Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zlepšení paměti, pozornosti, koncentrace

Sandriskaa 22. 04. 2013

Ahoj, máte někdo zkušenost, jak se dá toto zlepšit? Náš děda prodělal mozkovou příhodu a celkově se docela zhoršil, tak jsem se chtěla informovat, zda se to dá nějak zlepšit, nevim jestli prášky apod je dobrý zpusob. Ptala jsem se i pár odborníků a ti mi řekli, že jsou dobré i křížovky a také jsou na to i hry na pc. A že to pry funguje, tak se chci zeptat, jestli s tím máte také někdo zkušenost, připadně s čím a jakou? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Eliška

25. 6. 2019

Super, lekarna primo delana pro me co jde tam resim prirodni cestou.

Neregistrovaná/ý - Tereza

23. 6. 2019

Ano, specializuji se na velky vyber bylinek, bylinnych tinktur, homeopatik, naši nehormonální antikoncepci, bylinky,schüsslerovy soli, homeopatické přípravky,bylinné čaje, aromaterapie...tohle vse najdes o nich i na internetu.

Neregistrovaná/ý - Eliška

17. 6. 2019

Na neco se tam specializuji? Hodne jsem o te lekrne cetla, ze si ji chvali.

Neregistrovaná/ý - Tereza

13. 6. 2019

To ja take, je jich tolik a kazda pomuze na neco jineho. S maminou chodime v Brně do lekarny jmenem Zelený anděl, tam jsou uzasni a vzdy poradi!

Neregistrovaná/ý - Sara

7. 6. 2019

Sama se v bylinkach moc nevyznam, rada si encham poradit od odborniku.

Neregistrovaná/ý - Lenka

3. 6. 2019

Resil jste to nekdo prez bylinky? Kupovali jste sami, nebo v lekarne?

Neregistrovaná/ý - Iris

1. 7. 2018

super je mimochodem i ta raw energy voda :)

Neregistrovaná/ý - Simona

31. 5. 2018

Doporučené dávkování je tam jeden sáček denně, což naprosto odpovídá :) www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat

Neregistrovaná/ý - Adriana

29. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 8. 5. 2018
Za mě je to naprostá bomba, hodně jsem si ten nápoj dělala, když jsem měla zkouškové a fakt mě držel hodně dlouho vzhůru a soustředěnou.

Hele a jaké je tam denní dávkování ? Vůbec nevím, že něco takového Rosenpharma dělá, protože mám od nich zatím jenom nějaké mastičky.

Neregistrovaná/ý - Simona

8. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Ilona | 7. 5. 2018
Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat přípravkem na zlepšení pozornosti ?

Za mě je to naprostá bomba, hodně jsem si ten nápoj dělala, když jsem měla zkouškové a fakt mě držel hodně dlouho vzhůru a soustředěnou.

Neregistrovaná/ý - Ilona

7. 5. 2018

Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat přípravkem na zlepšení pozornosti ?

Neregistrovaná/ý - Mirka

11. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Míša | 28. 10. 2016
já na mozek taky používám http://brainmax2.cz/ takže ho můžu taky doporuit, zkoušela jsem už hodně doplňků a vitamínů a nevím ani čeho všeho a brainmax mi přišel ze všech nejlepší :)

Častý sexuální styk zlepšuje paměť ,chuť k jídlu a zdraví celkově,to je holky ověřený fakt.Jestli nikoho nemáte,tak si alestpoň kupte robertka.

Neregistrovaná/ý - Anna 72 let

4. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 29. 10. 2016
taky mám docela dost problémy s pamatováním si věcí... měla bych si taky pořídit už nějaké ty doplňky nebo vitamíny...

Mám dobrého doktora,který mi pomohl s mojí pamětí.Bohužel jeho jméno jsem zapoměla .Nashle.

Neregistrovaná/ý - Nela

29. 10. 2016

taky mám docela dost problémy s pamatováním si věcí... měla bych si taky pořídit už nějaké ty doplňky nebo vitamíny...

Neregistrovaná/ý - Míša

28. 10. 2016

já na mozek taky používám http://brainmax2.cz/ takže ho můžu taky doporuit, zkoušela jsem už hodně doplňků a vitamínů a nevím ani čeho všeho a brainmax mi přišel ze všech nejlepší :)

Neregistrovaná/ý - Kikina

27. 10. 2016

já si kupuju brainmax tady tento http://brainmax2.cz/ a je dost dobrý, jsem s ním spokojená, tak jestli někdo máte problémy tak ho vyzkoušejte a uvidíte :))

Neregistrovaná/ý - Blažka

25. 10. 2016

co teda je na tu hlavu a mozek nejlepší? Halooo :D jsem zvědavá co mi přijde za radu, protože už by to chtělo opravdu nějakou dobrou :)

Neregistrovaná/ý - Inka

23. 10. 2016

prosím vás co teda děláte s tím když potřebujete zlepšovat a posilovat paměť, mozek a koncentrovat se a prostě být fit? snažím se najít nějaký doplněk, ale nevím který je ideální.

Neregistrovaná/ý - denisa

31. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Jitka | 4. 7. 2016
Mě na paměť pomohl jednoduše avilut gingko, který koupíš v každé lékarně

To je zajémavé, a nevírabí firma Avilut spíše vitamíny na oči?

Neregistrovaná/ý - Jitka

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 13. 8. 2014
Dlouho jsem hledala na trhu produkt, který mi pomůže nejen na lepší paměť, soustředění a únavu. Pak jsem si objednala přes internet Brainstart, protože obsahuje guaranu a tak je super. A opravdu mi pomohl hlavně při zkouškovém a dokonce odboural i stres.

Mě na paměť pomohl jednoduše avilut gingko, který koupíš v každé lékarně

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Pečená krůtí stehna

Pečená krůtí stehna

0 hlasů
3h a 0min 253 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát s olivami

8 hlasů
45min 543kJ 150 Kč

Dušený candát s olivami.

Zelná polévka s mrkví

11 hlasů
50min 311kJ 80 Kč

Polévka z bílého zelí a mrkve.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více