Diskuse na téma Postele, matrace, ložnice

07. 08. 2012 | Prosím o radu

Chtěla bych vám dát tip na opravdu skvělé postele, matrace i ložnice :-) Levné, kvalitní, moderní, praktické a nepřeplácané .-) teda podle mého názoru :-) www-postele-matrace-mt.sk (slovenská stránka, ale je to česká firma tady v ČR)

Hankata 17.08.2015

To je pravda,já se takhle jednou napálila v marketu!Nechala jsem se zlákat cenou a matrace za 4 měsíce letěla.A nakonec jsem zjistila že byla dokonce ještě dražší než ta co jsem koupilia tady v tom centru zdravého spánku,kterou mám už skoro 2 roky a neměnila bych.

KikaKik 14.08.2015

Hlavně to chce tyhle věci vybírat někde kde se na to specializují…ne někde v marketech kde prodávají všechno

Hankata 09.07.2015

Máme dobrou zkušenost s http://www.centrumzdravehospanku.cz/. Mají velký výběr a dobré ceny a hlavně kvalitní zboží!

ditta 08.07.2015

nejradši vybírám osobně přímo v obchodě a předtím si všechno omrknu na internetu,ložnici jsme vybavovali asi 4 měsíce protože jsem vše chtěla mít přesně jak jsem chtěla ale podařilo se a i když jsem prošla snad všechny obchody většinu jsme stejně vybrali v jednom

Kika2 30.06.2015

Moc se mi líbí moderní čalouněný postele…například čalouněná postel v krémové barvě to je můj sen protože vypadá moc elegantně a luxusně

Dianadia 29.06.2015

Díky za info už jsme se tam byli podívat při pochůzkách po Avionu v Brně tak jsme rovnou zašli do nové prodejny co tam otevřeli a vybrali si, málokde mají tak vkusný nábytek a ještě k tomu ne předražený

Dianadia 16.05.2015

Co to je za obchod ten Prospánek o kterém tu píšete? To je jenom eshop nebo normální kamenný obchod? Prodávají i nábytek do ložnice co za něco stojí nebo se zaměřují jenom na ty postele a matrace? Vybavuju ložnici ale chtěla bych aby postel a ostatní nábytek byly z jedné sady takže kdyby měli kloudné jenom postele tak bych musela hledat ještě jinde

Tichavka Dianadia 21.05.2015

Je to specializovaný obchod, který se zaměřuje na prodej kvalitních postelí, matrací, lůžkovin a věcí potřebných k dobrému spánku. Mají výrobky od známých světových i českých značek a za sebe můžu říct že mají zboží za ceny ze kterých si vyberou chudší i bohatší

saša 10.04.2015

já jsem dlouho sháněla postel která by se mi zároveň líbila a zároveň měla dostatek místa na ukládání žehlícího prkna a podobných věcí které se nikam nevejdou.no nakonec jsem po dlouhém vybírání vybrala klasickou dřěvenou s vyššíma nohama a věci ukládám pod ní a taky to stačí.myslím že je lepší koupit si postel která vypadá podle vašich představ a úložný prostor se už potom dá nějak vyřešit

Mnada 02.04.2015

Máme čalouněnou postel a nemůžeme si ji vynachválit nejen že vypadá dobře ale stála 15 tisíc a skvěle se na ni spí,navíc máme obrovský úložný prostor,takže já postel z masivu nepotřebuju tahle mi maximálně vyhovuje.

MarketM 25.03.2015

My máme ložnici celou ze dřeva,vždy jsem si takovou přála,takže chvíli trvalo našteřit ale přišlo nám zbytečný kupovat jenom dočasně postele z dřevotřísky protože to prostě není ono,takže teď máme ložnici snů..:)

miška4 22.03.2015

Já jsem na těch stránkách co jste tu sdíleli našla tuhle postel www.prospanek.cz/postel-broadway a moc se mi líbí že je taková originální a nízká, jinde jsem takový typ postelí neviděla, nemáte ji náhodou někdo, nebo alespoň podobnou, zajímalo by mě jak je pohodlná, jestli ten materiál vydrží a hlavně jestli to že je nízká něčemu nevadí. Děkuju za odpovědi

Denda 04.03.2015

mně se moc líbí postele z masivu nemůžu si pomoct ale prostě vypadají nejlíp.napodobeniny dřeva jsou podle mě poznat na první pohled a nikdy to nemůže vypadat tak dobře.navíc se dají najít obchody kde mají postele z masivu za přístupné ceny i pro lidi s průměrným příjmem jako jsem já.takže já už vybírám a nemůžu se dočkat až budu mít tu svoji vysněnou postel v novém bytě

Tichavka 22.02.2015

Já jsem zase moc spokojená se zbožím které nabízí obchod ProSpánek (www.prospanek.cz) máme od nich manželskou postel s nočními stolky a komodou a samozřejmě k posteli matraci, přikrývky a polštář a ještě krásný pačvorkový povlčení který jsem doteď nikde jinde neviděla a tak šikovná abych takhle hezký pačvork ušila nejsem, a ceny mají hodně dobré, matrace jsme koupili i ve slevě.

Niccol 13.02.2015

já s rozkládacíma pohovkama dobrou zkušenost nemám, ono na pár nocí se to dá, když je člověk třeba na návštěve a tak ale na dlouhodobý spaní to fakt není.to je dobrý mít doma jenom pro případ návštěv ale jinak to nedoporučuju, po čase se začnou ozývat záda a nedá se to srovna se spaním na pořádné matraci, chápu problém s nedostatkem prostoru ale rozkládací pohovky bych zkusila vynechat a pořídila raději kloudnou postel, stojí to za to...

Emur 21.01.2015

My máme momentálně problém - stěhujeme se s přítelem (budoucím manželem) z bytu 1+kk do většího 2+kk, protože čekáme rodinu. Chtěli jsme 3+kk, ale v našem regionu se ceny takových bytů pohybují na nás příliš vysoko, takže musíme jít do té dvojky, což znamená, že jeden pokoj bude pro dítě a pro nás zbyde jen obývák. Už jsem koukala na nějaké rozkládací pohovky ve Žluté hale, protože ji máme od nás kousek a máme od nich skříně a asi bych si i vybrala, ale nikdy jsem na ničem takovém nespala, tak bych se chtěla jen zeptat, jestli máte někdo zkušenost s rozkládacími pohovkami a jak se na tom spí, dá se to?

Sandriskaa 14.01.2015

My jsme si celou ložnici vybavili ve specializovaném obchodě ProSpánek (prospanek.cz). Postel z masivního buku za 10 tisíc, k tomu partnerskou matraci za 6, takže máme kvalitu za super ceny..

Taky jsme koupili nové matrace a jsem velice spokojená...moc,moc<3

Verča 29.12.2014

Ahoj Karo, tak už jste si koupili nějakou tu skříň? My jsme tedy na rady známých také byly v té Žluté hale a našla jsem tam fakt krásnou skříň s posuvnými dveřmi. Teď mi krásné šetří místo a je tam i dostatečné množství prostoru na věci :) Už jsem koukala i rodičům nějakou postel, protože už ta jejich má nějaký ten rok, takže narozeninový dárek jim chceme pomoci s koupí postele a s manželem jsme se domluvili, že jim koupíme pořádne zdravotnické matrace :)

Anezka 11.07.2014

Já rezignovala a nechala si vyrobit matraci na míru u této firmy www.latexovematrace.com . Mám ji už skoro rok a zatím jsem spokojená. Bolesti zad, které mě dřív trápily jsou pryč. Podle mě by se na zdraví nemělo šetřit. ;-)

Katerina30 19.05.2014

Já mám super zkušenosti s obchodem zlutahala.cz. Nakoupili jsem tam postel s matracemi a ještě další doplňky. Postel byla za super cenu a naprosto nám vyhovuje, jsme moc spokojeni. Chtěli jsme nějakou moderní a pohodlnou a vyvýšenou, trochu v americkém stylu, a na tu jsme zde zrovna padli.

Karo Katerina30 31.08.2014

My jsme v Žluté hale koupili sedací soupravu a také velmi spokojeni. Ještě nám třeba toho dokoupit tedy hodně, protože jsme se jen teď přestěhovali, ale tak myslím, že pomalu as rozumem třeba :) Přemýšlela jsem už i nad nějakou skříní, ale zatím nám postačí malé komody :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat