Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Niccol

12. 1. 2015

Ahoj ja jsem byla tedka hodne nemocna nejaky dva mesice za sebou a nemohla jsem se nemoci vubec zbavit. Doktor mi predepsal antibiotika trikrat za sebou a uz citim ze to melo na moje telo velkej napor!!! ale hned po druhym antibiotikach jsem si objednala z nutrashop.cz REVITIN 365 s ActiVinem amuzu rictze fakt super, hned mi to pomohlo jak jsem dobrala posledni prasek a nastartovalo mi to pekne telo! muzu rit ze i eshop mi hodne vyhovel ze jsem na posledni chvili menila adresu dodani, jsou moc hodni :)

Niccol | 12. 1. 2015
Ahoj ja jsem byla tedka hodne nemocna nejaky dva mesice za sebou a nemohla jsem se nemoci vubec zbavit. Doktor mi predepsal antibiotika trikrat za sebou a uz citim ze to melo na moje telo velkej napor!!! ale hned po druhym antibiotikach jsem si objednala z nutrashop.cz REVITIN 365 s ActiVinem amuzu rictze fakt super, hned mi to pomohlo jak jsem dobrala posledni prasek a nastartovalo mi to pekne telo! muzu rit ze i eshop mi hodne vyhovel ze jsem na posledni chvili menila adresu dodani, jsou moc hodni :)

Ahojky, tyjo tak to uz jsi musela mit to telo poradne ochromeny. ja se uz po jednech antibiotikach citim takova slaba natoz teda ty po trech! mrkla jsem na odkaz co jsi mi napsala a hned jsem si ho objednala. kdyz pomohl tobe tak urcite pomuze i mne. tak to je dobre ze i eshop tak skvele funguje divala jsem se ze je tam i hezky rozepsane slozeni a obsah produktů, coz je taky super! moc ti dekuji za doporuceni

Neregistrovaná/ý - Jiřina

20. 1. 2015

Ahoj, já jsem užívala Biopron forte a byla jsem velmi spokojená. Jinak na tyto dlouhodobé problémy bych doporučila k těm probiotikům brát Wobenzym. Jednak podporují léčebné látky v atb a dále skvěle podporují imunitu a pomáhají léčit problémy přímo v místě, kde se v těle nachází. Brala jsem ho minulý rok, když jsem se léčila s opakující se angínou. Good luck:)

Já jsem užívala InGel od Světa zdraví a taky jsem byla spokojená... ale mám to už jen jako takovou záchranou brzdu, změnila jsem jídelníček a díky vitamínům a minerálům, které jsou v potravinách, tak nepotřebuji užívat věci navíc :) dřív jsem nevěřila, že to může být všechno hlavně o jídle...ale je...

ahaa..jeste jednou diky za reakce. Vyzkousim ještě par věci a doufam, ze se jiz budu citit lip ted jsem byla zrovna znova nemocna a chytlo me to stejne uz se z toho potrebuji vyhrabat a byt zase fit! Tak mockrat dekuji ze jste mi napsali vase zkusenosti!

gabcapatis | 28. 1. 2015
Já jsem užívala InGel od Světa zdraví a taky jsem byla spokojená... ale mám to už jen jako takovou záchranou brzdu, změnila jsem jídelníček a díky vitamínům a minerálům, které jsou v potravinách, tak nepotřebuji užívat věci navíc :) dřív jsem nevěřila, že to může být všechno hlavně o jídle...ale je...

Ten InGel o kterém jsem tu psala prodává přímo svět zdraví? A je možné si ho u nich jen koupit, nebo člověk musí být klientem, aby si ho mohl pořídit? ... a když s ním máš zkušenost... doporučila by jsi ho používat takhle sama od sebe nebo je lepší si o tom promluvit s nimi?

Neregistrovaná/ý - JItka

9. 3. 2015

Tolik antibiotik ? :-( . Probiotika kupujeme na vitalvibe.eu

terezka.maxovicova | 19. 2. 2015
Ten InGel o kterém jsem tu psala prodává přímo svět zdraví? A je možné si ho u nich jen koupit, nebo člověk musí být klientem, aby si ho mohl pořídit? ... a když s ním máš zkušenost... doporučila by jsi ho používat takhle sama od sebe nebo je lepší si o tom promluvit s nimi?

Já jsem ten přípravek viděla na stránkách fitdieta.cz, ve článku o detoxikaci organismu :)

Neregistrovaná/ý - Jitka

16. 3. 2015

anastaziaa | 10. 3. 2015
Já jsem ten přípravek viděla na stránkách fitdieta.cz, ve článku o detoxikaci organismu :)

Je to možné . Přítel si na této stránce objednává proteiny, tak to objednáváme najednou. Když jsem hubla, tak jsem si od nich brala výrobků více, ale teď jsem měla jen ty probiotika.

Kdyby si někdo z vás rád početl, tak tady dávám článek, o detoxikaci organismu, jsou tam vyjmenované a popsané probiotika i prebiotika, doporučuji přečíst, je to poučné :) http://www.fitdieta.cz/detoxikace-organismu

Neregistrovaná/ý - Moona

23. 3. 2015

Neregistrovaná/ý - JItka | 9. 3. 2015
Tolik antibiotik ? :-( . Probiotika kupujeme na vitalvibe.eu

A které konkrétně máš?

Kvetuska99 | 22. 3. 2015
Kdyby si někdo z vás rád početl, tak tady dávám článek, o detoxikaci organismu, jsou tam vyjmenované a popsané probiotika i prebiotika, doporučuji přečíst, je to poučné :) http://www.fitdieta.cz/detoxikace-organismu

Uf...tak jsem si přečetla ten článek a úplně nevím, jestli jsem to měla dělat..vím, že náš organismus se skládá ze všeho možného, ale že probiotika jsou bakterie trávení a prebiotika potravina pro ně..to jsem asi možná ani vědět nemusela :D důležité, že jsou to symbiotika a že to dokupy nějak funguje :D ale teda nic pro mě :D

gabcapatis | 13. 4. 2015
Uf...tak jsem si přečetla ten článek a úplně nevím, jestli jsem to měla dělat..vím, že náš organismus se skládá ze všeho možného, ale že probiotika jsou bakterie trávení a prebiotika potravina pro ně..to jsem asi možná ani vědět nemusela :D důležité, že jsou to symbiotika a že to dokupy nějak funguje :D ale teda nic pro mě :D

Ale no Gaby, to že je náš organismus poskládaný ze všemožných breberek už se ví přece dávno :P ale pokud chceme být zdraví, je třeba vědět, jak mít ty breberky ve správném poměru a třeba tn článek, co jsem sem dávala tak si myslím, že mohl někomu i dát uvědomění, že je něco špatně a pro pročištění se rozhodne a ne sám, ale pomocí poradů :)

Neregistrovaná/ý - Irena

25. 4. 2015

našim dětem je pravidelně kupujeme a využíváme slev od pojistovny

Neregistrovaná/ý - damsel01

26. 10. 2015

Dobrý den, pomalu ,ale jistě se blíží zima, ráda bych se zeptala, z Vašich zkušeností, které přírodní metody jsou nejúčinější pro posílení imunity?moc děkuji za Vaše reakce

Tana

26. 4. 2016

Výborná jsou probiotika Probio C+D. Vitamín D je nedostatkový a spolu s Céčkem jsou výborné pro dobrou imunitu. Já jsem je začala brát kvůli trávení a moc mi pomohla. Jsou volně dostupná v lékárnách nebo jsem našla že se dají koupit i tady http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

Neregistrovaná/ý - Hanka

2. 5. 2016

Probiotika můžu doporučit Prolacton. Je to novinka. Zvláť teď před dovolenou je dobrý si srovnat zažívání

Neregistrovaná/ý - Vrselková

4. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Hanka | 2. 5. 2016
Probiotika můžu doporučit Prolacton. Je to novinka. Zvláť teď před dovolenou je dobrý si srovnat zažívání

Jo probiotika na dovolenou nejlepší, ale radši začít o něco dřív před odletem ještě

Neregistrovaná/ý - Irena

5. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Vrselková | 4. 5. 2016
Jo probiotika na dovolenou nejlepší, ale radši začít o něco dřív před odletem ještě

To není potřeba, stačí tak 14 dnů před dovolenou na srovnání, ale doporučuju Prolacton, ten je na to asi nejlepší

Neregistrovaná/ý - Pajda

6. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Irena | 5. 5. 2016
To není potřeba, stačí tak 14 dnů před dovolenou na srovnání, ale doporučuju Prolacton, ten je na to asi nejlepší

No radši tři týdny, ale myslím, že ten Prolacton je na to fakt nejlepší

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Salát z broskví

Salát z broskví

10 hlasů
20min 308 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Řeřichová polévka

9 hlasů
30min 501kJ 80 Kč

Jednoduchá polévka s řeřichou a sýrem.

Houbové karbanátky s celerem

0 hlasů
1h a 30min 578kJ 70 Kč

Máte rádi houby, v kombinaci s celerem jsou velmi chutné.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více