Diskuse na téma nákupy v internetových obchodech

26. 10. 2014 | Pro šikovné ruce

Jaké máte zkušenosti s nákupy v e-shopech? Chystám se nakoupit nějaké potřeby na tvoření, ale nerada bych naletěla podvodníkům nebo nakoupila nesmysly na nic :-)

Leňule 12.03.2015

Taky nakupují v e-shopech jsou to většinou s čím mám zkušenosti.Respektive nakupují pravidelně každý měsíc u některých....Ani jsem neměla špatné zkušenosti ohledně reklamace.Většinou jsou to známé inter.obchody.Jinak taky koukám u cizích i na recenze a podobně. Jelikož jsem vážnějí nemocná,ven se dostanu málo mi tyto obchody vyhovují :-) :-D

Našla jsem internetový obchod, kde prodávají řezané květiny dovážené ze zahraničí a píšou tam, že květiny vydrží déle, než z normálního květinářství. Překvapuje mě i cena květin. Nemáte někdo s touto firmou florea.cz nějaké zkušenosti?

Stanka225 Mončičáček 14.03.2015

Taky by mě to docela zajímalo, protože to vypadá velice hezky ty květiny, teda já jsem ujetá na růže a ty se mi velici líbí :D

Kacinka16 27.01.2015

Co holky myslíte pod pojmem tvoření a k tomu nakupování přes e-shop? Osobně si třeba přes e-shop nechávám dovážet komponenty Swarovski na tvorbu naušnic a jsem s tím velice spokojená, nemůžu si vůbec tedy stěžovat, všechno mi vždycky příjde v pořádku. Nevím zda máte nějakou zkušenost právě s tímhle tvořením, ale příjde mi to velice módní mít svuj doplněk, který si sama doma vytvořít.

Sandriskaa 28.10.2014

Na internetu nakupuji celkem dost, ale nehledám jen podle cen, myslím tím to nejlevnější. Dívám se i na hodnocení zákazníků, obchodní podmínky a odkud firma, co provozuje daný e-shop, je. Překvapilo mě, kolik zahraničních firem zde obchoduje. Pak musíš třeba reklamaci nebo jen to, co Ti nesedí posílat tam a to se díky poštovnému dost prodraží. Taky spousta e-shopů ve full-textu vybíhá na prvních místech a když se podíváš na hodnocení, je tam spousta nespokojených zákazníků, se kterýma třeba už ani nekomunikují a hledají nové "ovečky".


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat