Diskuse na téma Dárek pro manžela

17. 05. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Radka Kočevová 11.01.2017

no teď se blíží Valentýn. Přítel je sportovec, koupím mu asi nějaké značkové hodinky.Líbí se mi sportovní hodinky Timex Expedition za 1512 Kč na azluxus.cz.

Jana Kavalová 11.01.2017

jééé, ty hodinky na azluxus.cz jsou krásné. Mně se ale spíš líbí ty Bentime Sport. Chlap je taky sportovec, stojí 930 Kč a jsou fakt super. Super design. Děkuji za tip.

Zuzana V. 28.01.2017

No, záleží na tom, zda má menžel smysl pro humor nebo ne. Já dost věcí řeším potiskem na oblečení. Mám vyzkoušeno, že na [url:]http://www.reklamanatextil.cz/[url:] natisknou cokoliv na cokoliv. Takže třeba nějaký vtip o šéfech, případně z mazželství, kde muž je šéf, ale stejně vládne žena... ;-)

Radana F 14.02.2017

K manželovu povýšení bych nedala nic jiného než Manžetové knoflíčky. Elegantní manžetové knoflíčky Sector z leštěné chirurgické oceli mají teď v akci na www.azluxus.cz

Katka Táborská 14.02.2017

Tak manželovi k povýšení bych koupila k obleku nějaké kvalitní krásné hodinky. Viděla jsem pěkné na azluxus.cz, a to různé značky, Timex, Bentome, Swatch.

Miluška Svárská 14.02.2017

já bych k povýšení manžela koupila něco, co se každému hodí. Rozhodně třeba taková kvalitní čelovka. Tu využije na sporty, camping s rodinou, výlety a třeba i doplněk do auta. Kvalitní čelovky mají na www.ledlenser.cz

Karlička M 24.02.2017

Já jsem manželovi koupila Elegantní náramek z chirurgické oceli se zlatavým zdobením SECTOR JEWELS. Sobě jsem koupila úplně stejný. Je nádherný a moc nám oboum sluší. Objednávala jsem ho na azluxus.cz.

Lída 16.03.2017

Chtěla bych pro manžela nějakou lepší dárkovou sadu k svátku, doporučíte mi obchod kde je toho povíce abych měla z čeho vybírat?

Lída 16.03.2017

Pro manžela bych chtěl něakou lepší dárkovou sadu. Máte zkušenost s obchodem kde mají těchto věcí povíce aby bylo z čeho vybírat?

Alžběta Nováková 19.03.2017

Já jsem svému manželovi a švagrovi a sestře chtěla udělat radost a koupila jsem jim společný originální dárek. objednala jsem nám dárkový poukaz do The Chamber Escape Game na WWW.THECHAMBER.CZ .Je to nový druh zábavy, hry jsou vhodné v podstatě pro kohokoliv, záleží jakou hru si zvolíte. Jeli jsme tam, udělali si krásný večer, byla fakt zábava, zvolili jsme hru Útěk ze žaláře, byla fakt legrace.

Agáta 20.03.2017

Ahoj nevím co koupit manželovi k svátku.Strašně se zamiloval do cvičení a tak bych mu ráda něco na to cvičení koupila. Nic drahého.Je to přeci jenom svátek a né narozeniny.

Alena 20.03.2017

Hele kup mu dobrej protein a bude spokojenej.Je to zakkad pro kazde cviceni

Agáta 20.03.2017

Já jsem nesportovec a neznám žádnej protein natož mu sama nakej koupit.

Alena 20.03.2017

Kup mu tady tento.Ja si ho kupuji uz dlouhou dobu a je vazne dobrej a za dobrou cenu. www.actifit.cz/proteiny/myprotein-impact-whey-protein-2500g/

Agáta 20.03.2017

Díky za dobrej nápad.To by se mu mohlo líbit.Se dívám,že tu mají i plno příchutí a nestojí to moc peněz.Určitě mu to objednám.

Dana Hradec 22.03.2017

Dárek pro manžela? Určitě by ho potěšil nějaký netradiční dárek než trenky a pod. Já svému kopila dárkový voucher do únikových her do The Chamber. Vybrali jsme si tam jednu z únikových her Tajemná p6 osob za jednu cenu, jeli s námi i známi. Moc jsme se všichni pobavili.

Lidka Modřenská 27.03.2017

Já sem taky rodině koupila dárek pozvánku do únikových her do The chamber.Protože nebyl se mnou jen manžel, ale i děti si chtěli zahrát, vybrali jsme si méně náročnou hru Tajemství císaře. Bylo to perfektní, nezapomenutelný zážitek. Všem se ten den moc líbil.

Olina J Lidka Modřenská 24.04.2017

Já manželovi taky koupím dárek, pozvánku do únikových her do the Chamber. Chodíme tam z práce dost často na teambuildingy. The Chamber jsou opravdu hry jako žádné jiné. Hrála jsem od nich doposud všechny a už se těším na další! Pevně věřím, že manželovi se takový večer bude líbit. Vezmem i děti, hry může hrát víc lidí njednou.

Lenka 29.04.2017

Já jsem koupila svému muži novou mikinu ve freeportu a plus dárkový poukaz tam.Tak mám aspoň jistotu že semnou do freeportu pojede a nebudu sem muset sama :D

Michálková 06.05.2017

Chci manželovi koupit jako dárek trenky, už má ty svoji docela dlouho a chce to obměnit. :D Kde sehnat nějaké normální vzory, mám na mysli třeba takové ty kárované, žádné divočina prostě.

smíšek Michálková 08.05.2017

Andrie vyrábí tyto klasické trenky, mají velký výběr a střihy stále fajn.

Bekula smíšek 09.05.2017

Souhlasím, zkusit vybrat u Andrie.

Michálková Bekula 14.05.2017

Hezký výběr, vybrala jsem manželovi tyto https://www.andrie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Trenyrky/PS5191

Jindra Stodůlky Michálková 20.05.2017

já jsem manželce koupil plovoucí solární ostrůvek s vodotryskem, máme za domem zahrádku s posezením, měli ho na tipa.eu.

Zita H 10.05.2017

Já koupila manželovi dárek na www.tipa.cz. Jsou tam různé dárky pro muže. Od nářadí, domu i zahrady, elektroniky, součástek atd. Maj tam skvělý výběr.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat