Diskuse na téma Sluneční brýle

15. 04. 2022 | Móda

Nemáte prosím vás některá sluneční brýle, co mají na luxbryle.cz ? Jsou kvalitní ?

Niki 25.04.2022

Minulý týden jsem u nich dělala svoji první objednávku a nebyla rozhodně poslední, protože ty brýle jsou wau ! Sháněla jsem něco většího, protože se mi líbí a sedí mi. Kápla jsem tam tady na tyto a jsou úžasné a o tom pouzdru k tomu ani nemluvím https://luxbryle.cz/cs/premium/610-1991-damske-slunecni-bryle-lauren.html#/11-barva-cerna

Daniela 05.05.2022

Taky odtud mám dost modelů. Řekla bych, že mají nejhezčí a nejlíp designově provedené brýle ... navíc za pár korun.

Ivča 10.05.2022

O této značce slyším prvně. Já si kupuju většinou levné kousky, protože mám větší spotřebu. Máme psa a brýle jsou častou obětí, takže lepších kousků by byla škoda.

Niki Ivča 15.05.2022

Koukni se na jejich eshop. Vždyť ty brýle stojí 399,- a luxusně vypadají i tak ;)

Evina Ivča 20.05.2022

Tak to je dobrá cena, se taky podívám.

Majky 08.08.2023

A co sluneční dioptrické brýle? Kde jse kupovaly? Chtěla bych ale jen sluneční ne ty zabarvovací. A nějaké kvalitní i moderní obroučky.

Klára Majky 11.08.2023

Koukni se tady https://eshop.doktorklain.cz/dioptricke, vybereš obroučky a oni ti tam zasadí čočku proti sluníčku, lepší domluvit si schůzku s nimi, většinou seženše místo hned druhý den, kvalitní skla, kvalitní obroučky, profesionální personál, příjemní.

Mariana 22.09.2023

Budu si taky muset zas nějaký nový pořídit, co mám už je děs.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:27
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat