Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Elaa

13.04.2018

Neregistrovaná/ý - Darja | 11.04.2018
Holky a co parfémy? Máte nějaký ověřený e-shop?

Nejlepší notino.cz!

Neregistrovaná/ý - Darja

11.04.2018

Holky a co parfémy? Máte nějaký ověřený e-shop?

Neregistrovaná/ý - Betty

10.04.2018

Neregistrovaná/ý - Minnie mouse | 25.03.2018
kdo z vás rád nakupuje přes internet, za sebe mužu doporičit skvělý eshop s oblečením dedoles.sk,dedoles.cz bezkonkurenčne nejlepší eshop s oblečením a doplnky

No s těma doplňkama... Já jem teď byla moc mile překvapená nabídkou shopu nejleginy. V nabídce mají kabelky guess. Mají krásný výběr a ceny uplne super!

Neregistrovaná/ý - Míša

10.04.2018

Cus všem! Hele, potřebuji poradit... Mamka je milovník čokolády a já bych ji ráda udělala radost nějakým kvalitním kouskem... Kam zajít, nebo kde koupím?

Neregistrovaná/ý - Alka

10.04.2018

Pěkný den, prosím o vaše názory... Jak se tváříte na nákup oblečení přes internet? Jde mi konkrétně o koupi košile a řešení špatně zvolené velikosti... Můžete mi prosím zároveň doporučit spolehlivý shop? Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Renata

01.04.2018

Neregistrovaná/ý - Tučková | 28.03.2018
Ne pocit hladu sem neměla právě a to na tom bylo to super:)

No a musela ste nějaké potraviny úplně vyřadit z jídelníčku?

Neregistrovaná/ý - Tučková

28.03.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 21.03.2018
A neměla ste třeba pocit hladu když ste dodržovala ten jejich program a určitě i nějakou tu upravenou stravu?

Ne pocit hladu sem neměla právě a to na tom bylo to super:)

Neregistrovaná/ý - Minnie mouse

25.03.2018

kdo z vás rád nakupuje přes internet, za sebe mužu doporičit skvělý eshop s oblečením dedoles.sk,dedoles.cz bezkonkurenčne nejlepší eshop s oblečením a doplnky

21.03.2018

Neregistrovaná/ý - Tučková | 15.03.2018
Hubla sem tak 3kg za měsíc, takže pro mě slušný skore:)

A neměla ste třeba pocit hladu když ste dodržovala ten jejich program a určitě i nějakou tu upravenou stravu?

Neregistrovaná/ý - šarišanka

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Alexandra | 10.03.2018
je tu někdo, kdo pravidelně, neo občas objednává z eshopu dedoles.cz? Mám na něho par dotazu.

já ne, ale mojde dcera ano. Copak bys ráda? .)

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Tučková | 15.03.2018

chodila jsi u toho i na nějakou hubnoucí, nebo detoxikační proceduru?

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 17.03.2018
Ahoj, aktuálně je totální výprodej na eshopu FILIMODA (www.filimoda.cz) Doporučuji se alespoň podívat....

mají síce pekné kousky, ale bála bych se, že je ted bude mít každá druhá žena. Mám raději něco originalnějšího. jak v oblečení, tak v bižu.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

17.03.2018

Ahoj, aktuálně je totální výprodej na eshopu FILIMODA (www.filimoda.cz) Doporučuji se alespoň podívat....

15.03.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 12.03.2018
Můžu se zeptat kolik kg se vám podařilo dát dolů a za jakou dobu?

12.03.2018

Neregistrovaná/ý - Tučková | 08.03.2018
Ač jsem tomu zprvu nevěřila a uvrtala mě do toho kámoška tak já snimi zhubla.. Ted by nikdo neřekl že já byla někdy dvakrát taková než jsem teď... po mé zkušenosti můžu doporučit

Můžu se zeptat kolik kg se vám podařilo dát dolů a za jakou dobu?

Neregistrovaná/ý - Alexandra

10.03.2018

je tu někdo, kdo pravidelně, neo občas objednává z eshopu dedoles.cz? Mám na něho par dotazu.

08.03.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 05.03.2018
Chci se zeptat jestli se někomu podařilo shodit kila se světem zdraví?? http://www.svet-zdravi.cz/

Ač jsem tomu zprvu nevěřila a uvrtala mě do toho kámoška tak já snimi zhubla.. Ted by nikdo neřekl že já byla někdy dvakrát taková než jsem teď... po mé zkušenosti můžu doporučit

Neregistrovaná/ý - Leontyna

05.03.2018

kutilové. hrozně moc chci na záhradu skleník a našla jsem tohle https://www.zeleneudoli.cz/v-garden-polykarbonatovy-sklenik-vega-9500-strong-x17122 má ho někdo?

Neregistrovaná/ý - Pája

05.03.2018

Neregistrovaná/ý - Vavříková | 03.03.2018
Já si taky objednávám legíny tady https://www.nejleginy.cz/stahovaci-leginy co si objednám tady tak mi fakt dlouho vydrží pěkný ty legíny, a to už podle mě svědčí o kvalitě

To je i kamenná prodejna nějaká nebo jde o eshop?

05.03.2018

Chci se zeptat jestli se někomu podařilo shodit kila se světem zdraví?? http://www.svet-zdravi.cz/

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Krůtí maso plněné banánem

Krůtí maso plněné banánem

12 hlasů
60min 507 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lívanečky z celozrnné mouky

11 hlasů
50min 756kJ 80 Kč

Lívanečky provoní kuchyni skořicí a jablíčky.

Rýže s kuřecím masem

12 hlasů
55min 412kJ 140 Kč

Rizoto se zeleninou a kuřecím masem.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více