Diskuse na téma akne

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a peeling proti akne. neco vhodneho co mate vyzkouseneho :) ja uz jsem toho zkusila opravdu hodne i dermatolozka co mi predepsala mi pomohlo jen na chvili (zlepsilo se to) a pak zase zpatky na nulu. diky moc

dandulka86 25.09.2015

Tak jsem si ji objednala a uvidíme zda to zabere!!!!

Kikča 24.09.2015

Já si myslím, že by to účinné určitě být mohlo, ale popravdě dávám raději přednost salonům, kde se o mě postarají. Ten salon Amarylis nemohu vůbec najít na internetu :(

Eiska 23.09.2015

Podle mě to chce zkusit, pokud máš opravdu velké problémy s akné, tak si myslím, že je to lepší než chodit ke kosmetičce ;)

dandulka86 21.09.2015

myslíte si, že by tohle mohlo být účinné na akné? http://www.dixo.cz/razzy-3v1-ionty-ultrazvuk-fotony/

Haapka 31.08.2015

Ono opravdu se není čeho bát. Jako pokud máš velké problémy, tak bych se nebála a šla do toho a ani bych neváhala.

Peťula 30.08.2015

Právě přemýšlím už delší dobu, že na to půjdu, ale nemůžu se pořád odhodlat :)

Haapka 27.08.2015

Ne, nebolelo to skoro vůbec.

Peťula 24.08.2015

A bolel ten zákrok nějak?

syčák 16.08.2015

www.pust.cz

Sissinka 16.08.2015

Holky a vy si myslíte, že ty kosmetické přístoje jsou opravdu tak dobré a pomáhají?

Šáruš 11.08.2015

Ahoj holky, prosím máte nějaké zkušenosti s dekorativní kosmetikou Lambré? Opravdu vydrží celý den? Díky za info

Nelča Šáruš 14.08.2015

Ahoj, používám od Lambre oční stíny a jsem moc spokojená:-)

Terka Nelča 19.08.2015

jj já od lambre objednávám i pleťovou kosmetiku a super

Peťula 31.07.2015

Tak to by mi osobně spíše vyhovoval ten pražský salon :-) právě mám hrozné problémy a nevím jak se jich už zbavit, žádné vodičky ani čistění pleti mi nepomáhá :-(

Barča 25.07.2015

Zase popravdě na co by ti byly oba dva přístroje? Ten Razzy je asi lepší a taky na stejné věci ne?

Haapka 24.07.2015

Já jsem na tom byla tady - amaryllischeb.cz, ale mají i salon v Praze. Jinak jsem na to chodila jednou týdně a zabralo to.

Peťula 23.07.2015

A jak často jsi na to chodila a hlavně kde jsi na to chodila? A pomohlo ti to teda, jo? :-)

Já jak jsem říkala, tak mám Razzy 3 v 1 a je to taky dobré, ale byl dražší než ten Roller, ale přemýšlím, že bych si koupila i ten :))))

Haapka 21.07.2015

Osobně jsem měla hrozné problémy s akné, ale byla jsem několikrát na ošetření kalibrovaným pulsním světlem (CPL) přístrojem X-LASE a opravdu mi to pomohlo.

Barča 21.07.2015

za ty peníze co je ten Derma roller se opravdu vyplatí, mi s akné pomohl, mám už doma další dvě hlavice a fakt doporučuju

Zuzulinka 20.04.2015

Já ho tedy používám podle návodu. Což je asi dvakrát nebo třikrát do týdně. Máš různé světelné provedení a každé je trošku na něco jiného, takže si hlavně vyber to, jaké se ti bude nejvíce hodit. Popravdě jsem si ještě koupila přípravek proti akné. Ono tohle všechno máš, ale napsáno v návodu na použití.

Dana 07.04.2015

Mohu se zeptat více na ten přístroj Led derma roller? Pomáhá to opravdu proti akné nebo si myslíte, že záleží i na pleti nebo i na tom jak často ho budete používat?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:23
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat