Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Jolana

19. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Kopretinka | 14. 4. 2016
Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Takže jste byla zatím vždycky spokojená? Já se co se týče eshopů snažím být dost opatrná ale tady mají fakt docela dobrý akce na některý věci a je tu i dost velký výběr

Neregistrovaná/ý - Saša

19. 4. 2016

Holky, musím se pochlubit s tím, co mi koupily kolegyně k narozeninám. Dostala jsem od nich náhrdelník.....je to bižuterie, ale vypadá opravdu úchvatně! Pátrala jsem po zdroji a prý ji koupily u Tomelisu. Mají tam i jiné krásné a přitom levné kousky. Zkuste se podívat, třeba vyberete i Vy dárkem někomu.

Neregistrovaná/ý - Uzly

18. 4. 2016

Uz jsem se z toho pomerne otrkala a nakupuji aj detem boticky a sobe ortopedicke vlozky do bot na , cely den jsem na nohou tak je to hned znat

Neregistrovaná/ý - Myška

16. 4. 2016

Ahoj holky našla sem na internetu zajímavou věc. Ráda bych se zeptala co si o tom myslíte? Nejdřív sem se tomu musela smát, ale teď si říkám, že je to vlatsně dobrý nápad. Koukněte na to video co mají na webovkách www.poo-pourri.cz/

Neregistrovaná/ý - Kopretinka

14. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Jolana | 11. 4. 2016
Nevím jestli můžu přispěv zrovna sem, ale chci se zeptat jaký máte kdo názor na obchod parfums.cz ? Objednáváte odtud někdo kosmetiku nebo jiné produkty?

Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Neregistrovaná/ý - Kopretinka

14. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Jolana | 11. 4. 2016
Nevím jestli můžu přispěv zrovna sem, ale chci se zeptat jaký máte kdo názor na obchod parfums.cz ? Objednáváte odtud někdo kosmetiku nebo jiné produkty?

Neregistrovaná/ý - Věra

12. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Andrea | 21. 3. 2016
Ahojky, my jsme si nábytek po netu koupili od Design Outlet a bylo vše v pořádku. Mohu doporučit jejich služby i kvalitu sortimentu. Byl to náš první pokus nakupovat nábytek takhle.

...nákup nábytku přes net i nám vyhovoval. Bylo to velmi rychlé a spolehlivé! Ušetří to spoustu času. Teď sháníme bytové doplňky! Mají krásné kousky!!!

Neregistrovaná/ý - Jolana

11. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Cecilka

11. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Eliška | 10. 4. 2016
Ráda bych se zeptala na nakupování sportovních suplementů na internetů. Máte s tím dobré zkušenosti u takových věcí?

Ano, nakupuji je normálně na internetu a bez problémů.

Neregistrovaná/ý - Eliška

10. 4. 2016

Ráda bych se zeptala na nakupování sportovních suplementů na internetů. Máte s tím dobré zkušenosti u takových věcí?

Neregistrovaná/ý - Andrea

21. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Jitka | 17. 3. 2016
Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Ahojky, my jsme si nábytek po netu koupili od Design Outlet a bylo vše v pořádku. Mohu doporučit jejich služby i kvalitu sortimentu. Byl to náš první pokus nakupovat nábytek takhle.

Neregistrovaná/ý - Kaja

21. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Vera | 16. 3. 2016
Co koupe ortopedickych vlozek do bot na internetu, mate prosim nekdo zkusenost?

Kupuju takove veci uz jedine na netu, da se to jednak sehnat za lepsi cenu a clovek sezene i dobry vyber

Zdravím objevila jsem firmu Cbdex co začala vyrábět doplňky stravy s cannabidiolem. Dá se říct, že u nás je to docela novinka. Puvodně jsem to koupila tetě protože to pomaha například při roztroušené skleroze. Po zvážení jsem si jeden z připravku koupila taky a používam ho na posílení imunity.... Hlavní je že to je bez thc, tudíž legální! Myslím, že by se to mohlo někomu hodit. Pro vice informaci ještě mužete kouknout na stránky www.cbdex.cz

Neregistrovaná/ý - Jitka

17. 3. 2016

Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Neregistrovaná/ý - Jitka

17. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Vera

16. 3. 2016

Co koupe ortopedickych vlozek do bot na internetu, mate prosim nekdo zkusenost?

Kristiiina

22. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Monča | 17. 11. 2015
Moc ti děkuji za tip. A ty sama tam nakupuješ? Co bys mi doporučila?

A pro ty co nejsou z Prahy?

Neregistrovaná/ý - Monča

17. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - AničkaS | 27. 10. 2015
Ahoj v pasáži Rokoko je zajímavý obchůdek s hračkami

Moc ti děkuji za tip. A ty sama tam nakupuješ? Co bys mi doporučila?

Neregistrovaná/ý - AnnaP

30. 10. 2015

Neregistrovaná/ý - AničkaS | 27. 10. 2015

Tam to znám. Tam je firma Hras, tam sem loni na Vánoce byla na brigádě. Mají to tam fakt vymakaný. Letos tam jdu zase, už se moc těším.

Neregistrovaná/ý - AničkaS

27. 10. 2015

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Zelný salát

Zelný salát

28 hlasů
30min 373 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze tří druhů cibule

16 hlasů
55min 162kJ 55 Kč

Jedna z variant, jak připravit chutnou cibulovou polév...

Zelí zapečené se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 454kJ 180 Kč

zelí zapečené se švýcarským sýrem a mrkví

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více