho tolik a nevyznám se.

Kety Elen 19.03.2016

Zkus třeba BioPro, mají bio potraviny z Itálie.

Elen Kety 22.03.2016

A kde tento obchod najdu, prosímtě?

Kety Elen 23.03.2016

V Praze v Dejvicích, ulice Pod Kaštany :) Ale maj i eshop http://bio-pro.cz/kontakt/

Jana 15.03.2016

Mě na to bohatě stačí probiotika. Co je beru cítím se lépe

Zelda Jana 16.03.2016

Já souhlasím. Beru probiotika poté co mi je předepsal doktor na antibiotika. Teď užívám Prolacton - můžu doporučit

Kerendasova Zelda 18.03.2016

Jj ted to tu ctu - 10 kmenu lactobacilu, 12 mld. bakterii v tobolce. Ten prolacton vypada dobre

Veronika Kerendasova 23.03.2016

Je to ok. Dali mi Prolacton na antibiotika a v pohodě.

Pelikula 17.03.2016

Mě se povedlo poměrně dobře dosáhnout zdravějšího životního stylu s Reishi. To jsou takové houby, teď to hodně letí

Berenika Pelikula 17.03.2016

Joo to máme doma taky. Reishi stoprocentni nebo tak neco

Janka Berenika 17.03.2016

Pokud mluvíme o probiotikách, tak za mě taky Prolacton. Ale asi je to daný tim, že tma je nejvíce těch kmenů co jsem viděla

Romana Berenika 18.03.2016

To reisi od terezie neni vytazek, ale je to stoprocentni houbovy pripravek bez doplnku. A to je pro ucinek vsech tech latek nejlepsi

Zabka Romana 18.03.2016

Pro mě je reishi od terezie zásaní, protože ji muzou i lidi co maji bezlepkovou dietu

marta33 20.03.2016

Mně k začátku zdravého životního stylu pomohli v http://www.dietalinie.cz/..ochotní, hodní, nic nebylo problém :)

terez marta33 23.03.2016

Ahoj, jak dlouho si krabičky odebírala? A jaky to mělo efekt? Začinám o tom docela uvažovat...

Kolmanova 21.03.2016

od terezie kupuju ostropestřec. Je to hlavně na detoxikaci jater, ale má to i další prospěšné vlastnosti

Mertová Kolmanova 23.03.2016

Koukala jsem že terezia prodává taky B17. Zkoušel jste někdo?

Kokoska Mertová 24.03.2016

B17 není moc k sehnání. Mám dojem, že jediným zdrojem toho vitamínu jsou jádra meruněk a mandle. Ale nejsem si tím jistá. Každopádně terezia to má s hlívou s reishi a s rakytníkem. Dohromady

Marka Kokoska 24.03.2016

Není to jediný zdroj je to i v dalších jádrech, ale nějak extra k sehnání to není to máte pravdu. Přitom je to hodně účinný zdroj zdravých látek laetril a amygdalin

Kopeček Marka 29.03.2016

K tomu mám jednu zajímavost. B17 užívají kdesi v nějaké vesnici v Himalajich jako součast přirozené vyživy. A je to vesnice, která vyniká dlouhovwkostí obyvatel.

Baruna Kopeček 30.03.2016

Píše se to tady http://www.terezia.eu/cz/produkt/b17_apricarc_s_merunkovym_olejem

Jarmila Baruna 31.03.2016

Teď jsem koukala, že v té B17 od terezie je hodne proteinů a triterpenů. To je dobre, myslím, že to má i reishi.

Eliška 31.03.2016

Já baštím probiotika a i prebiotika. Nepoužívám žádnou chemii a to i v kosmetice. DOkonce jsem našla jednu kosmetiku, která je dělaná plně na přírodní bazi. Základem jsou oleje napčíklad z meruněk nebo jojoby a v tom jsou obsažené z extrakty z bylinek. Moc ji doporučuju, ale bohužel se u nás nedá moc koupit což je škoda.

Eliška Eliška 31.03.2016

Pokud by to někoho zajímalo, najdete ji na Hloubkova-hygiena.cz v drogeriích se myslím nedá koupit >:(

karla 31.03.2016

Já jsem měla únavu spojenou se špatnou imunitou. Nějakou dobu mi trvalo nastvit léčbu a nakonec jsem se rozhodla pro wobenzym, který mi maximálně vyhovoval a pomohl.

Eliška karla 01.04.2016

Četla jsem že na posílení jsou skvělé i Avilut Plus tobolky. Obsahují hodně antioxidantů a vitamínů které pomáhají před oxidativním stresem.

Karla Eliška 23.04.2016

Díky za tip, mrknu na to:-). Ve stresu jsem bohužel často.

Lea Eliška 23.04.2016

Je vidíš a já beru Avilut Gingko, ty jsou taky super. A navíc to Gingko pomáhá i na prokrvení a lepší paměť.

Hanka karla 30.04.2016

Tak to jsem to měla úplně stejně a nechápu, že jsem a přišla tak pozdě. Beru teď druhý měsíc wobenzym a příšt měsíc už bych měal mít dobráno. Každopádně se cejtím nohem lépe.

Maruška Eliška 28.05.2016

Ahoj tohle sem našla ne webu http://www.avilut.cz/produkty/ je to ono? Vypadají opravdu zajímavě.

Sandra Maruška 28.06.2016

Drahá, nevím, zda jste se nezmýlila. Jediné, co opravdu funguje (nejen u mne) je Wobenzym. Lék, který snad již nepotřebuje komentář. Volně prodejný.

Bea Sandra 04.07.2016

Mě třeba wobenzym moc nefungoval a naví je strašně drahé. ty avilutky vyzkouším.

Dana Bea 31.07.2016

Máte vyzkoušené někdo ty vitamíny Avilut s Gingem? dnes mi je doporučovala lékarnice.

Dana Bea 31.07.2016

Máte vyzkoušené někdo ty vitamíny Avilut s Gingem? dnes mi je doporučovala lékarnice.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat