Diskuse na téma Móda pro pány, dámy i děti

15. 11. 2013 | Móda

Ahoj, pokud sháníte pěkné oblečení pro své nejbližší, můžu doporučit obchod www.proidentity.cz. Mají spoustu kusů skladem za parádní ceny a zboží si můžete vyzvednout na některé z poboček :)

sarkanova 06.08.2015

ahojky kdo hleda nejaky super eshop se spodnim pradlem predevsim pro pany tak se mrknete na trenyrkarnu :) byla jsem tam moc spokojena s vyberem pro partnera. a dodani bylo bleskovy

Petula sarkanova 06.08.2015

zrovna dneska se po nejakem tom pradle divam tak to je super hned se tam mrknu diky :)

Marta29 28.07.2014

Pokud hledáte kvalitní, levné a krásné oblečení, tak se rozhodně musíte podívat na www.answear.cz ! Mají tam oblečení všech možných značek, stylů, barev a za neuvěřitelnou cenu! Nyní mají slevy dokonce až 70% :)

veru18 13.02.2014

Našla jsem zajímavý obchůdek s oblečením pro pány, dámy a děti. Prodávají převážně značkové oblečení, takže kdo ho preferuje myslím si, že je ideální. Ceny se mi zdají taky přijatelné. Tak kdyby měl někdo zájem zde je adresa http://www.yes-eshop.cz/

Bony 28.01.2014

Já sama ne, ale na narozky mi tam přítel koupil kabelku ;-)

alfabetka 27.01.2014

Bony: dík za tip, nevěděla jsem ani, že u monda je možné nakupovat přes web. Dřív sem tam nakupovala, ale jsem se nějak stáhla. Nakupovala sis tam někdy něco ty? Abych věděla jestli to aspoň sedí i holkám než jen klukům. S ryflema mám totiž potíž s tím, že mi sednou jen málokteré.

Bony 22.01.2014

To teď má převážná část obchodů. Ty moje oblíben obchody tohkle sice ještě nemají, ale přítel si před rokem oblíbil hodně mondo a teď si u nic přes net taky objednává oblečení. Takže u nás máme dobré zkušenosti s www.mondo-jeans.cz. Ale pro mimča bych chtěla něco najít.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat