Diskuse na téma existuje hubnutí bez námahy a diety?

25. 09. 2014 | Hubnutí

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičku a zároveň dobře zpevňuje postavu a docela i zabírá na celulitidu. To by byla nejlepší kombinace, ovšem nevím o žádném způsobu který existuje. Slyšela jsem o liposukci, ale ta nezpevňuje a je strašně drahá :/ chtělo by to něco levnějšího… Nevíte o něčem prosím? Mám pocit že se přestávám partnerovi líbit…

Mirísek 14.11.2016

Já mám na cvičení leginy z nejleginy.cz...Zkuste mrknut tam, třeba vám něco padne do oka :)

Martina Mirísek 19.02.2017

Taky kupuju na nejleginy :) Super shop, moc spokojenost :)

Andula 13.11.2016

Holky, kde se dají koupit nějaké dobré legíny na cvičení? <3

stella 11.11.2016

v tom případě bych ti doporučovala navštívit kliniku medik haus, kde provádí zákrok zvaný ulthera slim,je to redukce tuku a zaroveň i celulitidy.Přečti si to dopodrobna na jejich strankach medikhaus.cz

Veronika Vašková 22.09.2016

Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na přírodní bázi, a nabízí různé programy v různé cenové relaci, které se zaměřují na hubnutí tuků, získávání svalové hmoty a je to bez jojo efektu. Nejedná se o dietu, ale náhradu běžné stravy, stravou zdravou. Zhubla jsem 4 kg za 1 měsíc a cítila se mnohem lépe, kdyby jste měla zájem ozvěte se mi, mohu Vám toto nabídnout a vysvětit o co se přesně jedná a jak to funguje. http://hubnizdrave.web-rychle.cz/ www.trenerzdravi.cz

milla 30.06.2016

Jak dlouho už znáte tuto společnost? Moc ráda bych si udělala radost! Jak jste na ní vůbec narazili? A mohla bych poprosit o webové stránky?

sanduss 29.06.2016

Já jsem moc ráda, že jsem díky nim zhubnula a naučila jsem se správně stravovat..

anastaziaa 25.06.2016

Ty jo tak já se nestačím divit, po 10-ti dnech mám dole 4 kila, to je prostě skvělý, a to jídlo je vážně dobrý :D!

terra8 16.06.2016

Ahojky já, co jsem si upravila jídelníček. Tak se cítím sama se sebou spokojená a taková lehká.

anastaziaa 10.06.2016

O KetoFit jsem už četla na hodně fórech tak na tom asi opravdu něco bude...tak já objednávám musím to zkusit!

miška4 anastaziaa 14.06.2016

Skvělý držím palce, dej vědět jak to jde ;-)

janicce 31.05.2016

Ja ti zase muzu doporucit lidicky ve světě zdraví (svet-zdravi.cz) jsou skvělý…

miška4 25.05.2016

S KetoFit mám taky skvělou zkušenost, 8 kilo dole a váhu si stále držím, paráda a nemusela jsem ani cvičit a huntovat si tělo nějakou drastickou a nezdravou dietou :-)

Jana82 24.05.2016

Ahoj,bez námahy to jde s Keto Diet;-)Vím,že jsi nechtěla dietu,ale tohle je něco! Sama jsem tomu moc nevěřila,ale nakonec jsem do toho šla a nelituji. Je to Česká značka a já měla dietní plán Basic,je do osmi kil nadváhy,pak je ještě Medium-8-15 kg a Intense je od 15 kil výš. Basik byl rozdělen na 3 krát 2 týdny a nemusela jsme počítat žádné kalorie,jídlo jsem měla připravené velmi brzy a snadno,což při malém děcku člověk ocení:-):-) Hubnutí šlo rychle a pohodlně,netrpěla jsem hlady,nebyla jsem nervozní,to zas byl rád manžel<3 Díky tomu jsem se naučila jíst 5 krát denně a zjistila jsem,že vyvážený jídelníček není žádná věda. Mohla jsem jíst v pohodě i svou oblíbenou zeleninku a když bylo potřeba,kontaktovala jsem své poradce z Keto Diet,kteří mi byli stále k dispozici:-) Ted se cítím nabitá energíí a fit,přidala jsem k tomu více pohybu,takže jezdím na koloběžce a kila jsou stabilizovaná,to jsem nadšená.A nosím o číslo menší oblečení a líbím se okolí,i ono si toho totiž všimlo,že jsem shodila několik kilíček:-p Takže velmi doporučuji,nemáte co ztratit,naopak;-)

Dianadia 16.05.2016

Bez námahy to jde s KetoFit. Koukněte na jejich stránky http://www.ketofit.cz/. Nemusíte cvičit a jde to opravdu rychle a bez chemikálií.

Olga Dianadia 20.05.2016

....no, myslím, že nejlepší způsob, jak zhubnout a přitom spolehlivě a příjemně, je vypotit kila při sexu. Stačí přitom používat lubrikační gel od Erectanu, který je stimulační a vydržíme tak hodiny v posteli. U mě se to podařilo a tělo mám zpevněné a cítím se dobře!

majja 01.05.2016

Dobrý den, já chodím hubnout a radit se sem www.svet-zdravi.cz

anny 31.03.2016

Ahoj mohla by jste mi dát kontakt? Moc ráda bych se o tom, co možná nejvíce dozvěděla! Budu moc ráda za Vaše doporučení!

aniccka 31.03.2016

Nazdárek, od koho jste o tomto přípravku slyšeli? Já o něm čtu poprvé! A velice mě zaujalo, jak jeho složení, tak jeho cena!

leaa 18.02.2016

Doma mame plno receptu od poradcu ze světa zdraví, nase mamina tam taky dochazela a byla moc spokojená

zelena 18.02.2016

No, chystam se k ni uz nejakou dobu, zatim mi to nevychazi kvuli praci ale hned jak bude cas zajdu tam, je potreba se objednat?

omáčka 16.02.2016

Já už bych se bez nich neobešla v kritických situací! Je to super společnost.

omáčka 16.02.2016

Já už bych se bez nich neobešla v kritických situací! Je to super společnost.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
14 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat