Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Gabriela

2. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 30. 4. 2018
Berete při cvičení nějaké doplňky? Dívala jsem se že svět zdraví nějaké nabízí a zaujalo mě že jsou na přírodní bázi..ale nevím kde je můžu koupit?

Ty doplňky se dají koupit v jejich eshopu http://www.eshop-svet-zdravi.cz/

Neregistrovaná/ý - Renata

30. 4. 2018

Berete při cvičení nějaké doplňky? Dívala jsem se že svět zdraví nějaké nabízí a zaujalo mě že jsou na přírodní bázi..ale nevím kde je můžu koupit?

Neregistrovaná/ý - Simonka

29. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Elen | 28. 4. 2018
Ano dají. Už jsem jeden měnila. Sice je to fakt kvalitní materiál. Ale když na to děti vezmou nůžky. :D :D Můžeš dokoupit jednotlivé díly i pro rozšíření velikosti.

Vidím, že jsou ty koberce vyrobeny v EU. Takže žádný dovoz z Asie, jak v jiných hračkářstvích.

Neregistrovaná/ý - Elen

28. 4. 2018

Ano dají. Už jsem jeden měnila. Sice je to fakt kvalitní materiál. Ale když na to děti vezmou nůžky. :D :D Můžeš dokoupit jednotlivé díly i pro rozšíření velikosti.

Neregistrovaná/ý - vanesa

26. 4. 2018

raději mám nakupování v obchodě, kde si to mužu hned i zkusit, ruzne kombinovat a podobně. A samozřejmě vždycky si koupím i něco navíc :)

Neregistrovaná/ý - Justyna

23. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 13. 4. 2018
nejlepší je nakupovat modu přímo v obchodě kde si to zkusíš. Osobně bych se bála kupovat naslepo.

oblečení, doplňky, šperky nejen pro sebe, ale i děti nakupuji na dedoles.cz/dedoles.sk a všechny věci jsou super. Oblečení a všechno je kráasné, originální .Velká spokojenost.

Neregistrovaná/ý - Jarmila

23. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Soona | 17. 4. 2018
Ahoj, doporučuji notino.cz, pokud jsi z Brna, Prahy nebo Ovy, mají i kamenné prodejny!

Notino.cz

Neregistrovaná/ý - Darja

23. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Soona | 17. 4. 2018
Ahoj, doporučuji notino.cz, pokud jsi z Brna, Prahy nebo Ovy, mají i kamenné prodejny!

Holky díky za doporučení. Ten obchod znám jen z reklam, ale nikdy jsem tam nenakupovala. Tak se na to kouknu !

Neregistrovaná/ý - Simona

22. 4. 2018

Ahoj chci se zeptat kde nakupujete kvalitní kosmetiku pro svoji rodinu?

22. 4. 2018

Týjo, ty jsou fakt maxi velké. :D :D Je pravda, že koberec prostě nevyperu nebo tak dobře nevyčistím. Líbí se mi, že mají i náhradní díly. Je hodně potřeba ty náhradní díly dokupovat?

Neregistrovaná/ý - Soona

17. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Darja | 11. 4. 2018
Holky a co parfémy? Máte nějaký ověřený e-shop?

Neregistrovaná/ý - Elen

15. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Simonka | 14. 4. 2018
Holky, máte některá doma ty pěnové puzzlíky na zem? Jedny bych chtěla vyzkoušet. Kde jste vybírali, aby jste měli jistotu, že budou pro dítě zdravotně nezávadné a hned se neroztrhají?

Máme doma tyto velké https://penovepuzzle.cz/cs/penove-koberce-8-mm/2-penovy-koberec-maxi-24-8595241200385.html vybarala jsem místo koberce a drží ám dobře. Normálně je také oplachuji, udržují se mi lépe, jak běžný koberec.

14. 4. 2018

Holky, máte některá doma ty pěnové puzzlíky na zem? Jedny bych chtěla vyzkoušet. Kde jste vybírali, aby jste měli jistotu, že budou pro dítě zdravotně nezávadné a hned se neroztrhají?

Neregistrovaná/ý - Martina

13. 4. 2018

nejlepší je nakupovat modu přímo v obchodě kde si to zkusíš. Osobně bych se bála kupovat naslepo.

Neregistrovaná/ý - Elaa

13. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Darja | 11. 4. 2018

Nejlepší notino.cz!

Neregistrovaná/ý - Darja

11. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Betty

10. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Minnie mouse | 25. 3. 2018
kdo z vás rád nakupuje přes internet, za sebe mužu doporičit skvělý eshop s oblečením dedoles.sk,dedoles.cz bezkonkurenčne nejlepší eshop s oblečením a doplnky

No s těma doplňkama... Já jem teď byla moc mile překvapená nabídkou shopu nejleginy. V nabídce mají kabelky guess. Mají krásný výběr a ceny uplne super!

Neregistrovaná/ý - Míša

10. 4. 2018

Cus všem! Hele, potřebuji poradit... Mamka je milovník čokolády a já bych ji ráda udělala radost nějakým kvalitním kouskem... Kam zajít, nebo kde koupím?

Neregistrovaná/ý - Alka

10. 4. 2018

Pěkný den, prosím o vaše názory... Jak se tváříte na nákup oblečení přes internet? Jde mi konkrétně o koupi košile a řešení špatně zvolené velikosti... Můžete mi prosím zároveň doporučit spolehlivý shop? Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Renata

1. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Tučková | 28. 3. 2018
Ne pocit hladu sem neměla právě a to na tom bylo to super:)

No a musela ste nějaké potraviny úplně vyřadit z jídelníčku?

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Filé ze pstruha s pistáciemi

Filé ze pstruha s pistáciemi

13 hlasů
1h a 25min 831 kJ 320 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kokosová kari polévka

19 hlasů
55min 253kJ 80 Kč

Recept na vydatnou polévku s kuřecím masem.

Šalvějové medailonky s krémovou polentou

12 hlasů
1h a 15min 819kJ 210 Kč

Medailonky s křupavou šalvějí.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více