Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Kateřina

29.05.2018

někdo se zkušenostmi s eshopem supererekce.com?

Neregistrovaná/ý - stelinka

29.05.2018

když jsme u toho nakupování po netu, kupujete tam někdo i přípravky na podporu mužské erekce? který eshop se v tomto oplatí navštívit

Neregistrovaná/ý - Anet

29.05.2018

Neregistrovaná/ý - Liběna | 27.05.2018
Vážněěě? Jako mě dost ty jejich stránky zaujaly... s penězi není problém takže je mi jedno kolik to bude stát, hlavně chci aby to stálo za to a aby se na akci dlouho a v dobrém vzpomínalo:) ...Takže vám pomohli s pronájmem prostoru i s jídlem, nebo i třeba s nějakou zábavou?

Tak všechno je o domluvě, nám zajistili i program a výzdobu

Neregistrovaná/ý - Tara

28.05.2018

Hubli jste s odborníkem někdo? https://www.svet-zdravi.cz/ Kolik se vám podařilo dát kg dolů a za jakou dobu?

Neregistrovaná/ý - Liběna

27.05.2018

Neregistrovaná/ý - Anet | 17.05.2018
Incatering můžu doporučit, oslovila jsem je při přípravě 70. narozenin babičky a bylo to úžasný, všichni byli nadšení

Vážněěě? Jako mě dost ty jejich stránky zaujaly... s penězi není problém takže je mi jedno kolik to bude stát, hlavně chci aby to stálo za to a aby se na akci dlouho a v dobrém vzpomínalo:) ...Takže vám pomohli s pronájmem prostoru i s jídlem, nebo i třeba s nějakou zábavou?

Neregistrovaná/ý - Lara

23.05.2018

Doporučuji k pěnovým kobercům ty zaoblené kraje. Vypadá to moc pěkně.

Neregistrovaná/ý - Hanička

22.05.2018

Zkusím abecedu, ta se neztratí. Lepší než ji mít jen pověšenou na zdi. :) Nebude to naposledy co budu objednávat na eshopu Pěnové puzzle.

Neregistrovaná/ý - Ilona

21.05.2018

Neregistrovaná/ý - Lena | 19.05.2018
Ahoj nevím kde mám koupit příteli nějakou kvalitní termosku.Ráda bych aby v ní vydržel dlouho teplý čaj.Chodí hrávat hokej a od ledu je zima.

Hele kup mu inteligenti-termosku.Velice dobrá a kvalitní věc.Se mrkni na netu kde ji mají.Bude spokojenej.

Neregistrovaná/ý - Lena

19.05.2018

Ahoj nevím kde mám koupit příteli nějakou kvalitní termosku.Ráda bych aby v ní vydržel dlouho teplý čaj.Chodí hrávat hokej a od ledu je zima.

Neregistrovaná/ý - Erorinka

18.05.2018

kde kupujete přípravky na odvodnění organizmu? lékárna, nebo někde a nějak online?

Neregistrovaná/ý - Anet

17.05.2018

Neregistrovaná/ý - Liběna | 02.05.2018
Zkoušeli jste někdy oslovit cateringovou firmu při přípravě nějaké velké události? Narazila jsem na internetu na tuto https://www.incatering.cz/

Incatering můžu doporučit, oslovila jsem je při přípravě 70. narozenin babičky a bylo to úžasný, všichni byli nadšení

Neregistrovaná/ý - lucie

17.05.2018

Neregistrovaná/ý - Regina | 17.05.2018
kam chodíš nakupovat? Kde jsou dobré akce?

jenže pokud máš ověřený eshop a odskoušené velikosti, tam není problém. Ne všechny eshopy mají kamenné prodejny. Z eshopu objednávám ,,pravidelně ,, a zatím se mi nestalo, žeby něco nesedělo.

Neregistrovaná/ý - Lucie

17.05.2018

Neregistrovaná/ý - Klára | 17.05.2018
holky, nevíte o dobrém eshopu s kvalitním oblečením a zároveň mají výprodeje? Ideálně aji se šperkami. Děkujiiiii

akce ted mají opravdu cca všude. Ovšem záleží na tom co přesně chceš, jaký druh mody a šperku se ti líbí. . Pokud chceš něco originálního tak zkus dedoles.cz

Neregistrovaná/ý - Timea

17.05.2018

Neregistrovaná/ý - Regina | 17.05.2018

akce mají tady, mám tenhle eshop strašně ráda. https://www.bety.cz/diskuse/5393/nakupovani-na-internetu a při nákupu nad 1500Kč dárek:)

Neregistrovaná/ý - Klára

17.05.2018

holky, nevíte o dobrém eshopu s kvalitním oblečením a zároveň mají výprodeje? Ideálně aji se šperkami. Děkujiiiii

Neregistrovaná/ý - Regina

17.05.2018

Neregistrovaná/ý - Lucie | 17.05.2018
eshopy síce okukují pořád, ale nejradeji chodím nakupovat do klasických obchodů. Oblečení si tam můžu zkusit, různě kombinovat a ještě mi na pokladně dají slevu. No není to super?

Neregistrovaná/ý - Lucie

17.05.2018

eshopy síce okukují pořád, ale nejradeji chodím nakupovat do klasických obchodů. Oblečení si tam můžu zkusit, různě kombinovat a ještě mi na pokladně dají slevu. No není to super?

Neregistrovaná/ý - Rihana

13.05.2018

Ty didaktické hračky jsou fajn, máme doma myslím 3 kusy od nich, jedny s číslecemi - ty se teď u nás jely nejvíc, když byl nedávno zápis. :D Takže doporučuji. Lepší jak nějaké pracovní listy.

Neregistrovaná/ý - Andy

10.05.2018

Dámy, je tu některá, co nakupovala pro chlapa košili tady na tomto shopu - https://horky-kosile.cz/? Jak se vám košile zdají? Jsou to kvalitní kousky?

dagmara

06.05.2018

přes 600 obchodů a ještě zpět nějaká ta koruna https://www.tipli.cz/p/35165 aplikace upozornění na akce , slevu, kupony....

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Ryba se zelenou paprikou

Ryba se zelenou paprikou

10 hlasů
1h a 5min 284 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rychlý kuřecí salát

9 hlasů
20min 971kJ 60 Kč

Recept na salát, kde můžete využít zbytek pečeného kuř...

Jáhlový nákyp se zeleninou

8 hlasů
1h a 20min 465kJ 95 Kč

Sytější obměna sladkého jáhlového nákypu.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více