Diskuse na téma Zlepšení paměti, pozornosti, koncentrace

Ahoj, máte někdo zkušenost, jak se dá toto zlepšit? Náš děda prodělal mozkovou příhodu a celkově se docela zhoršil, tak jsem se chtěla informovat, zda se to dá nějak zlepšit, nevim jestli prášky apod je dobrý zpusob. Ptala jsem se i pár odborníků a ti mi řekli, že jsou dobré i křížovky a také jsou na to i hry na pc. A že to pry funguje, tak se chci zeptat, jestli s tím máte také někdo zkušenost, připadně s čím a jakou? Děkuji

Klára 02.12.2022

Psychowalmen znám a často jeho blahodárné účinky využívám. Světelné záblesky a zvukové vibrace přístroje mě zbavují únavy, dodávají mi energii a celkově životní sílu.

Julka 30.11.2022

Děkuji za odpověď, máte pravdu, mají vše přehledně a srozumitelně vysvětleno. Budou vánoce takže jsem si udělala radost a Laxmana od galaxy už mám objednaný.

Semuska 28.11.2022

Podívejte se na www.galaxy.cz, tam se o něm dozvíte vše potřebné.

Julka 25.11.2022

Tak to vůbec nevím o jaký přístroj se jedná. Zaujalo mě to hodně. Prosím kde se o něm dozvím víc?

Semuska 22.11.2022

Na doporučení jsem se rozhodla pro AVS přístroj , když jsem byla psychicky na dně a ještě fyzicky vlastně vyčerpaná. Zamilovala jsem se při prvním poslechu do Laxmana a po každém programu jsem na tom byla velice, velice dobře.

Renata 23.05.2022

Objednala jsem si z rastakoala.com cbd kapky a po 3 měsících užívání můžu říct, že se mnohem lépe soustředím a celkově si i víc pamatuju z přednášek, takže za mě to má určitě dost velký vliv a doporučuju.

Simona Renata 26.05.2022

Taky jsem o tom dost četla, ale jsem trochu na rozpacích jak silné si mám vzít :(

Bety-tyna 31.01.2022

Mně pomohlo obecně doplňovat vitamíny. Třeba tohle je dobrý doplněk https://rpshop.cz/vitaminy-mineraly/multivitamin obsahuje vitamíny i minerály včetně hořčíku, který je na tohle super.

Ella Bety-tyna 24.02.2022

Já mám výbornou zkušenost s tímto vitamínem https://www.bio-kult.cz/produkt/lipozomalni-vitamin-c-zooki-1000-mg. Je to lipozomální vitamín, takže snadná vstřebatelnost. Ten mi vyhovuje.

Vendula Bety-tyna 02.04.2022

Jojo, bio-kult znám. Taky tam nakupujeme vitamíny. Ty lipozomální jsou nejlepšá, právě díly jeho vstřebatelnosti.

Dianadia 31.01.2022

Na imunitu je výborný Imunohelp od Naturevia

Vendula 26.11.2021

Holky, kdy jste začaly užívat doplněk stravy na posílení imunity. Kdy je to nejlepší doba?

Kajka Vendula 13.12.2021

Ahoj, nejvíc se mi osvědčily vitamíny od https://www.bio-kult.cz/. Mají super výběr a na vánoce mají i balíčky :)

Vendula Vendula 29.01.2022

Koukala jsem na ten bio kult. Ale oni mají probiotika, probiotické vitamíny i lipozomální vitamíny. S jakými máš zkušenost? A jsou vhodné pro děti?

Jiřka 28.07.2021

Jo, tak to já mohu doporučit https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/. Výborní přírodní doplněk stravy se skvělými účinky.

Milena Jiřka 31.08.2021

Super, děkuju moc za info. Po jaké době jsi pozorovala zlepšení stavu? A bereš to dlouhodobě?

Jiřka Jiřka 27.09.2021

Ano, dlouhodobě. To není na akutku, to je na zachování přirozeného stavu. A pomáhá.

Milena Jiřka 26.10.2021

Prosím tě, jak dlouho tento doplněk bereš? A kdy jsi tak viděla zlepšení nebo nějakou změnu?

Godla Jiřka 02.05.2022

Holky, máte prosím tip na probiotika, co se dají brát preventivně? Na správnou funkci střev. Děkuju moc.

Danča 25.04.2021

co bych tak mohla doporučit na paměť, tak je výtažek z ašvagandhy, není to ještě úplně známé, ale není doplněk jako doplněk že, něco je k ničemu a ještě předražené, ale podívejte se tady https://www.nutraday.cz/ashwagandha-sensorill-125mg-60-kapsli/

Eliška 25.06.2019

Super, lekarna primo delana pro me :-) co jde tam resim prirodni cestou.

Tereza 23.06.2019

Ano, specializuji se na velky vyber bylinek, bylinnych tinktur, homeopatik, naši nehormonální antikoncepci, bylinky,schüsslerovy soli, homeopatické přípravky,bylinné čaje, aromaterapie...tohle vse najdes o nich i na internetu.:-)

Eliška 17.06.2019

Na neco se tam specializuji? Hodne jsem o te lekrne cetla, ze si ji chvali.

Tereza 13.06.2019

To ja take, je jich tolik a kazda pomuze na neco jineho. :-) S maminou chodime v Brně do lekarny jmenem Zelený anděl, tam jsou uzasni a vzdy poradi!

Sara 07.06.2019

Sama se v bylinkach moc nevyznam, rada si encham poradit od odborniku.

Lenka 03.06.2019

Resil jste to nekdo prez bylinky? Kupovali jste sami, nebo v lekarne?

Iris 01.07.2018

super je mimochodem i ta raw energy voda :)

Simona 31.05.2018

Doporučené dávkování je tam jeden sáček denně, což naprosto odpovídá :) www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat

Ilona 07.05.2018

Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat přípravkem na zlepšení pozornosti ?

Simona Ilona 08.05.2018

Za mě je to naprostá bomba, hodně jsem si ten nápoj dělala, když jsem měla zkouškové a fakt mě držel hodně dlouho vzhůru a soustředěnou.

Adriana Simona 29.05.2018

Hele a jaké je tam denní dávkování ? Vůbec nevím, že něco takového Rosenpharma dělá, protože mám od nich zatím jenom nějaké mastičky.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Snažte se tento týden zacházet uvážlivě s těmi zbytky energie, které se ještě neutopily v únavě z předchozích mrazivých dnů, která vás začíná zmáhat. Především v práci budete mít pocit, že si nemůžete dopřát ani... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:59
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:53
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat