Diskuse na téma existuje hubnutí bez námahy a diety?

25. 09. 2014 | Hubnutí

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičku a zároveň dobře zpevňuje postavu a docela i zabírá na celulitidu. To by byla nejlepší kombinace, ovšem nevím o žádném způsobu který existuje. Slyšela jsem o liposukci, ale ta nezpevňuje a je strašně drahá :/ chtělo by to něco levnějšího… Nevíte o něčem prosím? Mám pocit že se přestávám partnerovi líbit…

Romana 16.11.2015

Urcite je to lepsi, udelaji si na tebe cas a bez obejndani by jsi nemusela chystnout ten sparvny cas kdy tam nikoho nemaji

Janin 04.11.2015

No, chystam se k ni uz nejakou dobu, zatim mi to nevychazi kvuli praci ale hned jak bude cas zajdu tam, je potreba se objednat?

Romana 27.10.2015

Ano ano mam, cim bych vam mohla prispet? :-)

Janin 20.10.2015

Ano ano, mas s nemi zkusenosti? ze by jsi nam prispela do diskuze :-)

Veruna 09.10.2015

Ahojky, já si váhu docela držím. Oblíbila jsem si s mým přítelem vycházky do přírody a nakonec se z toho staly 20 km tůry, které nyní zvládáme rychlochůzí. Rychlochůze je účinná, když se pěstuje pravidelně. Každý člověk by na přirozený pohyb měl myslet. Nedávno jsem se také dočetla o vlivu dobrého držení těla při chůzi i v sedě na formování postavy. Zaklonila jsem si proto sedačku.Více se dočtete na serveru Království žen.

Romana 06.10.2015

A bavite se tu i o poradcech ze světa zdraví?

Petra 25.09.2015

To mas recht, taky jsem na par takovych uz narazila

Janin 23.09.2015

To teda jsou, opravdovi odbornici co pomuzou a ne jako ti, na ktere jsem taky narazila kteri jen nabizi drahe produkty na hubnuti

Zuzana 20.09.2015

Detoxikační kůra z Aloe Vera. Náš devíti denní program Clean 9, zbavíte se nebezpečných tuku, posílite imunitu a ztratíte 2.5-4 kg, cca 5 cm v pase. Není to dieta. Je to detoxikace. Viz naše Facebook stránka AloeFest.cz

Petra 20.09.2015

Cetla jsem o nich a verim ti to, jsou tam vazne machri ze dokazi tolik pomoci

Janin 14.09.2015

Super se mi hublo s lidmy ve světe zdravi, mohu to jen dal doporucit, zhubla jsem az 30kg..:-) mate to tam nekdo take ozkousene?

bobina 10.04.2015

.."hubnutí zdravě jen s běžnými potravinami"...najděte tyto stránky,mě se osvědčilo...

kačkaclap 25.11.2014

Po cvičení to většinou bolí, hlavně pokud necvičíš pravidelně, tomu se nediv. Cvičím Každý den 20min, cítím se super a mám ze sebe mnohem lepší pocit.

adelaida27 24.11.2014

aha, děkuji za odkaz. Koukala jsem se a zní to docela dobře, tak to nejspíš hele zkusím, ale ještě si to chci radši pořádně pročíst… a ještě se tě teda zeptám prosím tě nebolelo tě po tom celé tělo? Protože mám pocit, že po každém cvičení a pohybování se musí všechno bolet, tak se radši pro jistotu ptám :D jsem v tomhle fakt hrozná

monulka 23.11.2014

Hubnutí bez námahy? To jde? XD Jestli jo, tak se vsadím, že to moc zdraví není. Zkus hot jogu, chodim uz nejakou dobu, spise uz se staram o fyzičku, ale tam zaručeně zhubneš a svaly se ti dobře zpevní

Tichavka 21.11.2014

no jasně :D přemýšlím jak ti to líp přiblížit. Spíš se koukni po netu a tam najdeš hodně info o tom.. ja chodívám na tyhle plošiny http://www.vibrostation.cz/jak-to-funguje

aaaaa 20.11.2014

ano správně doražte do fitka Olgy Šípkové v kongresovém centru na Vyšehradě, pravidelně v neděli od 9,15 bosu anebo v 10,15 trx oboje cvičení velmi účinná, jinak chce to cvičit aspoň 3x týdně, pravidelně a neflákat to! Pokud se Vám zrovna neděle ráno nehodí ráda vám nabídnu jiné lekce- v pondělí a ve středu 16,30 K2 Hiking v Hit fitness Flora, pátek od 17,00 břišní pekáč- zamakáme na tom, abyste měly krásné ploché zpevněné bříško ve fitku Fittop hned vedle stanice Husinecká, nebo v neděli večer od 18,00 K2 Hinking a v 19,00 TRX ve fitku Chrpasport na Roztylech, budu se na Vás těšit!

sansa 20.11.2014

Ahoj, na hubnutí bez pohybu zapomeň, zhubla by jsi, ale kůže by ti vysela a neměla by jsi pevný zadeček, bříško atd. To se chlapům nelíbí. Navíc když se budeš hýbat tak budeš mít i ze sebe mnohem lepší pocit. Nejdříve jsem začala denně doma cvičit 20 min, klasické cviky, činky, dřepy s něma atd a ted chodím na jogu.

adelaida27 12.11.2014

Koho co? Vibrační plošiny? Prosím tě a to funguje jak? Nebo mohla bys mi to trochu nějak přiblížit? Mám pocit že jsem o tom už něco málo slyšela ale moc si to nevybavuji…

Milena88 24.10.2014

Ahoj, Mně osobně na zpevnění pomohlo plavání. Pohyb ve vodě jsem měla vždy ráda a před nějakým časem jsem se k plavání zase vrátila. Začala jsem zároveň docházet do centra Rekondice, kde jsem konzultovala změnu jídelníčku, abych mohla naplno najet jak na zdravější životní styl, tak na zformování a vyrýsování postavy. Kombinace plavání a rad od odborníků dělá své, partner si po necelých 2 měsících všiml, že mám zpevněnou postavu a to je co říct. *1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:27
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat