Diskuse na téma Sluneční brýle

15. 04. 2022 | Móda

Nemáte prosím vás některá sluneční brýle, co mají na luxbryle.cz ? Jsou kvalitní ?

Mariana 22.09.2023

Budu si taky muset zas nějaký nový pořídit, co mám už je děs.

Majky 08.08.2023

A co sluneční dioptrické brýle? Kde jse kupovaly? Chtěla bych ale jen sluneční ne ty zabarvovací. A nějaké kvalitní i moderní obroučky.

Klára Majky 11.08.2023

Koukni se tady https://eshop.doktorklain.cz/dioptricke, vybereš obroučky a oni ti tam zasadí čočku proti sluníčku, lepší domluvit si schůzku s nimi, většinou seženše místo hned druhý den, kvalitní skla, kvalitní obroučky, profesionální personál, příjemní.

Ivča 10.05.2022

O této značce slyším prvně. Já si kupuju většinou levné kousky, protože mám větší spotřebu. Máme psa a brýle jsou častou obětí, takže lepších kousků by byla škoda.

Niki Ivča 15.05.2022

Koukni se na jejich eshop. Vždyť ty brýle stojí 399,- a luxusně vypadají i tak ;)

Evina Ivča 20.05.2022

Tak to je dobrá cena, se taky podívám.

Daniela 05.05.2022

Taky odtud mám dost modelů. Řekla bych, že mají nejhezčí a nejlíp designově provedené brýle ... navíc za pár korun.

Niki 25.04.2022

Minulý týden jsem u nich dělala svoji první objednávku a nebyla rozhodně poslední, protože ty brýle jsou wau ! Sháněla jsem něco většího, protože se mi líbí a sedí mi. Kápla jsem tam tady na tyto a jsou úžasné a o tom pouzdru k tomu ani nemluvím https://luxbryle.cz/cs/premium/610-1991-damske-slunecni-bryle-lauren.html#/11-barva-cerna


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:27
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat