Diskuse na téma Tipy pro krásný domov

Ahoj holky, co byste mi poradily, aby byl můj byteček útulnější? Jsem napnutá jak kšandy :-) Díky

Bobina 26.09.2016

Ahojky lidičky :) Kdyby se někdo sháněl po dobré realitce tak mám teď skvělou zkušenost s touto http://www.coloseumreality.cz/

Michala Bobina 08.10.2016

Skrze co jste tuto realitku oslovila? Sháním nějakou která by mi pomohla s pronájmem bytové jednotky

Bobina Michala 10.10.2016

S prodejem,určitě se na ně obraťte já jsem s jejich službami stoprocentně spokojená!:)

Michala Bobina 16.10.2016

Děkuji, zastavila jsem se na pobočce a působilo to tam na mě moc dobře, tak jsem se rozhodla že do toho s coloseum půjdu

Adriana 16.09.2016

Jak jsou tady ty obrázky http://piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni tak tam je víc podlah a barev u sebe. A máme tu černou se světlými kamínky a v obývacím pokoji tu před jedno na té fotce. Asi to nepochopíš, protože nevím jak líp to popsat.

rmarci 15.09.2016

fajn je kdyz je cely byt dum sladen do jendoho stylu, pak vypada vse sladene a hezke ted uz jen si styl vybrat :)

rmarci 15.09.2016

fajn je kdyz je cely byt dum sladen do jendoho stylu, pak vypada vse sladene a hezke ted uz jen si styl vybrat :)

Kamka 14.09.2016

Aha, to máte dobře vymyslené. A jaké kombinace jste vymysleli? Nebo máte jednolité barvy?

Adriana 13.09.2016

Jednu barvu máme v koupelně a na chodbě a podobnou barvou navazujeme v kuchyni a ubývacím pokoji, protože je máme spojené v jedné místnosti

rmarci Adriana 14.09.2016

V koupelne mam jemne zelinkavou, do koupelny s eme hodi prijde mi svezi a cista taktez s etam podle me hodi hezka modra :)

Marcela rmarci 28.10.2016

Pokud chcete vybavit byt nebo i domeček moderně a netradičně, mám tip na bytové doplňky od Design Outletu. Koupila jsem si přes jejich eshop www.designoutlet.cz i dárky pro rodinu na Vánoce. Obzvlášť pěkný jsou vázičky a květináčky....;-)

Kamka 12.09.2016

Kam konkrétně jste si ji dali, nějak jsem nepochopila přesně

Adriana 11.09.2016

Určitě, proto máme i www.piedra.cz, protože je moderní a vypadá to v moderně zařízeném interiéru super.

Kamka 08.09.2016

To je pravda, že je to důležitá část bydleni a musí se ladit k nábytku atd.

Adriana 06.09.2016

Já si osobně myslím, že velký dojem udělá na první pohled podlaha.

Martaa 03.08.2016

Yankee candle mají teď na svých stránkách letní výprodeje :-) Myslím, že jejich svíčky jsou prima na zútulnění bytečku :-)

vivi11 02.08.2016

na internetu různé slevové akce ...

blesksoft 30.07.2016

alza.cz, mall.cz ,ale chce to vychytat akce bývají velké slevy

Alena 29.07.2016

Kdo doporučí kde nakoupit dobře a kvalitně spotřebiče.Mladí se budou brát a ráda bych jim nějak pomohla.

Naďa 21.07.2016

Moderní a kvalitní nábytek mají u Design Outletu. Dají se tam sehnat i pěkné bytové doplňky, které někdy kupuji i jako dárek pro ostatní, protože vím, že se zavděčím....;-)

Amálka.0987 Naďa 21.08.2016

My jsme zase nakupovali pár doplňků na e-shopu Doplňky domů. Původně jsme tam nakupovali stojany na kola do garáže, ale i další věci nás tam zaujaly. :-)

Katka Amálka.0987 22.08.2016

A které stojan na kola si myslíte, že je nejlepší? Doma máme kolo manžel, já i dcera. =)

Amálka.0987 Katka 23.08.2016

My jsme kupovali na 2 kola, tento: http://www.doplnkydomu.cz/p/stenovy-drzak-pro-2-kola-sklapeci Ale na 3 kola to bude obdobné. :)

Katka Amálka.0987 25.08.2016

Děkuji moc, vidím, že mají více typů držáků! *5*

Mariana 17.07.2016

Ahoj možná se to sem úplně nehodí, ale prodával někdo něco přes tuto realitku ? http://www.coloseumreality.cz/

Renča Mariana 20.07.2016

Obrátili jsme se na ně s maminkou když jsme prodávaly domeček pobabičce a byly jsme spokojené.Realitní makléř od nich byl velmi ochotný.

Mariana Renča 22.07.2016

Tak to ráda čtu. Takže jste byla spokojená po všech stránkách snimi? Já se právě rozhoduji kterou realitkou zvolit ale tato se mi zatím nejvíc zamlouvá

Renča Mariana 09.08.2016

Já této realitce nemám co vytknout takže opravdu naprostá spokojenost :)

Mariana Renča 11.08.2016

Dobrý den děkuji za reakci :) Našla jsem na tuto realitku i jiné kladné recenze tak jsem byla na pobočce a musím říct že na mě udělalo dojem jak byli ochotní. Taky se mi líbí že nabízí zdarma srovnání hypoték od všech bank a i vyřízení hypotéky

Bára 21.06.2016

Typ na krásný domov se dá najít na stránce Design Outletu. Mají svůj stylový design na nábytek i bytové doplňky. Ty jejich lustry jsme nakonec dali do všech místností. Ráda u nich vyberu i nějaký dárek pro rodinu. Mají e-shop, tak to jde snadno...;-)

Olga Bára 13.07.2016

Zdravím, jj, kdysi jsem u nich kupovala dárek pro tchýni. Byly to bytové doplňky, kterými jsem se docela zavděčila. Pochválila mě, jak jsem praktická a mám smysl pro vkus!

Martaa 14.06.2016

Docela prima dekorace za velmi malý peníz se dají sehnat v obchodech Kik anebo Pepco, často se tam dají sehnat velmi podobné věci jako Nordic Days apod., a přitom za zlomek ceny originálu...

Ája 31.05.2016

Mamky co říkáte na tento vysavač http://forexample.cz/view.php?nazevclanku=jak-na-pripravu-caje&cisloclanku=2016050014 mám do něj investovat? líbí se mi *12*

Jitka Ája 26.06.2016

tenhle vysavač máme doma. myslím že do něj bež. my sme spokojeni.

Sandra 27.05.2016

Já ještě přidám tip na mé oblíbené stránky s bytovými doplňky a nábytkem, který se jistě zalíbí. Je to www.designoutlet.cz. Vybírám si tu i dárky pro rodinu, když nevím co!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat