Diskuse na téma Krátkodobé půjčky?

10. 07. 2014 | Hypotéka

Jsou teď akce a výprodeje, šli by jste do rychlé krátkodobé půjčky? :)

Horalka 29.10.2015

Já poslední dobou trochu bojuju s penězma a rezervu teď nemám, takže kdyby se mi v bytě něco porouchalo, takbudu muset taky využít pujčku. Našla jsem pro příklad jedno srovnání (viz. tady http://kralovstvizen.cz/mikropujcky-ktery-poskytovatel-je-nejlepsi/) a teda jestli je to pravda, tak z těch procent, co se platí navíc se mi udělalo úplně špatně ;*(*2* WTF?

Hrubá 15.11.2015

Půjčovala jsem si už v bance i u nebankovní společnosti a pro ty, kteří nebankovním půjčkám neholdují tak bych ráda napsala, že v bance dlužím doteď. Kdežto nebankovní půjčku kterou jsem si vzala přes půjčky1úvěry mám již splacenou a nemusím nic řešit. Spousta lidí se toho bojí ale proč? Samozřejmě když nesplácíte je to problém ale to i u bankovní společnosti. A když si spočítáte veškeré poplatky co bance zaplatíte tak vás to nijak výhodně nevyjde. Za mě určitě krátkodobá nebankovní půjčka je stokrát lepší než se jinde zadlužit na celý život.. a teď se do mě pustte a ukamenujte mě :D

Iva Hrubá 20.11.2015

Paní Hrubá, jak dlouho trvalo vyřízení půjčky u nich?

Tereza 24.11.2015

Najde se někdo kdo má zkušenost s půjčkou u vataonline ? http://www.vataonline.cz/

Lenka 24.11.2015

Já mám velmi dobrou zkušenost s půjčením si odtud http://www.pujcky1uvery.cz/ od podání žádosti byla půjčka schválena zachvilku, po té jsme se domluvili na podpisu smlouvy a penízky ihned přistály na účtě:)

andísek 28.12.2015

u krátkodobé půjčky bych se hlavně dívala na podmínky,jinak proti nebankovním společnostem nic nemám. V bance jsou dnesk také pěkně vysoké úroky a se všemi poplaty se hodně blíží těm nebankovním.. hlavně to vyřízení trvá také pěkně dlouho. mám zkušenost s půjčkou od vataonline.cz tam jsem dopředu věděla kolik zaplatím celkově ve výsledku a ještě mi sestavili krásný a přehledný splátkový kalendář.

annapav 29.12.2015

Kupovala jsem si teď do bytu novou TV u Okay na úvěr. Jsem zastánce, co nejkratší doby splácení, proto jsem využila možnosti "desetina". Je to od Cetelemu, který je na trhu už dlouho, takže se u něj nebojím o nekalé praktiky. Přímo v Okay mi nabízeli i další možnosti. Abych se nerozepisovala zbytečně, můžete kouknout sem: http://www.okay.cz/clanky/splatkovy-prodej/

Tamara 25.02.2016

Doporučuju vataonline.Půjčovala jsem si před dvěma měsíci,byla jsem na tom jeden měsíc opravdu špatně a oni mi hodně pomohli protože jinde mi půjčit nechtěli.Teď mám už dávno i splaceno a jsem za vodou:)

Tamara 25.02.2016

Doporučuju vataonline.Půjčovala jsem si před dvěma měsíci,byla jsem na tom jeden měsíc opravdu špatně a oni mi hodně pomohli protože jinde mi půjčit nechtěli.Teď mám už dávno i splaceno a jsem za vodou:)

Radka Tamara 15.03.2016

Dobrý den a jak je to se splacením půjčky u vataonline?? Mám na mysli když to třeba splatím před termínem splatnosti?

LenkaKolářová Radka 19.03.2016

Skrze tuto společnost jsem si i já půjčila peníze a shodou okolností se mi podařilo splatit před termínem.Dostala jsem zpět úrok za nevyčerpané dny což mě mile překvapilo.Veškeré informace k tomu mají i na stránkách http://www.vataonline.cz/splaceni-urok/

bojabety 13.03.2016

Určitě i to je řešení,když není vyhnutí....a peníze potřebujete*5*

Kristýna 22.03.2016

Pro krátkodobé půjčky moc nejsem a nejsem jejich zastáncem,nicméně s vataonline mám velmi pozitivní zkušenost a jako jedinou krátkodobou půjčku mohu všem doporučit.

Tereza 13.04.2016

...já si nikdy nechtěla nic brát na dluh. Úrokové sazby u půjček mě vždy odrazovaly, ale když jsem se začala o to trochu víc zajímat, zjistila jsem, že se najdou i přijatelné podmínky. Vzala jsem si půjčku u maxihypo, kde jsem dostala nízkou sazbu a jednání bylo velmi příjemné a vstřícné.

Gábina Tereza 18.04.2016

Jj, teď se oplatí vzít úvěr. Sazby jsou nízko a člověk tolik nepřeplatí. Dají se vzít i levné hypotéky.

Hana Tereza 25.04.2016

Ahojky, chci se zeptat, nabízí i hypoteční úvěry? Chceme si s přítelem koupit byt a sháníme možnosti na trhu.

Tereza Hana 26.04.2016

...ano, nabízí i hypotéky, kde mají velmi nízkou sazbu také. Doporučuji zjistit více při osobním jednání!!!

Klára Tereza 16.06.2016

Na hypotéku bych mohla doporučit společnost Maxihypo. Můžeš se na ně podívat na stránce www.maxihypo.cz. Jejich podmínky nám vyšly v té době nejlépe. Kvalitně se o nás postarali.

Petra Klára 21.06.2016

Vybíráme si zrovna hypotéku na byt a sazby se nám zdají příhodně nízké. Uvidím, co dokáže nabídnout i Maxihypo. Ještě jsme nic nikomu nepodepsali. Podmínkami se banky předhání, tak jsem zvědava, kam se nakonec dostaneme.

Věruška Klára 24.06.2016

Kouknu i na ně! Zatím jsem o nich neslyšela, ale ráda dám na dobré doporučení!

Petra Petra 26.06.2016

My už od nich hypotéku máme! Zatím spokojenost! Bylo to rychlé a snadné!

konatovka Petra 12.07.2016

Děkuji za radu, kamarádka chce půjčku, tak jí toto doporučím.

Denisa 19.04.2016

Pokud bych měla něco nakoupit ve velké slevě, pak si spočítám, že vzít půjčku při dnešních úrocích se vyplatí. Je potřeba najít ale solidní společnost. Já si vybrala Maxihypo. Byli vstřícní a úrok jsem dostala nízký. Ani jsem to nečekala.

Andrea Denisa 23.04.2016

Právě začínáme řešit půjčku na auto, tak se podíváme i na tuto možnost. Snad vyjde levně i nám!

Štolová 25.04.2016

Z krátkodobých půjček se mi osvědčila vataonline půjčka. Je přehledná, a vyřízená fakt rychle takže když jste v nouzi a potřebujete peníze co nejdříve tak tady je to jasná volba

Štolová 25.04.2016

Z krátkodobých půjček se mi osvědčila vataonline půjčka. Je přehledná, a vyřízená fakt rychle takže když jste v nouzi a potřebujete peníze co nejdříve tak tady je to jasná volba

Okáčová 27.05.2016

Z těch co mají zkušenost s touto půjčkou, půjčí u vataonline i bez ručitele když jsem v registru?

monnik Okáčová 08.06.2016

Já si půjčila u vataonline i bez ručitele, ale myslím že asi je větší šance schválení sním.

Káťa 14.06.2016

Na www.vataonline.cz jsem si půjčila peníze před dvěma měsíci. Poskytli mi VIP půjčku, protože jsem u nich měla tři půjčky už splacené. Za mě určitě výborná zkušenost s touto společností.

Rašková Káťa 23.06.2016

Co jste musela všechno dokládat při té VIP půjčce? Bylo třeba i nějaké potvrzení o příjmech?

Káťa Rašková 26.06.2016

Dokládala jsem občanský průkaz a doklad o příjmech:)

Žanys Káťa 06.07.2016

Jaký je minimální příjem při té VIP půjčce? Já jsem si u Vataonline už párkrát v minulosti půjčovala a co si pamatuju tak jsem byla spokojená s půjčkou od nich ale vím že poskytovali pouze menší částku na půjčení a to max. 4999kč, a teď jsem zjistila že je možnost půjčit si i víc při té VIP půjčce,..

Káťa Žanys 11.07.2016

Když si půjčíte 10 000kč je požadovaný minimální příjem 19 000kč čistého

Tomková 21.07.2016

chci se zeptat na jak dlouho je ta VIP půjčka, ta se půjčuje na delší dobu než ta normální klasická nebo je to stejný?

Káťa Tomková 23.07.2016

Půjčují na 35 dní http://www.vataonline.cz/

Tomková Káťa 25.07.2016

Tak to je super. A jak dlouho trvá vyřízení VIP půjčky, je to stejné jako u půjčky do 5 tisíc?

Káťa Tomková 09.08.2016

U nich je velká výhoda právě i rychlost proplácení.Garantují vyplacení do 15 minut od schválení, jen teda pokud nemají účet u banky kterou máte vy tak trvá převod 1 pracovní den.

Jiťule Káťa 11.08.2016

Dívala jsem se na vataonline stránky a děkuji za tip na lákavou krátkodobou půjčku, chci se zeptat jaký jsou podmínky k té VIP půjčce a jak funguje ta platební brána co uvádí na stránkách?

Jiťule Káťa 11.08.2016

Dívala jsem se na vataonline stránky a děkuji za tip na lákavou krátkodobou půjčku, chci se zeptat jaký jsou podmínky k té VIP půjčce a jak funguje ta platební brána co uvádí na stránkách?

Káťa Jiťule 13.08.2016

U VIP půjčky je podmínka předem tři splacené půjčky a dostatečný příjem. Pokud jde o platební bránu, tak tam je to tak že díky ní je možné zasílat splátky a poplatky za prodloužení pomocí 12 platebních metod.Ty platby zpracovává pak automat a zrychluje to proces splácení i proplácení. Ale to vám vše vysvětlí pokud se na to budete chtít přímo u společnosti informovat,co se týče mě tak byli moc ochotní

vivi11 24.07.2016

V případě velké nouze možna jo, ale jinak ne...

Mám zkušenost z minulosti a už bych do žádné půjčky nešla. Ty krátkodobé mi přijdou vyloženě jako zlodějina. *6*

Milada VeronikaMar 26.08.2016

Možná jak který půjčky. Brala jsem si u vataonline půjčku asi tři měsíce zpět,nebylo to ani 5tis. vrátila jsem do měsíce a ani sem moc nepřeplatila.Tam jde o to,že lidi co si berou krátkodobou půjčku třeba ani nemají na vybranou protože potřebují peníze okamžitě a to bohužel všude není možné,a co se týče rodiny a přátel ty většinou když vy potřebujete nemají.Takže já třeba to řešila taky krátkodobou půjčkou a byla jsem moc spokojená.Pomohlo mi že byla půjčka rychle vyřízená protože sem potřebovala peníze okamžitě

Gábina Milada 22.09.2016

Jak probíhá vyřízení půjčky VataOnline?

Milada Gábina 24.09.2016

Dobrý den, v první řadě se musíte zaregistrovat, zaplatit registrační korunu a potom se můžete přihlásit a požádat o půjčku,budou po vás chtít doložit OP a potom už schválení a vyplacení peněz je strašně rychlé

Gábina Milada 26.09.2016

Takže občanský průkaz dokládám v případě půjčení si jakékoliv částky? Jinak půjčka jde tedy vyřídit jen s pomocí internetu celá online, jestli to chápu správně?

rmarci 23.09.2016

ja se snazim celkove pujckam vyhybat, razim heslo ze si porizujeme jen to an co mame, nechapu jak endko ejde na pujcku na dovcu nebo za poujcku koupi Vanoce...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

16 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:38
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat