Diskuse na téma tip na tvoření s návodem

Ahojky všem maminkám*1*, nedávno jsem narazila na postupy vyrábění, které mě dostaly, tak bych se o tom chtěla s vámi podělit. Jsou to DVD s video návody na různé tvoření např. origami, decoupage atd. už se u nich bavíme a je to vážně super, návod snad zvládně každý... takže dámy: inspirace je tady www.golden-secret.com co vy na to?

romana 17.06.2016

ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli máte zkušenost s plastelínama pro děti? Koukala jsem že nabízejín více druhů, tak nevím jakou koupit...

Milada romana 25.06.2016

aahoj, máme doma plastelínu playfoam s za sebe mohu doporučit na úklid je to zlatý :)

Jitka Milada 27.06.2016

zdravím, taky máme doma tu kuličkovou plastelínu a je mnohem lepší než ta stará klasika

Danka 27.06.2016

ahoj, já mám tuhle plastelínu z pexi.cz je to ta playfoam plastelína :)

Romana 27.06.2016

holky, díky moc za reakce a za tipy, kde sehnat a co vůbec shánět, moc jste mi pomohly :)

Markéta 16.01.2021

My máme vyzkoušenou fimo hmotu pro děti a ta je parádní. Mají takové pěkné dětské sady a pracuje se s ní velice dobře. Kdyby se to někomu zamlouvalo, tak je mají na korálek obchod :)

Vanda 26.10.2021

Ahoj holky, kde dětem kupujete dárečky? Jako myslím k vánocům? A co máte vymyšlené?

Anička Vanda 02.11.2021

Ahoj Vando, hele, podívej se sem https://www.lunzo.cz/. Je to super shop. Já jsem z něj hotová. Najdeš tam všechno. Právě i hračky. Já vánoce pořeším tam :)

Iveta Vanda 03.12.2021

A co jsi tam vybrala :) Hoď sem tipy :)

Karla Vanda 03.12.2021

Na hračky super shop. Modu pak nakupuju na https://www.different.cz/. S tímto shopem mám nejlepší zkušenost.

Simča Vanda 03.01.2022

Já jsem si na lunzo koupila i boty. Jako ten shop je super. Mají prostě vše na jednom místě. Mně tohle opravdu vyhovuje.

dana 18.11.2021

Já jsem dnes při hledání dárku narazila na stránku familium.cz, mají tam spoustu knih k "dotvoření", na vyplnění atd. Máte s tím někdo zkušenost?

iveta dana 19.11.2021

K dotvoření tip nemám, ale našla jsem tam krásný atlas.. koukněte. Nebo znáte? https://www.familium.cz/darky-pro-deti/2165-muj-atlas-zvirat-a-rostlin-9788088333166.html

Kikina dana 20.11.2021

tak na něj teda koukám, vypadá velmi propracovaně, to se mi moc líbí, určitě o něm budu přemýšlet. Dceři by se jistě líbil

Veronika dana 21.11.2021

Mně se na tom familium.cz libí ty pivní darky, ty jsou super

Laura Patka dana 22.11.2021

tak to je asi spíše pro muže a ne pro děti, ale tam teda mají věcíí

Janča dana 02.12.2021

to je moc hezká stránka plná inspirace a pěkných věcí

Iveta Rašovská dana 06.12.2021

Ty jo, tam teda mají tolik věcí, že snad ani nedovedu vybrat

Magda dana 08.12.2021

Teda na tom familium maji fakt krasny veci, jeste se mi libi i ta rodinna hra Kouzlo Vanoc. :-) to by se mohlo libit nasim. :-)

Vanyska 26.11.2021

Ahoj, no tak nějak ještě přemýšlím. Synovi jsem zatím koupila tuto knížku https://www.ellamax.cz/pribehy-pro-kluky-kteri-se-neboji-byt-vyjimecni/ a jsem moc zvědavá, co na ni řekně. Mě osobně se hodně líbí. Někde tady jsem na ni četla dobré ohlasy, tak jsem ji taky koupila. Je tam stovka příběhů o zajímavých mužích a jsou tam fakt moc hezké obrázky. Takže to by bylo a jinak přemýšlím dál :)

Ellen Vanyska 29.12.2021

Ahoj, já jsem tam taky vybrala :) Mají tam teda opravdu hezké knížky. Ani jsem je myslím neviděla v obchodě :-O No, každopádně jsem tam synovi vzala https://www.ellamax.cz/pribehy-pro-kluky-kteri-se-neboji-byt-vyjimecni/ a jsem moc zvědavá, co na ni řekně. Mě osobně se hodně líbí. Je tam stovka příběhů o zajímavých mužích a jsou tam fakt moc hezké obrázky. Takže myslím, že pro syna bude zábavná.

Anna 28.11.2021

Já dceři nakupuju ruzné věci na tvoření na kidsparadise. Vždy si pěkně vyhrajeme :-)

Marica 26.04.2022

V tomhle nedám dopustit na youtube :-)

Simona 02.01.2023

Nezkoušely jste s dětmi vytvářet takové ty odlitky? Je to hodně náročné?

Ida 01.07.2023

Moje děti třeba milují samolepkové knížky. A já jsem moc ráda, protože jsou moc hezké a děti opravdu zabaví. Kupuju je na e-shopu ELLAMAX. Tam mají moc hezkou nabídku a hodně široký výběr. Na ukrácení chvíle jsou super.

MajdaaD 26.12.2023

Doporučuju zajít v Praze do Galaxie barev, je to krásný zážitek pro celou rodinu a vytvořili jsme si tam s dětma i netradiční originální obrazy ;) opravdu to zam stojí za to a navíc jsme se automaticky zařadili do soutěže o Ferarri :)

Mína MajdaaD 27.01.2024

Taky se nám tam líbilo mají to opravdu perfektně připravené, nikdy jsem nic takového neviděla...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat