Diskuse na téma Zlepšení paměti, pozornosti, koncentrace

Ahoj, máte někdo zkušenost, jak se dá toto zlepšit? Náš děda prodělal mozkovou příhodu a celkově se docela zhoršil, tak jsem se chtěla informovat, zda se to dá nějak zlepšit, nevim jestli prášky apod je dobrý zpusob. Ptala jsem se i pár odborníků a ti mi řekli, že jsou dobré i křížovky a také jsou na to i hry na pc. A že to pry funguje, tak se chci zeptat, jestli s tím máte také někdo zkušenost, připadně s čím a jakou? Děkuji

Eliška 17.06.2019

Na neco se tam specializuji? Hodne jsem o te lekrne cetla, ze si ji chvali.

Tereza 13.06.2019

To ja take, je jich tolik a kazda pomuze na neco jineho. :-) S maminou chodime v Brně do lekarny jmenem Zelený anděl, tam jsou uzasni a vzdy poradi!

Sara 07.06.2019

Sama se v bylinkach moc nevyznam, rada si encham poradit od odborniku.

Lenka 03.06.2019

Resil jste to nekdo prez bylinky? Kupovali jste sami, nebo v lekarne?

Iris 01.07.2018

super je mimochodem i ta raw energy voda :)

Simona 31.05.2018

Doporučené dávkování je tam jeden sáček denně, což naprosto odpovídá :) www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat

Ilona 07.05.2018

Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat přípravkem na zlepšení pozornosti ?

Simona Ilona 08.05.2018

Za mě je to naprostá bomba, hodně jsem si ten nápoj dělala, když jsem měla zkouškové a fakt mě držel hodně dlouho vzhůru a soustředěnou.

Adriana Simona 29.05.2018

Hele a jaké je tam denní dávkování ? Vůbec nevím, že něco takového Rosenpharma dělá, protože mám od nich zatím jenom nějaké mastičky.

Nela 29.10.2016

taky mám docela dost problémy s pamatováním si věcí... měla bych si taky pořídit už nějaké ty doplňky nebo vitamíny...

Anna 72 let Nela 04.11.2016

Mám dobrého doktora,který mi pomohl s mojí pamětí.Bohužel jeho jméno jsem zapoměla .Nashle.

Míša 28.10.2016

já na mozek taky používám http://brainmax2.cz/ takže ho můžu taky doporuit, zkoušela jsem už hodně doplňků a vitamínů a nevím ani čeho všeho a brainmax mi přišel ze všech nejlepší :)

Mirka Míša 11.11.2016

Častý sexuální styk zlepšuje paměť ,chuť k jídlu a zdraví celkově,to je holky ověřený fakt.Jestli nikoho nemáte,tak si alestpoň kupte robertka.

Kikina 27.10.2016

já si kupuju brainmax tady tento http://brainmax2.cz/ a je dost dobrý, jsem s ním spokojená, tak jestli někdo máte problémy tak ho vyzkoušejte a uvidíte :))

Blažka 25.10.2016

co teda je na tu hlavu a mozek nejlepší? Halooo :D jsem zvědavá co mi přijde za radu, protože už by to chtělo opravdu nějakou dobrou :)

Inka 23.10.2016

prosím vás co teda děláte s tím když potřebujete zlepšovat a posilovat paměť, mozek a koncentrovat se a prostě být fit? snažím se najít nějaký doplněk, ale nevím který je ideální.

Milada 31.05.2016

Právě sem se rozhodla, ře jako učitelka budu celé léto navštěvovat jazykovku, na škole sem měla jenom němčinu a teď mi angličtina ve výuce chybí. Ale nevím jestli mi to bude ns stará kolena hlava brát.

Andrea Milada 02.07.2016

To si musíš najít šikovnou jazykovku, kde učí nejlée i rodilý mluvčí.

Lucie 30.05.2016

Ahano já se přávě těch na ten mozek bojím. Abych potom neztupěla :D tak to jsi mě uklidnila :)

Grifka 01.05.2016

Přesně jak píše janulkaa. Je dobrý a účinek je hodně rychlý, nemusíš dlouho čekat a zbytečně se zdržovat od práce nebo učení :)

Lucie Grifka 28.05.2016

Aha to jsem nevěděla. Takže to není nebezpečné, jak někteří berou z lékárny na stimulaci mozku?

Grifka Lucie 29.05.2016

To vůbec :) to nemá s tím nic společného. Toto je normálně bezpečné na energii :) Přečti si o tom a uvidíš, že je to v pohodě.

janulkaa 30.04.2016

Na stimulaci asi ne, ale na únavu a energii. Díky tomu se i líp soustředíš, protože nemáš pocit únavy a uděláš všechno co je potřeba :)

Krista 24.04.2016

Ahoj mě zatím jediné co opravu pomohlo byl Avilut Gingo. A šikovné je že teď se k tomu dají ají koupit kapičky na oči které ty vitamíny doplňují. Třeba když se dlouho učím a podobně.

Grifka 24.04.2016

Já si dávám http://www.vitabody.cz/hledani/1?searchSentence=sky+dog je nejlepší na únavu a soustředění. Před zkouškama jsem si dávala i dvě tablety a to jsem zvládla hodně učiva.

Lucie Grifka 26.04.2016

To jsou nějaké tablety na stimulaci mozku?

Vendula 23.11.2015

Jednou jsem ho mela doma, vyhovoval mi. Me i muzu spravil tlak a clovek se necitil tolik unaveny, jak dlouho vam vydrzi?

Lenka 04.11.2015

Jo jo objednavam uz mam na dně takze budu jej objendavat zase a vzdy toho objednavam vic i pro rodinu

Martina Gelnerová Lenka 29.03.2016

Dobrý den, prosím Vás odkud to objednáváte? Děkuji :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat