Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý večer, přemýšlím, že bych si k Vánocům nadělila zavařovací hrnec - poradíte jakou značku?
Já mám zavařovací hrnec od značky DOMO a jsem moc spokojená. Je dost objemný, lehce se ovládá a je kvalitní. Určitě tuto značku doporučím - je to velký pomocník.
Holky, to by mohl být super vánoční dárek pro moji mamku :) Vložily byste mi přímo odkaz na hrnec?
Zdravím, napíšete prosím jaký konkrétní tlakový a pomalý hrnec máte? Taky uvažuju o koupi.
Tady máte odkaz na zavařovací hrnec, který mám www.domo-elektro.cz/p/domo-do42324pc-zavarovaci-hrnec-elektricky-digitalni-smalt
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.