Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - ema

1. 9. 2017

Nakupuji v Lidlu, mají levné oblečení a je pěkné. Akorát v pondělí a ve čtvrtek to je docela boj, něco ukořistit. Některé ženy jsou jak smysluzbavené :) Hledám si to na netu. Moje oblíbená stránka je www.roboletaky.cz, kde je to elektronicky.

Neregistrovaná/ý - Zola

30. 8. 2017

Ahojky,já moc nakupování přes internet neholduju to si radši zajedu do Freeportu na pořádné nákupy :))

Neregistrovaná/ý - Monalisa

29. 8. 2017

Na internetu obleceni nekupuji. Vzdy vypada jinak nez na pc.nesedi barvy,velikosti ani materialy.vsimla jsem si to i u youtuberek ze jim malokdy sedi. A Nejdulezitejsi je aby spravne sedlo a kvalitni material,ktery se nevytahuje a nemacka.

Neregistrovaná/ý - Pavlušková

29. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Adrianka | 9. 8. 2017
Pokud je to ověřený eshop, nemusíš mít obavy tam něco kupovat. Existuje hodně dobrých eshopů s hračkami. Seženeš tam i hračky, které běžně v obchodech nemají. My máme rádi firmu StepTwo

Tak mě nadchl tady ten domeček s balkonem pro panenky ve slevě http://www.steptwo.cz/step2-domecek-pro-panenky-s-balkonem/

Neregistrovaná/ý - Mikaela

23. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 20. 8. 2017
No budu si dělat objednávku zítra tak jsem na to moc zvědavá

Mne chodí z ageo také objednávka maximálně na druhý den

Neregistrovaná/ý - Alžběta

21. 8. 2017

Ahoj všem :) Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo nakupuje u Kravaťáka (nebo na jeho webu www.kravatak.cz)? Jeho nabídka nežehlivých košil Eterna se mi moc líbí, ale ráda bych znala ještě pár názorů... Děkuji!

Neregistrovaná/ý - Vanesa

20. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Anna | 16. 8. 2017
Na dodání si nemůžu už vůbec stěžovat,objednávka mi přijde vždycky do druhého dne od objednání

No budu si dělat objednávku zítra tak jsem na to moc zvědavá

Neregistrovaná/ý - Anna

16. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 15. 8. 2017
S dodáním jste u ageo taky spokojená?

Na dodání si nemůžu už vůbec stěžovat,objednávka mi přijde vždycky do druhého dne od objednání

Neregistrovaná/ý - Vanesa

15. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Anna | 13. 8. 2017
Kajlo za sebe můžu jenom doporučit, objednávám tu moc ráda

S dodáním jste u ageo taky spokojená?

Neregistrovaná/ý - Anna

13. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Kajla | 9. 8. 2017
Nakupování na internetu zbožňuju. Je to rychlý, bez tlačení se mezi lidma v obchodě který vám funěj za krk :D a hlavně pohodlný protože mi přijde objednávka vždycky až domů. Jinak momentálně jsem objevila tuto internetovou drogerii https://www.ageo.cz/

Kajlo za sebe můžu jenom doporučit, objednávám tu moc ráda

Neregistrovaná/ý - Dona

11. 8. 2017

Kde objednáváte clip in?

Neregistrovaná/ý - Kajla

9. 8. 2017

Nakupování na internetu zbožňuju. Je to rychlý, bez tlačení se mezi lidma v obchodě který vám funěj za krk :D a hlavně pohodlný protože mi přijde objednávka vždycky až domů. Jinak momentálně jsem objevila tuto internetovou drogerii https://www.ageo.cz/

Neregistrovaná/ý - Adrianka

9. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Pavlušková | 8. 8. 2017
Dobrý den dámy. Mám dotaz na nákup hraček pro děti a to přes internetové eshopy. Našla jsem na internetu moc hezké hračky a také dost velké. :D Ale mám obavy toto kupovat přes internet.

Pokud je to ověřený eshop, nemusíš mít obavy tam něco kupovat. Existuje hodně dobrých eshopů s hračkami. Seženeš tam i hračky, které běžně v obchodech nemají. My máme rádi firmu StepTwo

Neregistrovaná/ý - Pavlušková

8. 8. 2017

Dobrý den dámy. Mám dotaz na nákup hraček pro děti a to přes internetové eshopy. Našla jsem na internetu moc hezké hračky a také dost velké. :D Ale mám obavy toto kupovat přes internet.

Neregistrovaná/ý - Rikyta

27. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Karla Kotíková | 7. 2. 2017
Teď se blíží Valentýn. Mrkla jsem na stránky www.azluxus.cz a maj tam krásné pánské hodinky pro muže i neodolatelné řetízky pro muže.

Nechávala sem si ztadyma poslat kolo a bylo to všechno úplně vpořádku, já mám stímto obchodem už delší zkušenost a velmi dobrou

Laugher

14. 2. 2017

www.outletexpert.cz

Neregistrovaná/ý - Karla Kotíková

7. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Leona | 29. 8. 2016
čauky najde se někdo kdo si kupoval kolo přes internet? A máte zkušenost s tímto obchodem http://www.bikegallery.cz/

Teď se blíží Valentýn. Mrkla jsem na stránky www.azluxus.cz a maj tam krásné pánské hodinky pro muže i neodolatelné řetízky pro muže.

Neregistrovaná/ý - Maruška

1. 2. 2017

Máte nějaký tip na dobrou knihu - mě pobavila e-kniha Deník praštěné 4cátnice těším se na vaše tipy na nějakou dobrou knihu - ideálně e-knihu, nejsou tak drahé

pechova

30. 1. 2017

Nakupujeme na ebay a musím říct super (obaly na mobily, umělé květiny, trika, baterky, světla na kola, sluchátka, gumičky do vlasů, sklo na mobily) vše bez poštovného.

Neregistrovaná/ý - Dianka

27. 1. 2017

Ahojky,já nakupování na internetu miluju:) Je to žůžo objednat si co potřebuju a zabere mi to o polovinu míň času než kdybych si pro ty věci musela zajet do obchodů....Jinak v Bikegallery jsem si kupovala nedávno sportovní oblečení a tretry na kolo a můžu doporučit

Bolesti v podbřišku. Jak je řešit a kdy vyhledat raději l...

Kuřecí plátek s mandarinkou

Kuřecí plátek s mandarinkou

6 hlasů
45min 508 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z jahod

11 hlasů
40min 824kJ 85 Kč

Studená jahodová polévka se sněhovými pusinkami.

Pikantní krůtí maso

7 hlasů
35min 742kJ 170 Kč

Krůtí maso marinované v marinádě s chilli.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více