Diskuse na téma Móda pro pány, dámy i děti

15. 11. 2013 | Móda

Ahoj, pokud sháníte pěkné oblečení pro své nejbližší, můžu doporučit obchod www.proidentity.cz. Mají spoustu kusů skladem za parádní ceny a zboží si můžete vyzvednout na některé z poboček :)

Tereza 12.08.2021

Kde mají velký výběr značkového oblečení, tak je different :) zkus Renčo mrknout.

Denisa Tereza 02.09.2021

Taky tady ráda nakupuju, mají tam hodně velký výběr značek, takže si nemusím oblečení objednávat přes víc eshopů :)

Tereza Tereza 06.09.2021

Mě baví ty jejich akce co každou chvíli mají :) www.different.cz

Petra 17.05.2022

Dají se značkové věci sehnat i v sekáči? Nebo neznáte nějaký sekáč, co má i eshop?

Erika Petra 28.05.2022

To víš, že dají. Mamka mě naučila nakupovat v second handu a teď v něm nakupuju taky, ale přes internet :) což mi vyhovuje víc, protože nemusím přebírat haldy oblečení a s nikým se nemusím žduchat.

Tana 29.05.2022

Skvělej výběr mají na https://www.zoot.cz/

miška4 29.01.2023

Nejradši chodím do https://www.galerieharfa.cz ve Vysočanech a v klidu si všechno projdu a vždycky vyberu super věci pro celou rodinu :-)

Amina miška4 28.07.2023

Tam je to super, taky tam chodíme rádi. Teď se tam přes léto pořád něco děje, mají akce pro děti i večery s hudbou, divadlo…je to moc příjemný :-)

Alizee miška4 27.12.2023

Tam to mám taky ráda :) jsou tam moje nejoblíbenější obchody a stojí za to si stáhnout i jejich aplikaci :)

Mirka 30.01.2023

Já taky radši nakupuju naživo, musím to vidět a zkusit si to, nerada nakupuju online.

miška4 Mirka 31.01.2023

Mám to stejně, když už něco objednám tak jsem většinou zklamaná, navíc mě nakupování baví takže…

Katka 27.02.2024

Taky rádi chodíme do Harfy, super nejen na nákupy, ale i s dětma za zábavou :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat