Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Anika

01.05.2016

Neregistrovaná/ý - Myška | 16.04.2016
Ahoj holky našla sem na internetu zajímavou věc. Ráda bych se zeptala co si o tom myslíte? Nejdřív sem se tomu musela smát, ale teď si říkám, že je to vlatsně dobrý nápad. Koukněte na to video co mají na webovkách www.poo-pourri.cz/

A co to vůbec je ta Poo Pourri?

Neregistrovaná/ý - milada

30.04.2016

Neregistrovaná/ý - Eliška | 29.04.2016
Ahoj holky našla jsem tento krásný budík www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3172 chtěla bych se zeptat máte s tím někdo zkušenosti? chtěla bych ho dát jako dárek.

Ahoj Eliško, my máme od Oravy doma hodně spotřebičů. Je to stará oveřená značka. Myslím že koupí určitě neprohloupíš.

Neregistrovaná/ý - Eliška

29.04.2016

Ahoj holky našla jsem tento krásný budík www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3172 chtěla bych se zeptat máte s tím někdo zkušenosti? chtěla bych ho dát jako dárek.

Neregistrovaná/ý - Lucie

29.04.2016

Vybrala jsem jako pozornost kolegyni k svátku dárek z bižuterie. Na netu vypadal krásně, snad i originál bude tak pěkný a já potěším...?

Neregistrovaná/ý - Radka

27.04.2016

Ted se na prez net sehnat uplne vse, taky to tak delam, je to aj kolikrat za lepi ceu a v obchodech to maji zbytecne drazsi

Neregistrovaná/ý - Julie

26.04.2016

Nedávno jsme koupili přes internet i nábytek. Tím, že to bylo přes doporučení, tak jsme do toho šli, jinak bychom asi měli obavy. Vše proběhlo podle plánu, tak jsme za to rádi.

Neregistrovaná/ý - Mišina

25.04.2016

Jako dárek potěší i dobrý parfém https://www.ageo.cz/kategorie/damske-parfemy a taky nemusí být nějak extra drahý

Neregistrovaná/ý - Sofie

25.04.2016

Neregistrovaná/ý - Naďa | 23.04.2016
Jééé, to je nápad na dárek pro moji sestru jak dělaný! Dříve si bižuterii kupovala často, tak zkusím něco vybrat.

Jo, proč kupovat drahou kosmetiku, když taková věc potěší a přijde levně....navíc pokud člověk shání dárek pro holčičku, nic víc nepotěší než právě takový laciný šperk...

Neregistrovaná/ý - Naďa

23.04.2016

Neregistrovaná/ý - Saša | 19.04.2016
Holky, musím se pochlubit s tím, co mi koupily kolegyně k narozeninám. Dostala jsem od nich náhrdelník.....je to bižuterie, ale vypadá opravdu úchvatně! Pátrala jsem po zdroji a prý ji koupily u Tomelisu. Mají tam i jiné krásné a přitom levné kousky. Zkuste se podívat, třeba vyberete i Vy dárkem někomu.

Jééé, to je nápad na dárek pro moji sestru jak dělaný! Dříve si bižuterii kupovala často, tak zkusím něco vybrat.

Neregistrovaná/ý - Jolana

19.04.2016

Neregistrovaná/ý - Kopretinka | 14.04.2016
Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Takže jste byla zatím vždycky spokojená? Já se co se týče eshopů snažím být dost opatrná ale tady mají fakt docela dobrý akce na některý věci a je tu i dost velký výběr

Neregistrovaná/ý - Saša

19.04.2016

Holky, musím se pochlubit s tím, co mi koupily kolegyně k narozeninám. Dostala jsem od nich náhrdelník.....je to bižuterie, ale vypadá opravdu úchvatně! Pátrala jsem po zdroji a prý ji koupily u Tomelisu. Mají tam i jiné krásné a přitom levné kousky. Zkuste se podívat, třeba vyberete i Vy dárkem někomu.

Neregistrovaná/ý - Uzly

18.04.2016

Uz jsem se z toho pomerne otrkala a nakupuji aj detem boticky a sobe ortopedicke vlozky do bot na , cely den jsem na nohou tak je to hned znat

Neregistrovaná/ý - Myška

16.04.2016

Ahoj holky našla sem na internetu zajímavou věc. Ráda bych se zeptala co si o tom myslíte? Nejdřív sem se tomu musela smát, ale teď si říkám, že je to vlatsně dobrý nápad. Koukněte na to video co mají na webovkách www.poo-pourri.cz/

Neregistrovaná/ý - Kopretinka

14.04.2016

Neregistrovaná/ý - Jolana | 11.04.2016
Nevím jestli můžu přispěv zrovna sem, ale chci se zeptat jaký máte kdo názor na obchod parfums.cz ? Objednáváte odtud někdo kosmetiku nebo jiné produkty?

Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Neregistrovaná/ý - Kopretinka

14.04.2016

Neregistrovaná/ý - Jolana | 11.04.2016
Nevím jestli můžu přispěv zrovna sem, ale chci se zeptat jaký máte kdo názor na obchod parfums.cz ? Objednáváte odtud někdo kosmetiku nebo jiné produkty?

Neregistrovaná/ý - Věra

12.04.2016

Neregistrovaná/ý - Andrea | 21.03.2016
Ahojky, my jsme si nábytek po netu koupili od Design Outlet a bylo vše v pořádku. Mohu doporučit jejich služby i kvalitu sortimentu. Byl to náš první pokus nakupovat nábytek takhle.

...nákup nábytku přes net i nám vyhovoval. Bylo to velmi rychlé a spolehlivé! Ušetří to spoustu času. Teď sháníme bytové doplňky! Mají krásné kousky!!!

Neregistrovaná/ý - Jolana

11.04.2016

Neregistrovaná/ý - Cecilka

11.04.2016

Neregistrovaná/ý - Eliška | 10.04.2016
Ráda bych se zeptala na nakupování sportovních suplementů na internetů. Máte s tím dobré zkušenosti u takových věcí?

Ano, nakupuji je normálně na internetu a bez problémů.

Neregistrovaná/ý - Eliška

10.04.2016

Ráda bych se zeptala na nakupování sportovních suplementů na internetů. Máte s tím dobré zkušenosti u takových věcí?

Neregistrovaná/ý - Andrea

21.03.2016

Neregistrovaná/ý - Jitka | 17.03.2016
Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Ahojky, my jsme si nábytek po netu koupili od Design Outlet a bylo vše v pořádku. Mohu doporučit jejich služby i kvalitu sortimentu. Byl to náš první pokus nakupovat nábytek takhle.

x

Smíchejte zázvor s rýží a připravte se na divokou noc

Masové kuličky s paprikou

Masové kuličky s paprikou

11 hlasů
55min 481 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z topinambur se slaninou

18 hlasů
50min 293kJ 70 Kč

Sytá podzimní (zimní) polévka.

Treska pečená se zeleninou

0 hlasů
45min 346kJ 160 Kč

Letní příprava ryby se zeleninou.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více