Diskuse na téma Darování vajíček

Ahooj, darovala jste některá z vás vajíčka? A kde? a šli byste do toho znovu?:-)

Oplatka 12.01.2024

Zdravím, já jsem byla darovat už 3x a byla jsem pokaždé na klinice IVF Zlín. Doporučovala mi je moje kamarádka, které tam pomohli s otěhotněním. A za mě tedy super přístup. :) Určitě jsem neudělala chybu.

Koki Oplatka 22.01.2024

Můžu vědět jak to celé probíhá a jestli samotný ten proces a odběr vajíček není bolestivý?

Oplatka Oplatka 25.01.2024

Na stránkách vyplníte dotazníček a dle toho se Vám pak ozvou a domluví Vám termín u dr. Ten Vás vyšetří, udělá testy a pokud je vše ok, tak začne se stimulací. Následně až je tělo připraveno se odeberou vajíčka. Provádí se to v celkové narkóze, takže se není čeho bát. Maximálně potom po zákroku Vás může pobolívat podbřišek, motat hlava. Záleží na tom jak zvládáte anestézii. :)

Magda 26.02.2023

Já bych darovala vajíčka, ale mám málo svých. Teď jdeme na umělé oplodnění, tak snad to vyjde z mých a nebudeme muset použít jiné.

Pavla 14.02.2023

Tak musíš mít vyšetření, stimulaci, odběr a potom spojení buněk a následně, jestli se z toho něco začne vyvíjet.

Lenka 27.01.2023

A je to dlouhý proces než jdeš na ten transfer?

Pavla 24.01.2023

Ano, sice na druhý cyklus, ale rozhodně to bylo kratší, než když nám nešlo několik let otěhotnět.

Pavla 26.12.2022

Já jsem byla na klinice na umělém oplodnění a oni nám tam nabídli tohle https://www.ivf-zlin.cz/26413n-vernostni-program

Lenka Pavla 13.01.2023

A podařilo se vám otěhotnět?

Věra 25.05.2022

Já jsem byla na klinice IVF Zlín.. Je to ta nejlepší klinika, pokud se rozhoduješ kam jít, tak tuhle můžu vřele doporučit :-)

Ellikopecka Věra 26.05.2022

Moc děkuju za doporučení :-)

Věra 23.05.2022

Čauky. já jsem byla darovat a dokonce dvakrát už :-)

Ellikopecka Věra 24.05.2022

A kde jsi byla darovat?? :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat