Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Helena

20. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - ZorničkováM | 18. 7. 2018
Děkuji za tip, a vy v té školce stále máte dítě? Jak tam výuka jazyka probíhá, formou nějakých hodin?

Podle potřeby školky využívám:) Anglicky se ve školce mluví na děti v průběhu dne.. hovoří se snimi jak česky tak i anglicky :)

Neregistrovaná/ý - Lucie

20. 7. 2018

Dobrý typ na vynikajícího... špičkového plastika? Je mi jedno kolik si zaplatím hlavně chci kvalitního člověka s několikaletou praxí který umí a je nanejvýše profesionální

Neregistrovaná/ý - Kamil

20. 7. 2018

Jaký garážový vrata kdo máte? Který typ je nejlepší nechat udělat?

Neregistrovaná/ý - Patrika

20. 7. 2018

Ahoj mám hodně velké problémy s pletí.Zkusila jsem toho vážně hodně,ale nevím co si koupit aby mi ty pupínky zmizely.

Neregistrovaná/ý - Pulíčková

20. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Milena | 16. 7. 2018
To zní dobře, potřebovala bych aby to nějaký ten rok vydrželo :)

V NejKufry jsme s přítelem objednávali cestovní kufry také.Dost nás zaujal výběr, strávili sme nad eshopem dlouhou dobu než jsme si každý vybrali ten co se nám líbil nejvíc.. Každopádně kufry už za sebou mají dvě cesty do Londýna a jedno Chorvatsko, a jsou bezvadný!!!:)

Neregistrovaná/ý - Hanzlíková

19. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Věra | 16. 7. 2018
A kolikrát denně? A užíváte ho dlouhodobě?

Beru jednu tu tobolku denně po jídle :) Já si to dávám vždycky hned ráno po snídani ať už potom na to nemusím myslet ... Užívám už skoro měsíc

Neregistrovaná/ý - Nosková

19. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Katka | 16. 7. 2018
Mohla by ste mi na něj prosím nějaký odkaz?.. A jak dávkujete?

https://www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html je tu i dávkování

Neregistrovaná/ý - Markéta

19. 7. 2018

Absolvoval někdo zvětšení rtů?... Mám je od mala úzký a hrozně mě to vadí tak bych si ráda nechala aspoň malinko zvětšit.. Jsem se sebou docela spokojená ale tohle beru jako svůj velký handicap..

Neregistrovaná/ý - ZorničkováM

18. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 13. 7. 2018
Mám v Brně velmi dobrou zkušenost se soukromou Dráček

Děkuji za tip, a vy v té školce stále máte dítě? Jak tam výuka jazyka probíhá, formou nějakých hodin?

Neregistrovaná/ý - Magda

18. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Sára | 15. 7. 2018
Já mám velmi dobrou zkušenost s tabletami H2out na odvodnění organismu.

Já jsem je brala také a musím říct, samá pozitiva.Ani jsem nedoufala,že se po nich tak krásně odvodním.

Neregistrovaná/ý - Eliška

17. 7. 2018

snad jediný účinný přípravek na klouby, všem pomohl, co vím - www.alavis.cz

Neregistrovaná/ý - Milena

17. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 9. 7. 2018
Naše ratolesti mají doma pěnové puzzle.Je to česká výroba vysoké kvalit.y

Naše děti je mají doma také a jsou spokojené.Dříve jsem hodně kupovala takové věci z Číny,ale od té doby co jsem koupila tady tyhle české puzzle tak na ně nedám dopustit.Ty z Číny už nechci vidět.

Neregistrovaná/ý - Helena

16. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Eva | 13. 7. 2018
Tak to se mi docela líbí, alespoň je vidět že jedná s klienty narovinu to ne každý takhle dělá... většinou se kolem těch cen mlží a potom se člověk dozví částku až ho zrak přechází.. tohle je super děkuji

To si také myslím... ale pan Justan po mé zkušenosti mi přijde celkově férový a profík

Neregistrovaná/ý - Dohnalová

16. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 13. 7. 2018
To těžko říct, mě přijde oboje dobré.. .ale nám docela dost poradili v té firmě, byli velmi ochotní tak třeba když vám nastíní veškeré výhody žaluzií i rolet bude se vám lépe rozhodovat

Mám s firmou Kružík stejnou zkušenost. Setkala jsem se na jejich straně s velkou ochotou a vstřícným a profesionálním přístupem

Neregistrovaná/ý - Milena

16. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 5. 7. 2018
Za sebe můžu Nejkufry doporučit, kufry z eshopu máme celá rodina už dva roky a drží, jsou kvalitní cestují snámi všude možně. Hlavně se do nich i hodně věcí vleze

To zní dobře, potřebovala bych aby to nějaký ten rok vydrželo :)

Neregistrovaná/ý - Věra

16. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Hanzlíková | 12. 7. 2018
Věrko je to vitamin D já ho beru a spokojená jsem

A kolikrát denně? A užíváte ho dlouhodobě?

Neregistrovaná/ý - Katka

16. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Nosková | 12. 7. 2018
Katko my máme pro koně Alavis Triple Blend a spokojenost stím obrovská

Mohla by ste mi na něj prosím nějaký odkaz?.. A jak dávkujete?

Neregistrovaná/ý - Sára

15. 7. 2018

Já mám velmi dobrou zkušenost s tabletami H2out na odvodnění organismu.

Neregistrovaná/ý - Kristýna

14. 7. 2018

já přidávám kladnou zkušenost s přípravkem na klouby a to TripleBlend od Alavisu, ofic. určeno pro koně, ale užívá to každý člověk, co má potíže s koleny

Neregistrovaná/ý - Kristýna

14. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Katka | 10. 7. 2018
Znáte nějaký dobrý přípravek na klouby přímo pro koně?

Káťo, zkus www.alavis.cz a jejich TripleBlend, o lepším přípravku na klouby momentálně nevím, všichni si ho vychvalují

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Vajíčkový salát

Vajíčkový salát

11 hlasů
15min 624 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Motýlci se šunkou na smetaně

12 hlasů
25min 979kJ 114 Kč

Motýlci (těstoviny farfalle) se šunkou je velmi jednod...

Sladká dýňová polévka

19 hlasů
35min 186kJ 50 Kč

Recept na jednoduchou a výbornou dýňovou polévku.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více