Diskuse na téma Postele, matrace, ložnice

07. 08. 2012 | Prosím o radu

Chtěla bych vám dát tip na opravdu skvělé postele, matrace i ložnice :-) Levné, kvalitní, moderní, praktické a nepřeplácané .-) teda podle mého názoru :-) www-postele-matrace-mt.sk (slovenská stránka, ale je to česká firma tady v ČR)

klaruska 16.12.2013

Máme masiv a smrk. O kovové jsme ani neuvažovali. 100% spokojenost, takže já doporučuji dřevo.

adrinaa klaruska 22.12.2013

Kde jste ji kupovali? Někde v obchodáku nebo na netu?

klaruska adrinaa 24.12.2013

Objednávali jsme přes eshop ceskaloznice.cz, ještě jsem zapomněla zmínit velkou výhodu úložný prostor!!!

adrinaa 12.12.2013

Dámy když už je tu ta diskuze o postelích, nedá i to se nezeptat. Jaké postele máte? mám na mysli materiál? Jestli masiv, tak jaký. A jestli kov, tak by mě zajímaly klady a zápory. Po novém roce se vrhnu na zařizování ložnice a nevím jakou postel vybrat.

Iwette 15.03.2013

Já bych doporučila pro nákup postelí, matrací, roštů, polštářů, peřin a všeho ohledně posteli a doplňků k postelím. Spol. POSTELE OSTRAVA http://posteleostrava.cz/ Tady tohoto profesionálního prodejce který vám nabídne maximum. Jejich dokonale proškolený personál který vám nabídne opravdu maximum až už od postelí, matrací, roštů a čehokoliv jiného týkajícího se postelí a postelových doplňků. A dokonale vám pomůže a poradí při vašem vlastním nákupu a koupi. Proto vřele doporučuji tady tohoto prodejce. Který je profesionálem mezi ložním sortimentem. Tak každopádně doporučuji všem. Budete jisto jistě spokojeni :-) s vaší koupi a nákupem u nich

Arleen 28.08.2012

Já mám zase skvělou zkušenost s http://www.centrum-matraci.cz/. Skvěle mi poradili a ještě mi to přivezli zdarma až domů :-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat