Diskuse na téma Vrásky

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

konatovka 31.08.2015

Máte některá dobré zkušenosti s odtraněním hlubokých vrásek na krku, kde už mám povadlou kůži. Předem děkuji za odpověď.*1*

Gabuška 31.08.2015

Na tom jsem zrovna byla já. Více si o tom přečti na té stránce, vypisovat to tady fakt nebudu. Ale on mi pomohl.

Fantaska 30.08.2015

Tady http://www.amarylliscentrum.cz/vrasky-ochable-kontury-rozsirene-pory-tmave-kruhy-kolem-oci-vacky-pod-ocima-pigmentove-skvrny-podbra jsem se dočetla o tom přístroji Mezotherm, je to dobré?

Verča 27.08.2015

Souhlasím s Gabuškou, přeci jen, když to budeš mít na vlastní kůži tak uvěříš….

Gabuška 24.08.2015

Člověk si to musí asi vyzkoušet na vlastní kůžu, aby uvěřil, ale mi osobně to opravdu pomohlo.

Klára 20.08.2015

Mě pomáhájí přístoje na vrásky….

Verča 31.07.2015

Já jsem v tom salonu amaryllis byla kvůli akné a pomohli mi se ho zbavit….

Fantaska 25.07.2015

A opravdu to tedy vyhlazuje vrásky jo? Já jich právě mám hrozně moc :((((

Gabuška 24.07.2015

Já jsem na tom byla v Praze v salonu amaryllis.cz. Doma to opravdu nemám, to bych se asi nedoplatila. A opravdu mi říkali, že to i hloubkově zabraňuje vráskám.

Kacinka16 23.07.2015

A kde jsi na to chodila??? Nebo ho máš doma??? Jsem slyšela, že právě odstraňuje i ty hlubší vrásky.

Sarinka01 23.07.2015

To dixo má hodně dobré věci mi příjde a tohle je fakt super novinka. Ikdyž si ted nejsem jistá zda je to fakt novinka nebo ne :D

Gabuška 21.07.2015

Mě pomohl přístroj Mezotherm na redukci vrásek, takže můžu doporučit.

Monička 21.07.2015

Holky já mám popravdě doma tohle http://www.dixo.cz/dixo-beauty-device/ a je to vlastně nevím kolik v jednom přístroji :) takže já můžu zase doporučit tohle i na vrásky na všechno :)

Sarinka01 29.03.2015

Mrkni se na stránku dixo.cz, tam to mají :) je tam ještě milion jiných věcí, ale zrovna s těma ampulkama mám osobní zkušenost :)

Sarinka01 22.03.2015

Já jsem osobně spokojená s Devee Hyaluron gél ampulky :) Nevím zda to znáte, ale je to přímo na péči, ošetřování obličeje, krku a dekoltu :)

Dylan Sarinka01 25.03.2015

A prosímtě kde ty ampulky kupuješ nebo objednáváš?

dariina 24.02.2015

o tom bych se raději poradila s odborníkem. Otázkou je jak dlouho po botoxu by si na takové ošetření šla. Myslím, že pár měsíců po botoxu nebude žádný problém ale v prvním měsíci pochybuji. Vždyť botox ti krásně vyhladí vrásky, tak je asi zbytečné jít na takové ošetření.

ala3 23.02.2015

našla jsem ještě u doktorky Páralové ošetření "mezoterapie", dá se na to ošetření jít i po aplikaci botoxu? Je to ošetření co má nastartovat vlastni tvorbu kolagenu a dokonale hydratuje pleť.

Míša9 17.02.2015

také bych se nespoléhala na krémy, pokud během měsíce nevidíš žádný rozdíl, tak už ani nepřijde. Na tvém místě bych šla na ošetření a tam se rovnou s doktorkou dohodla jaký krém používat aby efekt ošetření vydržel co nejdéle.

dariina 23.01.2015

na tvém místě bych optimistou nebyla, pár krémů jsem vyzkoušela, nebyla to levná záležitost a vůbec nepomohly. Takže se asi raději ohlížej kam bys šla. Na vrásky je toho víc, ale botox asi nejlepší.

ala3 18.01.2015

uvažuji nad tím, nejsem ještě pevně přesvědčena, pořád doufám, že mi nějak pomůže krém co jsem si koupila, ale zatím po dvoutýdenním používání žádná změna. Takže jsem začala uvažovat nad takovou možností.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat