Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Judita

17. 6. 2018

kdo mi poradí kde koupit pěknou, barevnou a tematickou crossbody kabelku?

Neregistrovaná/ý - Sandra

17. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Máňa | 12. 6. 2018
Také ho používám a jsem z něj nadšená.

Taky jsem ho brala a kolena už mě nebolí.Jenom ta chuť byla hrozná.

Neregistrovaná/ý - Gábina

16. 6. 2018

Ahoj kde bych koupila nějaké dobré pěnové puzzle pro naše děti aby mohli lézt po zemi.Chci hlavně kvalitu.

Neregistrovaná/ý - Vlasta

15. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Janča | 15. 6. 2018
kupoval někdo z vás po netu krb? Jak vám ho dopravili domu?

pokud si zvolíš doporavu formou kurýra tak ti to dovezou. Kde ho chceš kupovat?

Neregistrovaná/ý - Janča

15. 6. 2018

kupoval někdo z vás po netu krb? Jak vám ho dopravili domu?

Neregistrovaná/ý - Anet

14. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Liběna | 9. 6. 2018
aha, a tak to bych byla možná i raději kdybych si od nich nechala udělat i tohle.. a mají někde nějaké ukázky jejich práce?

Jojo koukněte na stránky incatering na videa tam je uvidíte přímo v akci

Neregistrovaná/ý - Máňa

12. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Marlen | 10. 6. 2018
Také mi doporučili v lékárně koupit si www.alavis.cz je sice pro koně,ale zaručeně prej pomůže.Beru ho už dva měsíce a naprostá spokojenost.Kolena už nebolí

Také ho používám a jsem z něj nadšená.

Neregistrovaná/ý - Linda

11. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Tara | 7. 6. 2018
No problém je, že já se sebou něco dělám ale zatím je to bez efektu a žádné výsledky nevidím tak si říkám jestli nebude lepší obrátit se na odborníka :/ už jsem z toho nešťastná :(

V tom případě za sebe můžu určitě doporučit ten svět zdraví, mě moc pomohli

Neregistrovaná/ý - Marlen

10. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Frederika | 3. 6. 2018
tohle doporučuji vyzkoušet. Doporučil mi to i ortoped a pani v lekarně taky https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone

Také mi doporučili v lékárně koupit si www.alavis.cz je sice pro koně,ale zaručeně prej pomůže.Beru ho už dva měsíce a naprostá spokojenost.Kolena už nebolí

Neregistrovaná/ý - Liběna

9. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Anet | 29. 5. 2018
Tak všechno je o domluvě, nám zajistili i program a výzdobu

aha, a tak to bych byla možná i raději kdybych si od nich nechala udělat i tohle.. a mají někde nějaké ukázky jejich práce?

Neregistrovaná/ý - Tara

7. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Linda | 30. 5. 2018
Ahojky, pokud to nejde samo tak za sebe můžu doporučit.. Zhubla jsem za rok kolem 20kg... já tedy vážila dost.. tři těhotenství kila šla nahoru,nic jsem se sebou nedělala a ejhle... manžel se semnou rozvedl kvůli váze a to už pro mě byla poslední kapka a rozhodla jsem se se sebou něco dělat... ve světě zdraví v Brně mi moc pomohli k tomu abych se mohla opět dívat na svou štíhlou postavu do zrcadla,takže já opravdu vřele doporučuji

No problém je, že já se sebou něco dělám ale zatím je to bez efektu a žádné výsledky nevidím tak si říkám jestli nebude lepší obrátit se na odborníka :/ už jsem z toho nešťastná :(

Neregistrovaná/ý - Zuzka

4. 6. 2018

kde se dá výhodně koupit něco na odvodnění organizmu? Ted na léto to člověk potřebuje. URGENT!!

Neregistrovaná/ý - Frederika

3. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Jolana | 2. 6. 2018
kupujete tam i nějakou kloubní výživu? Která je nejlepší? Která pomáhá a ihned zabere?

tohle doporučuji vyzkoušet. Doporučil mi to i ortoped a pani v lekarně taky https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone

Neregistrovaná/ý - Jolana

2. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Madejová | 31. 5. 2018
v dnešní době je běžná věc, že se všechno možné nakupuje na internetu, dokonce už aji potraviny. Nemáte se čeho bát.

kupujete tam i nějakou kloubní výživu? Která je nejlepší? Která pomáhá a ihned zabere?

Neregistrovaná/ý - Madejová

31. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Marie Anna | 31. 5. 2018
je tu někdo kdo přes internet-eshop, nakupuje potravinové doplňky, vitamíny a výživu?

v dnešní době je běžná věc, že se všechno možné nakupuje na internetu, dokonce už aji potraviny. Nemáte se čeho bát.

Neregistrovaná/ý - Marie Anna

31. 5. 2018

je tu někdo kdo přes internet-eshop, nakupuje potravinové doplňky, vitamíny a výživu?

Neregistrovaná/ý - Linda

30. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Tara | 28. 5. 2018
Hubli jste s odborníkem někdo? https://www.svet-zdravi.cz/ Kolik se vám podařilo dát kg dolů a za jakou dobu?

Ahojky, pokud to nejde samo tak za sebe můžu doporučit.. Zhubla jsem za rok kolem 20kg... já tedy vážila dost.. tři těhotenství kila šla nahoru,nic jsem se sebou nedělala a ejhle... manžel se semnou rozvedl kvůli váze a to už pro mě byla poslední kapka a rozhodla jsem se se sebou něco dělat... ve světě zdraví v Brně mi moc pomohli k tomu abych se mohla opět dívat na svou štíhlou postavu do zrcadla,takže já opravdu vřele doporučuji

Neregistrovaná/ý - Kateřina

29. 5. 2018

někdo se zkušenostmi s eshopem supererekce.com?

Neregistrovaná/ý - stelinka

29. 5. 2018

když jsme u toho nakupování po netu, kupujete tam někdo i přípravky na podporu mužské erekce? který eshop se v tomto oplatí navštívit

Neregistrovaná/ý - Anet

29. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Liběna | 27. 5. 2018
Vážněěě? Jako mě dost ty jejich stránky zaujaly... s penězi není problém takže je mi jedno kolik to bude stát, hlavně chci aby to stálo za to a aby se na akci dlouho a v dobrém vzpomínalo:) ...Takže vám pomohli s pronájmem prostoru i s jídlem, nebo i třeba s nějakou zábavou?

Tak všechno je o domluvě, nám zajistili i program a výzdobu

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Bůčková roláda

Bůčková roláda

10 hlasů
1h a 30min 1636 kJ 260 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rizoto s petrželkou

6 hlasů
40min 491kJ 70 Kč

Jednoduché, chutné rizoto.

Rychlé chilli s mletého masa

12 hlasů
45min 779kJ 145 Kč

Pikantní mleté maso se zeleninou.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více