Diskuse na téma Tipy pro krásný domov

Ahoj holky, co byste mi poradily, aby byl můj byteček útulnější? Jsem napnutá jak kšandy :-) Díky

Mne se líby polštařky....hodne barevne :) taky to zútulní bytík :)

Pavla 15.05.2016

Dnes se dají sehnat do bytu opravdu krásné věci. Stačí otevřít stránky a čllověk si vybere hned. Asi bych už dnes nechodila po obchodech. Je to ztráta času! Oplatí se koupit přes net.

Sandra Pavla 17.05.2016

Jasně, já viděla reklamu na stránky s nábytkem Design Outletu a hned bych si vybrala. Zvláště bytové doplňky mají stylové a moderní!

Sandra Pavla 17.05.2016

Jasně, já viděla reklamu na stránky s nábytkem Design Outletu a hned bych si vybrala. Zvláště bytové doplňky mají stylové a moderní!

Květa 13.05.2016

Já bych potřebovala tip, kde nechat vyčistit kvalitní hedvábný koberec. Budu ráda za koždý tip na dobrou firmu. Díky.

Jaroslava Květa 16.05.2016

Na doporučení známé jsme minulý měsíc nechali vyčistit koberec v interdesignu v Praze a vše bylo v pořádku.

Květa Jaroslava 17.05.2016

Bydlíme za Prahou až, tak to nevím. A jakou metodou koberce čistí?

Jaroslava Květa 24.05.2016

Tak buď můžeš koberec poslat kurýrem a nebo si pro něho za poplatek přijednou a zase doručí zpět. Jinak koberce byly vyšičtěny ručně a chemikálie právě nepoužívají.

Jaroslava Jaroslava 24.05.2016

Jo tady máš dyžtak ještě odkaz na jejich internetové stránky, a tam je to vše lépe popsané www.interdesign.cz

Květa Jaroslava 25.05.2016

Moc ti děkuji za rady, firma se mi líbí.

Sindy26 Květa 13.06.2016

K této firmě Interdesign dáváme pravidelně na čištění náš perský koberec. KOberec byl svatební dar a máme ho stále v obýváku, tak mu také věnujeme náležitou péči. :)

Klarisaa Sindy26 14.06.2016

Také jsme si v Interdesign pořídili koberec, takže až ho budeme muset nechat čistit, tak není co řešit.

Amálka98 Sindy26 15.06.2016

A nevíte jak je to se zárukou stálostí barev a kvality po čištění?

Klarisaa Amálka98 17.06.2016

Na to jsem se ptala, a barevnou stálost a kvalitu určitě zaručují. :-)

Danuše Klarisaa 28.06.2016

Ano je to tak, mám zkušenost, že ji zaručují.

Denča Klarisaa 12.07.2016

Ano, mě ji také zaručili a koberec měl opravdu stále stejné barvy jako dříve. Hezky prokouknul. :-)

Terez Denča 15.07.2016

Holky a myslíte, že by mi tam kromě vyčištění koberce provedli i opravu? Už ho máme doma docela dost jetej a tu opravu by to vážně chtělo.

Denča Terez 16.07.2016

Určitě dělají také opravy, mají to anpsaný na wvém webu i ceníkem http://interdesign.cz/_c27_l6_p138100_/art.aspx

Terez Denča 25.07.2016

Děkujii. Zkusíme tam koberec zavést. :)

Zkuste dekorace, pěkně závesy, moderni obrazy a hlavne kvetiny

jane84 09.05.2016

Nevíte někdo o potazích na sedačku ve tvaru U? Finišujeme dům, manžel má relativně novou sedačku z doby před seznámením, ale nesedí mi barva. Škoda ji nahradit, jinak je dobrá, ale jak ten potah vyřešit. Všude jsou ty napínací na "elka"

Lucka 05.05.2016

Já miluji do bytu stylové osobité květináče a vázičky. Potrpím si na kytičky, tak jich máme doma spoustu. Často se shlédnu na stránce Design Outletu pro zajímavý design a nápad. Dá se koupit ale i v zahradnictvích.

Helena Lucka 09.05.2016

Zdravím, uznávám, že květináče nazdobí, ale takové svícny a polštářky udělají taky svoje...navodí útulnost...

Sisi 30.04.2016

Ahoj firma orava teď dělá hrozně hezké a stylové budíky *5* kukni schválně co na to řekneš *9*

VeronikaHorová 25.04.2016

Ahoj, nevím jestli se to sem úplně hodí ale zrovna se chystáme koupit nějaký domek za Brnem. Zatím se nám celkem zamlouvá realitní kancelář Coloseum, jednal snimi někdo někdy?

Petruna VeronikaHorová 06.05.2016

Zprostředkovali prodej bytu který jsme se snažili předtím prodat na vlastní pěst, nám dost pomohli tak já za sebe mohu doporučit :)

Marky 24.04.2016

Ahoj Holky slyšeli ste o těch vůních Poo pourri? Říkají tomu toaletní deodorant. Na stránkách mají video www.poo-pourri.cz , docela mě to zaujalo. Máte to někdo vyzkoušené?

Lída Marky 29.04.2016

Ahoj je to vtipný ale moc dobrý. Nosím ho hlavně do školy a když jdu k někomu na návštěvu. Doporučuju=D

Petra.sek 20.04.2016

Měla bych dotaz, zda nevite jak nachylné jsou na čištění ručně tkane koberce. Měli jsme oslavu a něco bliže neidentifikovatelného udělalo na koberci poměrně velký flek. Prvně sem z toho měla malem infarkt ale ted s chladnou hlavou začinam uvažovat jak tu skrvnu dostat pryč...

Tichavka 10.12.2015

Ahojky, já jsem si sehnala pár bytových doplňků na www.designoutlet.cz/interierove-dekorace. Design jejich věcí je fantastický a jsou kvalitní. Mívají akční ceny, tak je dobře to sledovat. Teď před Vánoci se hodí inspiračně jako vánoční dárek.

Laura Tichavka 25.04.2016

Já je znám dobře! Vždy když potřebuji koupit dárek kolegyni nebo tchýni, vyberu nějaký bytový doplněk a vím, že sklidím úspěch. Jinak se poohlížíme ještě po jejich zahradním nábytku.

Ája Laura 30.04.2016

Holky a jak moc to voní? není to nápadné? a to tam nastříkám než si na ten záchod sednu?

Radka Ája 01.05.2016

Ahoj koukni na ty jejich stránky tam je video celé natočené :-D www.poo-pourri.cz Jináč my to doma máme a je to lepší než všechny osvěžovače

rena Radka 01.05.2016

Ahoj mě to připadá právě dobrý, když chce človek působit na lidi dobře i ve společnosti a navíc sám chce mít dobrý pocit.

Nikol Radka 29.05.2016

Holky koukala jsemm se na tu vůni Poo Pouri na toaletu co tu píšete, kde se dá koupit? Musím jenom přes ty webovky? chtěla bych si ji nejdřív ovonět?

Nelly Nikol 30.05.2016

Já si pro Poo Pouri chodím do Fannu, tak třeba ji maj i v jinejch parfumérkách.

Monča Nelly 31.05.2016

Lepší je si Poo Pouri objednat přímo na jejich webu. Mají tam daleko větší výběr. A maj tam vůně ají pro chlapi, kdo chcete holky por přítele.

Niccol 24.10.2015

Ahoj, pěkné jsou věci ze dřeva a pokud se ti líbí můžeš použít i palety. Ty jsou opravdu krásné a když zvládneš něco vyrobit i sama, budeš to mít i levné :) tady ta podsvícená postel je úžasná http://kralovstvizen.cz/3-neobvykle-materialy-v-interieru-beton-palety-a-bambus/

Alena 23.05.2014

Ahoj, doporučuji zauvažovat nad vhodnou garnýží. Dnešní desgny jsou neuvěřitelné a i když se to nezdá, té garnýže si lidé všimnou: http://www.garol.cz/garnyze-drevokov-euromix-a38

Lolly 22.11.2013

Zdravím, u nás doma jsme nedávno zdobili "designovými" tapetami, dají se sehnat všechny možné motivy :)

Jituna 17.10.2013

Můžu jedině doporučit ozdobit zeď samolepkami, spokojená jsem byla s krasnedekorace.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat